Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky, ale asi mi to moc nepomůže :-| , no doufám že se o víkendu všichni vyjádří
Odpovědět
Já už taky dárky mám. Míšo:co je ta lampička do vany? Já mám klasickou komodu,na kterou se přidělá deska a koupili jsme břebalovací podložku.Přebalovací pult je na nic.Zbytečně předražené.Kamarádka ho má a dost na to nadává.Má to i stou vaničkou a prý se jí tam nic nevejde a je to nepraktické.
Odpovědět
Profilova fotka
Vaničku tam nechci. Komodu máš z masivu? Odkud ji máš? Asi taky skončíme u komody a na to dáme tu ohrádku (tu jsem našla za cca 600 :-D ) Jdu najít odkaz na ty lampičky
Odpovědět
Profilova fotka
Lampičky http://www.popron.cz/index.aspx?gotoI... A tohle jsem taky objednala, jen nevím, komu to dám :-D http://www.popron.cz/index.aspx?gotoI... :-D
Odpovědět
Komodu mám z dřevotřísy.My jsme dali do děcáku naši starou ložnici.Ale kdybych měla kupovat,tak asi z masivu stejně jako postýlku.Když se podíváš na ceny,tak se ti prostě klasická komoda vyplatí.Ty speciální jsou zbytečně předražené.Jakou ohrádku myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten zvedlý okraj, aby mimi nesletělo dolů. Odkud máte postýlku? Neznáš nějaký gut obchod na masiv komodky? =-)
Odpovědět
Míšo:tak to nemám.Ono stejně,až bude to dítě,tak velké,že se ti bude převracet,tak se mi tam nevleze. Já znám v Brně jeden obchod,kde prodávají nábytek do děckého pokojíčku z masivu,ale neznám jejich web.Postýlku jsem objednávala tady: http://www.batoleshop.cz/
Odpovědět
Míšo:tak ty wellness lampičky máme a bohužel moc spokojeni nejsme.Na vaně to přestává držet a hlavně se do nich dostává voda,takže když je použijeme tak radši tak,aby se nedostaly do vody.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - díky za odkázek a tip s lampičkami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom odkázku jsou náááádherné cestovní postýlky x-) Mějte se krásně, jedu dom. Luci - kdybys v noci rodila, tak to hezky zvládni ;-) Páááá a CMUK!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! A Martince samo zvlášť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jak je? Nějaké dárky koupeny?
Odpovědět
Profilova fotka
No dokonce nějaké dárky mám a neutratila jsem ani korunu :-D , Josef včera dovezl firemní dárky pro zákazníky, oblečení z alpine-pro, takže mám novou vestu, tričko a mikinu a mám dárek pro synovce - tričko, pro ségru - vestu a pro švagra . mikinu x-)
Odpovědět
Nazdárek:-)Tak jsme pořád 2v1:-) Marti:vidíš,ono se to pomalu zaplní:-) Míšo:našla jsi nějakou postýlku a komodu,která by se ti líbila?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no co Ty furt tady, máš rodit :-D Přebalovák jsem našla tuten: http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... rozměrově š 53 x d 84 x v 85 asi se pro něj stavíme cestou do lázní teď v pátek, je z masivu a cena lukcucní Postýlku ještě ne, ale ten Tvůj odkaz miluju x-) Marti - no vidíš, Ty jsi ale šikulka! By se mi to taky takhle líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no jo, teď už jenom koupíme pro naše ten vysavač, jestli ho budou chtít, brácha a švagrová dostanou nějaké dobré víno, další dva synovci dostanou nějaký finanční příspěvěk (takové dárky jsem měla v 17 a 15 letech taky nejradši :-D ) , takže mi zbývají jenom dvě neteře a to mi snad mamka poradí a naše rodina fertig, takže zbývá jenom Josefova rodina
Odpovědět
Profilova fotka
No já to vidím na komodu z ikei a na to koupíme podložku, chci dětský pokoj ladit do břízy a možná bílé barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je fofr, Marti :-N
Odpovědět
Míšo:moc hezkej.Ale šuplíčky by byly přehlednější;-)Já si tam objednala jen postýlku a matraci.Zbytek jsem objednala na www.anicka.cz,měli to tam levnější a je to brněnskej obchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jako ty dárky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já tohle bude mít jen na přebalování a uvnitř plíny a základní kosmetiku. Oblečení pak bude vedle v šuplíkaté komodce :-) Jdu na Aničku Marti - přesně tak. Včera prd a dneska fertig :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to víš jaképak s-aní s tím :-D , navíc máme malé rodiny, takže pohoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás je jak psů a spousta přátel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo my máme oba malé rodiny a s kamarády si nic nedáváme a i v rodině si dáváme spíš drobnosti :-)
Odpovědět
Míšo:to budeš mít super.V té komodě je to krásně přehledné:-) Marti:hodně holek si kupuje komodu z Ikei.Ty ceny jsou tam super.My jsme využili starou a až se bude zařizovat děcák,tak sáhneme po masivu.DO děcáku se mi to víc hodí.Ale bříza nebo bílá je super:-)Taky bych do ní kdyžtak šla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já nechci žádný další druh dřeva, ať to nemáme jak smíšený les :-D , takže buď ta dýha bříza nebo masic natřený na bílo + barevně doladit doplňky
Odpovědět
Já chci světlou borovici,aby to bylo světlé,takže to nebude tolik vidět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemám ráda jak borovice tmavne :-|
Odpovědět
Bělená borovice snad tolik netmavne,ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?