Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Luci tak to držím pěstičky ať to máš brzy za sebou. Nejlepší by bylo, kdyby se ti porod rozjel sám a ne vyvoláváním |-| rozhodně držím pěstičky ať vše dobře dopadne a ty máš malého u sebe ;-) x-)
Odpovědět
Marti:kéž by.Už mě z toho bolí celý tělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Víkend byl super, krásně jsme si odpočali. Teď musím zdolat kupu práce a pak jedu do poradny, takže fakt dříč roku :-D Sem chodím jak na tenis... Luci - jsem na Tebe myslela a koukám, že furt nic. Tak držím palečkové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné miminkovské ráno :-D Dnes tu budu doufám víc. Nějaké jiné novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) taky mám hromadu práce a navíc zítra asi musím jet školit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Choudě moje! Pojedeš daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
No asi 100km a měla bych školit asi 30 minut, spíš míň a stejně to co mám školit nemám hotové, takže absolutně zbytečná práce ]-( , psala jsem maila šéfovi, ale od pondělí nestahoval poštu, takže mu jdu za chvíli volat, jestli tam fakt musím, naštěstí ráno by mě tam odvezl Josef, jinak bych musela vstávat kolem půl 5 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
100 km kvůli 30 minutám! Tak to je fakt blbost. Nestačila by prezentace mailem? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hlavně já to nemám dodělané a při současné stavu to nemám absolutně kdy dodělat, hlavně až to dodělám tak k tomu stvořím podrobný manuál a další věc je že tohle cenění je stejné jako cenění klasických oken, jenom např. místo výběr z typů dřevěných oken, vybereš výběr z typů dřevohliníkových oken, jinak to funguje stejně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt blbost jezdit. No v nejhorším nezapomeň hezky vyúčtovat cestu soukromým autem vč. náhrad za km ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem mluvila se šéfem a školení je posunuto na leden, protože všichni mají moc práce :-D A auto není soukromé ale Josefovo firemní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viděla jsi můj alternativní adventní věnec :-D http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Super, budeš mít klid. A čí je auto, není důležité, klidně řekni, žes jela nějakým, předlož techničák (velký) a tam je spotřeba. Musí Ti nahradit palivo + amortizaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No když Josef se s nima zná a vždycky když mě doveze tak se tam chvíli zdrží, takže všichni ví že mě dovezl :-D , navíc si z většinou lidí tam tyká A co kočárek? Já mám favorita a doufám že mi ho do příštího roku ještě víc zlevní :-D , zamilovala jsem se do Implat bolderu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko prajem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno, Ani. jak je? Marti - odkázek? Já vyberu jen mezi tím Dorjanem a X-Landerem a fertig. Víc neřeším a nehledám :-p Jo a máme doma ten přebalovací pult, je suprácký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska ja dobre a co ty? ako zvladas v praci? my sme cez vikend kupili kociar x-) a tento vikend si ideme ku svagrinej po postielku a vanicku s pultom
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aničko :-) jaký máte kočárek? Míšo tady je, akorát uvidíme jestli 4kolku nebo 3kolku http://www.kocarky.cz/kocarek-implast... http://www.kocarky.cz/kocarek-implast...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kocarky.cz/kocarek-cam-cor... tu zelenu, predposledny
Odpovědět
Profilova fotka
Aničko ten je super, akorát je nad můj finanční limit, který jsem si dala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mali ho v akcii takze sa vyplatil, pozerali sme aj x-landery a ked sme to zratali dohromady hlboky, sportovy a sedacku tak to dokonca vyslo lacnejsie pre cortinu, ale ide o to co vlastne vsetko chces ale tie kytickove boldery su pekne, mne muz povedal az ked sme ho mali v aute ze by sa mu pacil aj taky ten s kruhmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My autosedačku nepotřebujeme, máme už dvě :-D , jednu úplně novou a druhá byla používaná asi 3 měsíce ;-) Mě by se líbil buď hnědej, zelenej, šedej nebo jeden z těch černých s kolečkama, ještě uvidíme, času dost
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sa ti potom samozrejme neoplati kupovat trojkombinaciu ked uz sedacku mate :-D to hej casu dost, mozno este na nejaku znacku narazis co sa ti bude pacit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sa s vami lucim, necham vas pekne pracovat ja sa idem venovat mojim zaclonam a stroj mam v obyvacke :-N pekny zvysok dnika prajem
Odpovědět
Profilova fotka
Kočárky omrknuty. Oba moc hezké. Marti - já prostě fandím 4-kolkám :-D Jen někde mrkni, jak je tam velké lůžko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neboj tohle už mám vše zjištěné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jsi šikulka :-)
Odpovědět
Takze Lucka uz je maminka? Jestli jo, tak to gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - ano, ano, uuuuuž je :-) Krásné ráno všem a Martince zvlášt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Míšo jak to víš? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?