Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My byli včera na lukcucní večeři s tchánem a švagrovou. Steak x-) Jaký byl koncert?
Odpovědět
Nazdárek.Jsem celá.Zítra jdu zase na monitor,tak uvidíme,co nám řeknou.Ale uznejte.20.11. je krásný datum na narození :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo bylo to super x-) , Igor byl prostě úžasný jako vždy, nevím na čem ten člověk frčí, nechápu jak dokáže 2 hodiny nejen zpívat, ale hlavně u toho provádí šílené taneční kreace, lítá po podiu no mazec =-) , ale bylo to fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - mně se líbí a co Divišovi? :-D Marti - teda, to musel být zážitek. Já nechápu, kde tu energii berou, já se např. teď cítím jak přejetá nákladním vlakem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci 21.11. je taky hezký :-D a co teprve 22.11. :-D Míšo no mluv mi o tom :-| , ten podzim mi nedělá vůbec dobře :-D , on je fakt hyperaktivní a super je že na hlase nebylo vůbec poznat že se tak moc hýbe =-) , no jo hold profík x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo má fakt dobrý zboží :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je taky možný :-D , v tom případě bych si taky trochu prosila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně tak kilo a půl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak u tebe je únava povolená, když tě vysává vetřelec :-D Ptala jsem se Josefa jestli chce jít k porodu a on mi říká: na co, vetřelce jsem už viděl :-D :-D :-D
Odpovědět
Míšo:taky možnost :-D :-D :-D Dnešek nebo zítřek by byl ideální.Zdenda by to alespoň mohl o víkendu zapít s kámošema a můj taťka je příští týden do středy mimo republiku. A co ty,roste ti už bříško?Mažeš si ho?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Dream Team x-) Restaurace slape, jsem moc spokojena, prave stahuji fotky do Picassa tak Vam pak poslu ........ Mejte se moc krasne :-) Luci...moje segra ted nekdy taky bude rodit ;) Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Marti - vetřelec :-D :-D :-D Luci - bříško už začíná vyčuhovat, ale jen malounko. Mažu, ale svědomitá tedy nejsem, jsem spíš ostuda. Ale ono je to prý spíš stejně už přírodou dané, tak to tak beru :-D Pomohlo Ti mazání? Evi - díky za odkázek v IP. Kdo ho chce přeposlat? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) já chci IP :-) Ahoj Evi :-) tak to je dobře je vše funguje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - tak to byla nááádhera a bar je dokonalý! x-) Marti - IP letí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi teda BOMBA x-) x-) x-) , úplně super, nádhera, moooooccc se vám to povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No být to tady ve městě, tak jsem štamgast :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Já chci taky IP:-) Míšo:nevím,jestli pomohlo,ale břicho popraskané nemám.Což se celkem divím,protože když mi po antikoncepsi narostla najednou prsa,tak ty popraskala pěkně,takže jsem čekala,že tomu bude i na břiše.Prý je to dané,ale myslím,že to neuškodí.Já to poctivě začala mazat až o dost později.Dneska jsem byla na monitoru a byla tam slečna,která ho měla popraskané fest.Pan doktor mi řekl,že nejlepší na vyvolání je sex,tak se na to dneska musíme vrhnout.Ale pokud malej není připravenej,tak mu nepomůže nic.Domluvili jsme se,že pokud se to do příštího pátku nenarodí,tak se to pokusí vyvolat.Tak mi držtepalce,protože to vyvolávání je prý pěkně hnusný. Co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo přesně tak :-) , přesně můj styl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no já teď mažu tak obden. Mám 3 přípravky a ty střídám. Jsem si nemohla vybrat, tak jsem koupila všechny, však se to vymaže nejhůř na nohy :-D Na víkend? Chci se flákat a v neděli jedeme na večeři do Dětenic, už se těším x-) Ip pošlu ;-) Marti - ten bárek je prostě luxus. Krásný a nebála bych se tam jít i sama žena, prostě skvělé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) Já asi o víkendu nebudu dělat nic :-D , akorát lehce uklidím, no a v neděli možná pojedeme za mamkou na návštěvu do nemocnice, teda pokud jí dneska nepustí domů
Odpovědět
Profilova fotka
Semka jdeme v tu nedělí http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php x-)
Odpovědět
Míšo:vypadá to mooc dobře:-)Jdu se mrknout na tu Evčinu restošku:-) Já ti můžu na mazání doporučit tohle:http://www.elasti-q.cz/ (ten exclusive) jo a mazej si i stehna a zadek. Nám má zítra přijet tchýně a v neděli naši.Odvezou si psa,kdybych začala rodit,aby byla u nich.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak ten exclusive je jeden z těch 3 :-D Pak mám Bonellu a dajaký bazmek z DM, jsem zapomněla jméno, je to voňavý olej :-D
Odpovědět
Míšo:ten používám já.Dostala jsem ho od kámošky a jsem s ním max. spokojená.Rychle se totiž vstřebává :-D :-D Už jsi se koukala ne MK na diskusi EPI-NO
Odpovědět
Profilova fotka
Nekoukala, o čem je? O epidurálu? =-)
Odpovědět
Tak se kdyžtak mrkni.Je to přístroj na posilování pánevního dna.Hodně si ho tam chválí.Mělo by to pomoct,aby tui nemuseli nastřihovat hráz.Já si ho koupila a jsem zvědavá.Pak budu referovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Není to takový ten balonek nebo tak něco? =-) Kolik to stojí? Odkaz? :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo,to je ono.Akorát je blbý,že je to jen na 2 použití,jinak bych ti ho klidně půjčila. http://www.coord-med.cz/EPINO/Předpor...
Odpovědět
Profilova fotka
To je zajímavá věcička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny! Luci - uuuuž? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?