Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - já se mám v rámci možností dobře,... ani žádné novinky nemám, všechno při starém,... už je to na tobě aspoň trošku vidět? :-D
Odpovědět
Míšo:to si piš;-)Hlavně se těším,až se pořádně vyspím.Zní to asi divně,ale i když malej v noci spí,tak toho tady moc nenaspím.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - holt cizí prostředí, to víš..... Neboj, brzy budeš ve svém. Doufám, že příbuzní budou soudní a nezničí Tě přehnanými návštěvami.... Edit - jo je ]-( Mám měcha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucko blahozeelam, pus i tebe i adamkovi ;-) ani ako sa mate vy? misko co nove? edit? marti nadherny veniec zelaam supiskoveeho mikulaasa babuchy
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne. Víkend utekl ani nevím jak. U nás vše v pohodě a klidu, moc se těším na Vánoce. Lehnu na gauč, na břicho talíř se salátem a čumím na pohádky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) taky se těším na vánoce, konečně žádná práce, už mě to štve ]-( No u nás bylo včera večer veselo, kolem půl 11 jsme šli spát a najednou zvenku troubení, tak čumíme z okna a nějaké auto jelo asi 30km rychlostí naší ulicí a řidič držel ruku, takže asi 5 minut v kuse a pak odjel, tak si říkáme nějaký debil a zrovna jsem už začínala usínat a znovu troubení, zase projel ulicí a tentokrát zastavil a vystoupil a já říkám že to vypadá jak ženská (a byla to ženská), ta ženská tam potom asi 10 minut telefonovala u auta a pak odjela, no a za 10 minut tak byla zase, to už soused volal policajty a když projížděla ulicí tak další soused vyběhnul a hodil po ní smeták, jediné co měl po ruce , na což muž a další 2 sousedi vylezli ven, mezitím přijeli policajti, tak jim dali spz, policajti projeli okolí ale nic, pak už naštěstí nepřijela, ale teda fakt mazec a údajně to byla nějaká zhrzená bývalá milenka od stavbyvedoucího který bydlí v paneláku hned vedle
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý mazec :-N Se tam nenudíte :-D Bych po ní asi hodila taky vším, co bych našla ]-( Zas chudák ženská, no... takhle před Vánoci asi depka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No chudák ženská, tak ať si to s ním vyřídí jinak a né že budit celou ulici, ta měla štěstí že už pak nepřijela protože to by asi dostala přes hubu ]-( :-D a taky to není jisté že to byla zhrzená milenka, víš jak je to s drbama
Odpovědět
Profilova fotka
Na každém šprochu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince zvlášť! Luci - tak jak je doma? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tak už jenom necelých 9 pracovních dní jupí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nááádhera. Se taky těším jak malá. Doma výbuch, pečení perníčků už jsem odsunula až na dnešek, prostě nestíhačka. Vůbec nevím, kdy ty perníčky změknou, ale ať se snaží :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bre ranko babenky marti mate to tam teda pestre, dufam ze k nam nepride :-N miska ja pernicky tiez odkladam a odkladam, ale na zmeknutie uz mam trik tak sa toho nebojim, staci dat ku nim rozkrojene jablcko a su mekucke do druheho dna :-D takze pohodaaa
Odpovědět
Profilova fotka
No to jablíčko k nim chci hodit.. fakt to takhle skvěle funguje? Krájíš ho na kostičky? Hele a kdy se zdobí? Já je chci letos dělat poprvé v životě :-D Jo a nějak se mi drolí těsto, ale jen na povrchu, když ho hodně zpracuju, je to gut, ale zas tolik síly teda nemám :-N Nějaký trik? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aničko :-) já perníčky nepeču, něco málo budu péct asi o víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty perníčky jsou jediná věc, co chci péct :-D A chci na ně vyzkoušet ty zdobičky Oetker, jsem viděla reklamu .... no.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som pernicky zvycajne zdobila az na poslednu chvilu lebo som piekla u nasich tak 3 tyzdne pred, potom som sla na intrak a dosla az tesne pred vianocami :-D jablcko staci na polovicu a dat do sacku s tymi medovnickami, netreba sa s tym vobec trapit na kosticky, alebo aj to vnutro z chleba tak zabera a na to drolenie to ti neviem, to asi zavisi od cesta, ono ich je strasne mnozstvo
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je možná jen oschlé. Nechala jsem ho ráno venku na lince, tak večer uvidíme. Myslíš, že změknou i v krabici? Já pytlíček nemám |-|
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze aj v krabici by mali, ved ich niecim prikri, idealne nejakou igelitkou a je to v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oooo děkuji za rady. To víš, jsem perníčková panna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo změknou i v krabici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to víš, já si koupit trpaslíka, tak mi vyroste, tak se radši ptám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miska ja ich peciem uz asi tak od 13 ale vzdy su ine aj ked cesto je rovnake :-D ale najlepsie su aj tak koncom ledna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak babenky pekne sa drzte nech vam tych par dni do vianoc v praci rychlo ubieha a mozte si oddychnut ja akurat "znackujem" vecicky co som dostala od segry aby som vedela ze co jej mam potom vratit kedze je toho cely kos nech sa mi to nepomiesa s tym co som nakupila ja :-) a ked sa tu zastavi lucka tak ze gratulujem a drzim palceky nech maly co najviac spinka a moze si oddychnut a nech su obaja zdravucky
Odpovědět
Profilova fotka
Pa, pa Ani! Pohlaď za mě bříško! Já jdu na poradu ... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zrovna mi volal muž že měl bouračku a díkubohu se mu nic nestalo, ale auto zezadu na sračky, dostal se do řetězovky, on to ubrzdil v pohodě, auto za ním taky, ale ten další ne, akorát říkal že asi bude v televizi protože to tam organizoval a když přijela televize tak je všichni poslali za ním , on kdž viděl že se to za ním roluje tak vyskočil z auta, proto mu nic není, je to hromadná bouračku u Olomouce, je tam v sobě asi 13 aut
Odpovědět
Profilova fotka
Pane jo! Řetězovku fůůůůj. To vím moc dobře, co je. Hlavně, že je ok. Kolik tam bylo aut? Nám tu naši uzavřeli až po roce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No někde píšou 13 aut a na tn.cz píšou až 30, no naštěstí je to firemní auto, takže o starost míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No aspoň že firemní. Co spoluúčast? =-) Nebolí ho nic? Krk?
Odpovědět
Profilova fotka
On z toho auta vyskočil než do něho nabořilo to další, viděl to ve zpětném zrcátku Spoluúčast myslím žádnou nemají
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?