Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
no,tak ve 22. týdnu.Doktorka nic nenamítala.Jen musím mít dobrý výsledky.A taky si mám koupit odšťavňovač na dostatek vitamínů a minerálů.
Odpovědět
tak to jeste neni zase tak moc...letalem se muze litat do konce sedmeho mesice takze pohoda :-)
Odpovědět
no,ono jde spíš o to teplo a případné potíže.Pak můžou natýkat nohy,.....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Tééééda, člověk odejde dřív a už má zamčené téma :-D
Odpovědět
Dobre ranko vsem ! ;-) Ktere tema Misko? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - přece Dream team 7. Už je osmička ;-) Našlas klíče?
Odpovědět
jeee to sem si ani nevsimla :-N :-D ...klice porad nemuzu najit...fakt nevim ke by mohly byt,prosmejdila sem cely dum tak mozna jen tady ve skole ]-( sef mi dal nahradni,ale stejne...mam tam svoje oblibene prisvesky ze vsech dovolenych ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No pane jo, kdes je mohla nechat... nebylas někde na návštěvě? Do chlebníku jsi koukala? Nebo do ledničky?
Odpovědět
Vis co ja je u nas vubec nepouzivam...jen ve skole je potrebuju a malokdy od domu,ale pak uz jen lezej v kabelce...nikde jinde je nepotrebuju proto to nechapu,doma je ani nevytahuju tak proc v lednicce? :-N Ikdyz nikdy nevis co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No chlebník a lednička jsou místa, kam jde člověk statisticky nejčastěji po návratu domů... když má ještě v ruce klíče... :-D Ale když je v ruce mít nemůžeš..... Nebylas někde v pekárně cestou ze školy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poctivo som si vas docitavala v sedmicke :-) Tak ja statisticky najcastejsie chodim po navrate domov na wc!!! Marti - kuchyna bombova! .. po tichu sa opytam, vypravala nam uz Lucka podrobnosti zo svadby? Asi ano, ale mam daky pripeceny den a neviem si to vybavit.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani! No moc podrobně určitě ne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
... som si to myslela ]-( ]-( No len nech pride! :-D Miska, tie moje nestastne saty videla Pavlikova mama a ked sa vratia z dovolenky tak sa na ne pozrie. Povedala, ze ked to cele usili v Shangaji, tak preco by to ona nemala vediet zúzit. :-N No popravde mam obavy, na jedno oko nevidi, ale tak snad to zvladne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - no uvidíš, kdyžtak dej vědět. Moje mamina by stejně neměla čas dřív jak v červenci, takže Pavlikova mama má čas na to pozriet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - no hlavne na mna mysli, aby na to pozrela zdravym okom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak mám za sebou ranní veslování a jsem plná elánu, jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží :-D Jo a psali mi že dneska odesílají prstýnky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to je paradny optimizmus po ranu! x-)
Odpovědět
ahojky jen na skok jsem tu, za chvíli jedu 70km ke kámošce na barvu a na sestřih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti -super, tak to se dnes pohnou i šatičky ;-) Livi - tak držím palečky, aby to vše hezky dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no kéž by :-) Včera jsme byli v ikei a už je skoro hotová přestavba, takže mi udělali radost, příští týden přijedou naši, takže ji pořádně celou prolezeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v neděli jedeme předávat Josefovým rodičům oznámení, už z toho začínám být nervozní, je mi jasné že tchýně zbytek návštěvy nejspíš obrečí,ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to budou mít Vaši určitě radost, že je protáhneš krámem :-D
Odpovědět
Poslusne hlasim.....máááááám klííííčeeeeeeeee :-D ...celou dobu je mela zastupkyne u sebe v reditelne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo no vidíš :-D Míšo mamka se na ikeu moc těší, taťka sice už tak nadšený nebude, ale má smůlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, jak to?
Odpovědět
Nazdárek Holky,tak podrobnosti ze svatby;-)Takže,pátek byl nejnáročnější.Bylo teplo,moc zařizování,tak jsem se po jedenácté dostala do postele,ale nemohla jsem zabrat.Noc byla nic moc.Ale ráno už bylo v pohodě.Zdenda mi popřál k narozkám,byluž chudina od rána nervozní,něco malého jsme snědli a jela jsem ke kadeřnici.Tam jsem byla asi 3 hodiny,ale výsledek stál za to.Ta kočka v zrcadle se mi líbila :-D .Pak mě Zdenda vyzvednul (mezitím stihnul vyzvednout kytky a odvézt je k našim,sehnat tác pod dort,...),ale protože naše auto nemá klimu,tak jsme museli zavolat taťkovi,aby pro mě přijel,protože bych se v autě asi roztekla.U našich jsme se pak najedli a vyrazili směr Zaječí.Nabrali jsme trochu zpoždění,takže jsme sice chtěli přijet první,ale nakonec už tam skoro všichni byli.Tam mi Jeve ukázala výzdobu,kterou jsem stejně nevnímala.Jen vím,že nestihala nic udělat venku,takže ještě jednou děkuju mamce,že se toho ujmula,jinak nevím a vevnitř jsem nepochopila,proč jsou stužky na ubrouscích v různých barvách a už vůbec ne,proč je na bílém ubrousku bílá stužka (ale to si s ní chci říct osobně).Jinak celkem spokojenost.Trochu jsme byli rozčarovaní z koordinátorky (nejdřív ubytovala někoho jinýho,takže jsme tam jako trubky čekali s plně naloženým autem),která se nakonec ukázala jako tah vedle.Byla celkem neschopná a na co tam hlavně byla,to nezvládla vůbec.Naštěstí se to ke mě dostalo většinou až po svatbě,takže jsem to nevnímala.Já jsem se v pokoji převlíkla a nachystala za podpory mamky a kamarádek.A pak to začalo.Vyzvedl mě taťka a šli jsme.Paní koordinátorka nás poslala blbě,takže jsme nešli na pochod,ale naštěstí si toho někdo všimnul,byli jsme zastaveni,muzikanti našli noty a uličkou jsme šli už dobře.Jak jsem viděla Zdendu,jak tam na mě čeká,tak se mi chtělo plakat,ale naštěstí se tam rozbrečelo nějaké dítě,tak mě to hodilo zpátky a zbytek proběhl v pohodě.Řekli jsme si ano,vyměnili prstýnky a dali polibek.Pak přišli gratulace a házení rýže,což se ukázalo jako pěkná blbost,protože někteří hosté nepochopili,jak se to má házet a celkem drsně to na nás metali,takže to dost bolelo.Že jsem ji měla i v kalhotkách nemusím ani říkat.Pak přišlo focení,přenesení nevěsty přes práh a hostina,která začala naprosto úžasným projevem otce nevěsty.Celou dobu jsme se všichni řehtali:-)A pak se jedlo,pilo,tancovalo,kecalo a fotilo.Den to byl parádní,fotky jsou úžasný,video snad ještě lepší a hlavně ty zážitky:-)Všem se tam líbilo,hlavně obdivovali prostředí a snad si to každý užil po svém.Já mám skoro celý den jakoby v mlze a strašně rychle to uteklo. Svatební noc nebyla,protože se mi opil ženich,ale máme počato,tak to nevadí :-D . Stačí :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Luci, krasna reportaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Luci krásný popis x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - moc kráááásně napsáno, skvěle se tu bavím. Kde jsou fotky? Šup šup šup odkaz do IP :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?