Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo kuva já jsem zase mimo obraz 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že to víš taky! Proto jsem včera psala, že přeju krásné miminkovské ráno! =-) Tak semka opíšu sms, co mi Lucka poslala, určo se nebude zlobit: 03.12.08, 02:38 hod. Nazdárek, dnes v 1:00 jsem se narodil s mírama modela 50 cm, 4350g. Mamka i já jsme v pořádku. Adam Diviš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím |-| , se zase všechno dozvím jako poslední :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, spousta lidí to určo ještě neví, takže nejsi poslední, tak nesmutni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No koukám že teda pořádnej macek to je =-) Včera konečně Josef dovezl alba na svatební fotky pro rodiče, tak musím vybrat fotky a nechat je udělat ať to stihnu do vánoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pořádný kus chlapa. No rodit bych to nechtěla... a to mě miláček furt straší, že náš prcek bude taky velký :-N Jééé, vybírání fotek, to já nerad, se s tím vždy se.u hrozně..... :-p :-p Ještě, že mám už ty fotoknihy doma hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my těch fotek máme málo takže to bude v pohodě, hlavně jsem ráda že máme konečně ty alba
Odpovědět
Profilova fotka
Na kolik jsou fotek? Jak velká?
Odpovědět
Profilova fotka
No jsou rozměrově stejná jako to naše album, ale mají míň listů, takže když bych tam lepila fotky stejně jako je máme my tak se tam všechny nevejdou, ale my jsme to tak chtěli, takže pohoda ;-) Ještě musí Josef říct jak chce velkou tu naši fotku do pracovny na stůl a pak jsem chtěla ještě nějakou někam na zeď
Odpovědět
Profilova fotka
No nudit se koukám nebudeš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No poslední dobou se teda fakt nenudím, bohužel hlavně v práci :-( a kdyby nebyl konec roku a já se nechystala brzo na mateřskou tak dám snad výpověď, už je to fakt mazec ]-(
Odpovědět
Nazdárek Holčiny:-)Zdravíme Vás s mrňouskem z porodnice. Marti:promiň,že jsem ti neposlala smsku,ale já jsme někde potratila číslo.Tak jsem doufala,že to sem Míša napíše.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Luciáši s Adámkem! Já nechtěla psát sms bez dovolení, ale dnes už jsem písla rovnou :-D Jak se máte? Vše ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Luci x-) , nic se neděje ;-) a moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Míšo:daří se celkem dobře.Jen noc a ráno to bylo krušnější.Malej by pořád pil a hrozně prdí.Ale je to velkej šikula.Krásnej pocit držet ho v ruce.Teď jen doufáme,že nebude mít žloutenku,aby nás pustili o víkendu domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no jo malej hladovec a teda kus chlapa to je :-) , už se těším na fotky x-)
Odpovědět
Lucko - jeste jednou gratuluju a preju vsem hlavne spoustu zdravi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě odvolali na poradu ]-( Luci - super, že kojení jde v pohodě a že je malej takovej šikula. Taky se těším na fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! :-)
Odpovědět
Nazdárek:-)Dneska byl malej v noci to nejhodnější miminko.Fotky máme,ale pořád se nenašel kabel k PC:-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co žloutenka? Dobrý? Jéé, to je krásné takhle online x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno :-) Luci tak hlavně aby mu to vydrželo x-) , ideálně minimálně do puberty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti! Tady kráááásně chčije ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo u nás lehce pršelo a v Brně už se klube sluníčko x-) , akorát v práci je mi to prd platné :-D
Odpovědět
Ahojky kočky, jen jsem nakoukla =-) zda jsou nějaké novinky o Lucce a koukám koukám, že už má Adámka u sebe!!! Lucinko, gratuluji x-) x-) x-) x-) x-) a malému Adámkovi přeji jen to nej nej nej!!!! Určo můžu i předat gratulace od mých rodičů ..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no na mě tu aspoň neprší :-D Ahoj Ivi :-) Jj, Adámek už je s námi na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem se pobavila, byl tu jeden obchodní zástupce co od nich bereme parapety a bavili jsme se a došli jsme na to jak dlouho kdo dělá v oboru a když jsem mu řekla že už v oboru dělám skoro 10 let tak mu spadla brada a říká že jsem musela začínala ještě ve školce, no a moje odpověď že rok po střední ho dostala úplně :-D :-D :-D , si myslel že mám tak těsně po 20 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooj holky, tak koukám , co je tu nového a už se nestačim divit Luci - velká gratulace k Adámkovi Miško - jak Ti je, jak to snašíš?
Odpovědět
Děkujeme vše za gratulace:-) Žloutenka se zatím nepotvrdila,takže pokud se to do zítřka nezhorší,tak jdeme dopoledne domů.Ani vám nemusím vykládat,jak se těším:-) Marťo:mě to nepřekvapilo.Opravdu vypadáš mlaďounce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - však jsi krásná ženská, tak co x-) Luci - super, tak doufám, že Vás pustí :-) Doma je doma ;-) Edit - já jsem absolutně v pohodě, žádné potíže ťuk ťuk. Jsem už v 17tt. :-) A jak se máš Ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?