Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Ahoj kocky, hlasim, ze se stehujemeeeeeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - moc moc gratuluji ;-) Luci - tak uuuuž? :-D Ahoj Martinko! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Žiraf super ;-) Míšo už jsi četla že je Beruška doma =-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Pořád nic,ale odešla mi hlenová zátka,tak alespoň něco.Kdo je Beruška?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no vidíš tak to je dobrá zpráva, to by mohl malej co nevidět vylézt :-D :-D :-D
Odpovědět
No,vlastně až zase tolik neznamená,ale lepší něco než nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono to nemusí nic znamenat, ale taky to může být pomalý začátek ;-) Kuva já už chci taky vetřelce v bříšku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jj, pomalý, ale jistý začátek :-D Beruška je jedna nevěsta zde... a dál je to smutný, takže Ti nic neřeknu :-p Musíš mít veselé myšlenky 8-) Marti - jj, je doma: http://www.subotnikovi.estranky.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak dobře... to je ona: http://www.beremese.cz/album/album.ph... z gratulací pochopíš.... |-|
Odpovědět
Marti:vzhledem k tomu,že se už 2 dny citím tak nějak jinak,tak to snad tenhle týden výjde:-) Neboj,taky se dočkáš a pak,za 9 měsíců,budeš chtít,aby to bylo zase venku :-D Míšo:díky,jdu na to.Dneska jsem koukala na album zvizatinky.Má nádhernou holčičku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ve fázi, kdy ani nevím, že jsem vlastně těhu :-N Nějak mi to furt nedochází =-)
Odpovědět
Míšo:neboj,ono ti to dojde.Já jsem to taky ani nevnímala.Teda krom zvracení.Ale nějak jsem žila ze dne na den a nekoukala moc dopředu.Až to začne kopat,tak ti to dojde :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cítím se dost unavená, ale to bych asi byla v tomhle počasí i tak. Bříško zatím malinké, takže dobrý. Čekám, kdy se na mě vyloupne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No s tou únavou tě uklidním, my jsme unavení oba, Josef standartně usíná nejpozději v 9 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vida, takže to těhu taky není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako letošní podzim mi dává fakt zabrat, nejradši bych se uložila k zimnímu spánku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mi povídej! Teď v pátek jedeme na ten prodloužený víkend, tak se těším jak malá x-) Akorát se mi toho teď nějak moc hrne na odpoledna.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme v sobotu k našim, tak se těším na sníh x-) a taky musím ze všech vypáčit co chtějí na vánoce, jinak nedostanou nic :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No se jich zeptej, jestli ostříhali u stromečku spodní větve... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč spodní větve? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aby si Ježíšek nepoškrábal pr..l, až tam přijde nasr..t :-D
Odpovědět
Míšo:jen si to užívej.Mě se nejvíc líbil asi 5,6 měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to mi vyjde hezky kolem Vánoc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že se všichni vyjádří, protože chci mít dárky co nejdřív z krku, ty davy lidí v obchodech mě děsí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci Tě naštvat, ale já už dárky mám :-D
Odpovědět
Míšo:tak si to užij i za mě:-)Já jsem zvědavá,jestli budu vykolejená nebo ne :-D Marti:musíš jim dát nůž na krk:-)A co koupíš Josefovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo mě nenaštveš :-D Luci nic :-p :-D , má slíbeno že dostane mě, takže koupím akorát velkou mašli :-D V lednu nám příjdou peníze ze stavebka takže budeme dodělávat obyvák - nová sedačka, stolek atd, takže my budeme mít ježíška až v lednu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak nahoď inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jaký máte přebalovák? Marti - kniha o zahradách, krokoměr, kosmetika všeho druhu, knihy, křížovky, welness lampičky do vany, relaxační vonné sady, vonný olej do koupele, parfém, lístky na Depeche Mode.... nepíšou samo, pro koho co mám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?