Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Děkuji x-) Koukala jsem, že máš nový účes! Moc Ti sluší, vypadáš mladší a taková veselá. Co přípravy na Vánoce, vše ok? A jak Josef po bouračce, co auto? Luci - krááásný Adámek x-)
Odpovědět
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Ziraf! Tak jak je v práci? Furt dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Míšo díky ;-) , sice si chvílema připadám jak okudlaná Téra :-D , mám úplně kraťoučkou ofinku Včera jsme koupili stromeček, dárky máme taky skoro všechny, cukroví napečeno, takže vánoce můžou být x-) Auto zatím nic, řeší to kriminálka, takže uvidíme jak dlouho jim to bude trvat, naštěstí se to řeší jako nehoda 3 aut, tak snad to nebude na rok jako u tebe
Odpovědět
Nazdárek Holčiny,jak se vede? Míšo:díky,přidávala jsem o víkendu další fotky:-)Ještě tam chci dát koupání Adámka,ale to mi musí Zdenda stáhnout:-) Marti:jaká bouračka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No koukala jsem na tu ofinku, ale k Tobě mi fakt pasuje. Já bych vypadala jak kretén, ale Ty jsi moc a moc šik x-) Vidíš, stromeček! Asi bychom měli taky koupit.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) minulý týden v úterý ta hromadná u Olomouce, ale nic se mu nestalo, stihnul včas zabrzdit a utéct z auta, odkazy jsou na předešlé stránce Míšo no já jsem to nechala na kadeřnici, byla nešťastná z mých vlasů, mám je dost jemné a slabé, takže mi to pořádně sestříhala, akorát než se naučím je upravovat, ale zase říkala že je to bezúdržbový střih, že po umytí to stačí vyfoukat a vlasy si sami najdou místo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No moje vlasy si žijou svůj vlastní život... jednou jsem si nechala ostříhat ofinku a vypadala jak kretén... mám totiž od přírody vlnité vlasy, které se vlní všemi směry hned jak je trochu vlhko... ]-( Luci - jak se má Adámek? Vše ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no mě se taky ve vlhku zvlní, takže jsem zvědavá jak budu vypadat :-D , ale já to pořád lehce tužím takže snad to bude držet Luci malej je krásnej x-) , ty fotky s Abby jsou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsou koukala jak je Abby trpělivost sama. Moc krásné fotečky. Marti - tuž se holka tuž :-D
Odpovědět
Marti:to je mi líto.Hlavně,že se mu nic nestalo.Já zprávy neviděla ani nepamatuju.Nemám vůbec čas koukat na televizi.A kde můžu vidět tvoje aktuální foto?A jak pokračuje zabydlování v domečku? Já jsem si ofinu nechala ostříhat asi před půl rokem a jsem ráda,že už dorůstá.Nějak jsem to neuměla upravit. Míšo:Adámek je zlatej.Celou noc spí,takže se to pak přes den dá zvládnout.Jen,jak kojím a blbnou mi hormony,tak se mi v noci střídá pocení se zimnicí,takže se musím pořád převlíkat a není to nic příjemnýho.Ale pořád lepší než ubrečený děcko.Zatím si na něj nemůžu stěžovat.Abby malýho celkem ignoruje.Očuchala ho a zjistila,že na jídlo to není,tak jí to nezajímá.To pes od našich se z něho může po.... POřád by ho olizoval ..... Jo a jestli můžu poradit,zkus se domluvit s mamkou,ať si veme dovolenou až půjdeš z porodnice.Je to k nezaplacení.Musím přiznat,že maminka pomůže víc než manžel.Mají nějaký zvláštní odstup a nadhled;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mamku už mám zamluvenou minimálně na týden po návratu z porodnice. Super je, že už nepracuje, takže je volná kdykoliv x-) Už mi i říkala, že než se prcek narodí, že k nám přijede pomoct vygruntovat, abych nedělala nic těžkého a namáhavého, je zlatá x-) Teda Adámek je fakt zlatý. Taky se snažím být co nejvíc v klidu, abych neměla nervního prcka. A jsem zvědavá na naše hafiny, až přibyde další člen rodiny :-N Nejmenší bude určitě žárlit, pro ni jsem střed vesmíru...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj babenky, ja len tak na skok pozdravujem :-) musim si ist spravit ranajky len sa mi nechce do kuchyne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tady je foto ;-) http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
miska ja uz mam mamku tiez zamluvenou na tyzden :-D dokonca sa mi aj svokla pridala co ma prekvapilo a muz povedal ze bude 2 tyzdne robit z domu takze aspon jedlo bude mat kto zabezpecovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aničko :-) tak já si teda budu muset potom s prckem poradit sama, ale co to zvládnem :-) Luci teď mezi vánocema budeme malovat kousek zdi v obyváku a v lednu doděláme obyvák a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aničko! Marti - neboj, však jsi šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no co mi jiného zbývá :-D , ale zapojím Josefa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bodejť :-D Však oni nám budou rádi pomáhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No akorát napřed musí svolit ke snažení a taky se musí zadařit, takže na ostatní je času dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas už dal, ne? Jaro se blíííížíííííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No sice dal, ale při tom jak se tváří když se o dětech zmíním tomu nějak nevěřím :-( , jeho plány s novou prací jsou taky ty tam, díky té krizi, no uvidíme jak to všechno dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěš hlavu! Však se ozve jaro a bude. Byste to takhle mohli odkládat furt ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já mám poslední dobou čím dál větší pocit že ho do toho nutím a to fakt nechci, prostě mě to štve ]-(
Odpovědět
Tak jsem se sem konečně zase dostala.Marti:ten účes ti moc sluší:-) Míšo,Ani:maminky jsou vážně k nezaplacení:-)A těště se,sice vám to úplně změní život,člověk má pocit,že se už nikdy pořádně nevyspí,ale držet toho drobečka v náručí:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Marti - neboj, to se fakt zas srovná. Vzpomeň si na přípravy svatby ;-) Luci - těším se i bojím zároveň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) no snad jo, akorát dítě je trochu jiný závazek než svatba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nesmutni nebo Tě kousnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nesmutním, dneska ne ;-) , včera to na mě všechno padalo, ale dneska dobrý. Když já si s ním potřebuju pořádně promluvit, jenomže na to pořád nebyla vhodná chvilka, zatím vždycky když jsem se zmínila o dětech tak se tvářil jak vrah ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To znám tohle čekání na vhodnou chvíli .... Ale ono to dobře dopadne a budete happy oba. Držím Vám všechny palečky, co máme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?