Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci teda až tak jste řádili jo =-) :-D
Odpovědět
No,kdybys je viděla:-)Když nehrála muzika,tak si stoupli ke klávesám a dělali,že hrajou.Normálně u toho tancovali,zpívali ......Fakt paráda.Jen je pak pan muzikant sprdnul (nechápu proč,vůbec se toho nástroje nedotkli -pokud teda virtuální hraní),tak pak přestali.Asi s ebál konkurence :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mít karaoke, takže počítám že to bude stát za to :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo,je fajn,když se takhle lidi odvážou.Já teda musím říct,že pro mě to není.Já sice nezpívám až tak katastrofálně,ale stydím se před Zdendovým taťkou.On si na to dost potrpí.A když jsme tam musela zpívat,tak byl naštěstí Zdenda milosrdnej a mikrofon si dal jen před sebe.Za to o to tam pěkně roztočil.Kdysi zpíval v kapele,tak si zavzpomínal na staré dobré časy. Jen radím,kozáčka ať Josef netancuje.Je to na odrovnání ženicha :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Josef určitě kozáčka tancovat nebude, to by nemusely přežít jeho kolena a kotník :-D
Odpovědět
rozumný to muž :-D :-D :-D Zdenda dělal frajera a druhý den pěkně kulhal :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Josef na takové předvádění moc není, na to tam budou jiní :-D
Odpovědět
To víš,po pár sklenkách ..... Jo,my tam taky měli i jiný.Fakt sranda,když se někdo odváže :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky majte sa pekne ;-) cmuuciik
Odpovědět
Profilova fotka
stihaam vas lem citat poctivo..som chronicky neprispievatel poslednu dobu :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že u nás je pár adeptů kteří se umí odvázat i bez těch pár skleniček :-D
Odpovědět
Jo,tak to já nemůžu posoudit.Mě bylo jen jasný,že u nás ty skleničky budou pěkně lítat.Přeci jen se neznáme pár dnů :-D :-D Ahoj Ati:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No u nás budou ty skleničky taky pěkně lítat, to je mi jasné :-D papa Ati
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - to je jarní deprese, to bude dobrý :-)
Odpovědět
Edit:ty nadělají s obyčejnou svatbou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - přesně :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Lucko, ja celkem chapu, ze je muzikant sprdnul, kdyz se mu motali kolem nastroje. Ta vec nestoji stovku a staci nesikovne slapnuti, zakopnuti, zamotani se do kabelu a problem je na svete ;-) Nehlede na to, ze pomerne casto byvaji podobni "hraci" jiz lehce posilneni alkoholem (cimz netvrdim, ze to je zrovna vas pripad) a pak je to k prusvihu jeste o kousek bliz...
Odpovědět
ziraf:máš pravdu,to mi nedošlo ;-) .Ale i tak musím říct,že se mi jeho postup moc nelíbil.Všechno se dá říct různým způsobem a dotyčný si měl uvědomit,že můj taťka je přeci jen o dost starší a podle toho volit slova.Jenže on s ním jednal jako s mladým,ožralým hošanem.Což nebyl ani jedno,protože vzhledem k tomu,že taťka je diabetik,tak si o rozšoupnutí alkoholem může nechat zdát.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já už bych to teď neřešila , vím, zamrzí to,... taky bych docela dost věcí udělala jinak,.. ale hlavní je, že si to všichni užili,... :-)
Odpovědět
Edit:já to neřeším.Jen jsem to sem napsala,protože mě to napadlo.Ale taťku to celkem vzalo,takže mě to mrzí kvůli němu.Bere to jako svou chybu,ale jak říkám,mohl to podat trochu "jemněji";-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to sice mohl, ale zpátky už to stejnak vzít nemůže
Odpovědět
Marti ty satky jsou naaadherny x-) a ta barvicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno nevěsty, mladé paní a Adámku s Viktorkou :-D Na duši nic moc lépe, ale jsem moc ráda, že Vás mám. Jste moje zlatíčka velikánská! Veru - tak pojď na rande :-D
Odpovědět
Jsem tu Miso ;-) ....bych prece nepromarnila sance sbalit te :-D Krasne rano i vsem ostatnim,ktere dorazi behem dne ;-) Damy uz jen pouhe 3 tydny do tohodle s moji kamoskou x-) x-) x-) Ja se taaaak tesim :-D http://www.colorviaggi.com/data/ischi...
Odpovědět
Profilova fotka
bree ranko moje...dnes iba zdraviiim a miziim, mame tento vikend daaku svadbu? :-N okrem ivett, ktora uz tu chodi pomenej? seckiim nadherny vikend prajem, ja idem uradovat ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Atinko! Nevím, že bychom měly nějakou svatbu... doufám, že jsem na někoho nezapomněla.... :-N Přeji Ti krásný víkendík! Veru - týýýjo, nádhera x-) Jak je ve školství?
Odpovědět
Ahoj Ati....tak zase ahoj Ati noo :-D Pekny vikend ti preji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D veru bez srandy nestihaam, musiim balit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ju a misko este jeden cmucik na dobruu naladu ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - x-) x-) x-) x-) Tobě také x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?