Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, ale určitě aspoň trochu ztmavne a taky moc nemusím tu kresbu dřeva u borovice, mám ráda jemnou kresbu dřeva, jediné kde se mi líbí výrazná kresba jsou exotické dřeviny
Odpovědět
No,uvidíme.Já to zatím neřešila.My budeme děcák dělat asi až se bude kupovat nová postýlka pro mrňouska.A momentálně mám pocit,že ho nebudeme dělat vůbec,protože Adámek si dělá pokojíček ze mě.
Odpovědět
Profilova fotka
No my teď vše kupujeme stejně jen tak provizorně a nechceme nic zbytečně drahého. Až postavíme domeček, bude i pokojíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme v současné chvíli z obou pokojíčků skladiště a sušárnu prádla, takže to musím postupně všechno někam dát, z toho menšího pokoje bude i nadále skladiště a sušárna a v tom větším bude pokojíček x-)
Odpovědět
Marti:tak to máme úplně stejně.Z jednoho je skladiště a z druhého sušárna:-)Ale malýho chci tak do půl roku v ložnici a pak ho dáme do pokoje vedle.Teda sušárny.A protože chceme v brzké době kupovat sušičku,tak se to vyřeší samo.Provizorní nábytek máme vlastně všude.Nebyl čas,chuť a ani peníze na nákup novýho.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my máme obyvák provizorní, ten se bude dodělávat v lednu až budou peníze, ložnici jsme měli, takže jsme kupovali zatím jenom jídelní stůl, židle a nějaký nábytek do pracovny. Já už se těším až budeme v létě sušit prádlo venku x-)
Odpovědět
Marti:taky ta ložnice je pěkná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším, až budu zařizovat domeček vůbec x-) Holčinky, Vy jste zkušené zařizovačky, máte dajaké šikovné zadara prográmky na plánování místností a jejich zařízení? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Luci - uuuuž? :-D No kdyby dnes ne, tak zítra máme s miláčkem 3.výročí vztahu a pozítří 5.výměsíčí od svatby, takže taky dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) My máme výročí dneska :-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:gratuluju k výročí?Kolikáté je? Míšo:nic,bohužel.Kamarádky mi nezávisle na sobě poradily,že je nejlepší sex a šampíčko.Tak jsme to včera poctivě aplikovali,celou noc jsem měla stahy,jaké ještě ne,ale pořád nic.Asi jsou to pořád jen poslíčci,jen horší než předtím.Ale ve čtvrtek je úplněk a sestřička,co dělala dlouho na dětském Zdendovi tvrdila,že o úplňku se vždycky narodilo hodně dětí,tak uvidíme.Už aby to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci 4 měsíce od svatby :-) No při úplňku jsou vždycky porodnice natřískané :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Marti:jé,to je hezký výročí:-) Z toho mám právě strach,aby se tam pak vůbec člověk vešel.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a kde chceš vůbec rodit?
Odpovědět
Chodím k Milosrdným.Dost jsem uvažovala,jestli tam nebo v Bohunicích.Ale jak teď byla mamka v Bohunicích,tak k té nemocnici mám celkem odpor.Takže jsem vybrala Milouše.Ale v Brně to chodí tak,že pokud nemají volno,tak tě prostě nevemou,takže se může stát,že nakonec budu rodit,kde bude volno.Dočetla jsem se,že tě třeba nechají porodit,ale nemají místo na šestinedělí,tak tě dají na jiné oddělení,takže s tebou nenechají miminko.To si opravdu nedovedu představit.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je snad všude že když mají stopstav tak má člověk smůlu, tak pak musíš poreferovat, i když ono je to hlavně o lidech
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) jsem byla ráno na nehtech, teda nakonec to mám trošku divočejší než jsem původně chtěla ale líbí se mi x-) a u ž jsme se domlouvali na vánočních nehtech, budu ladit s výzdobou doma, takže doměděna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - neboj, zvykneš si na nehtech na vše a bude se Ti to líbit čím dál víc :-D Já už si teď nehty dělám sama, tak zatím zkouším a opatrně. Ale jsem se sebou spokojená :-D Luci - uuuž? :-D My máme dnes s miláčkem třetí výročí, tak to vlastně oslavíme tím zítřejším odjezdem na romantický víkend x-) Jo a máme přebalovací pult :-D Semka jedeme http://www.cornis.cz/aktivity/lazensk... To je náš pultík http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babenky :-) akoze sa mavate? miska gratulujem k pultiku, mas uz toho viac ako ja :-D maci takze nechtiky v ramci vianocneho balenia pre muzika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no vyzkoušet se musí všechno :-) Ahoj Aničko :-) jak se máš, co nového? Už jsi OK?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - bodejť :-) Ani - ahojky, už je Ti lépe? Vše v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
jj mne uz je dobre :-) si doma oddychujem a upravujem domacnost, akurat sa uz tyzden zabavam so zaclonami :-N maci ta terasa vyzera dobre co si dala fotecky
Odpovědět
Nazdárek,jen hlásím,že pořád nic.Asi si malej myslí,že je slůně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Luci :-) , já jsem si zrovna říkala jestli už když ses tu dneska neukázala :-D , tak dneska je ten úplněk ne, tak třeba vyleze :-D
Odpovědět
Nazdar,jen opět informuji,že nic.V pondělí jdu na kontrolu a v úterý snad na vyvolávačku.Utěšuju se tím,že jsem asi dobrá matka,když se mu nechce ven.Pěkný víkend všem.
Odpovědět
Ahoj Luci, tak tfuj tfuj, aby se miminko rozmyslelo treba jeste ted o vikendu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Luci o víkendu jsem na tebe myslela a doufala že si to Adámek rozmyslel a vylezl :-D , dokonce se oteplilo, tak už by mu nemusela být taková zima :-D
Odpovědět
Ahoj holky .... nevíte co Lucka??? Malej si dává pěkně na čas ...
Odpovědět
Nazdárek.Děkuju za podporu,ale Adámek se drží jako divej.Vždycky mám večer pár hodin stahy,tak si říkám,že už,ale on je to jen falešněj poplach.Dneska jdeme k doktorovi,tak uvidíme,co nám řekne a doufám,že to kdyžtak zítra vyvolají.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak snad budete mít Adámka brzo u sebe ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?