Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) tak u nás má na tohle štěstí brácha, teda švagrová, první neteř se narodila na konci září na taťkovi narozky a druhá neteř o 3 roky později taky v září, ale pro změnu na moje narozky :-D
Odpovědět
Marti:vám se to hezky sešlo.A slaví to neteř s taťkou společně? Musím se pochlubit,už máme dárky na vánoce.Ještě teda ne všechny doma,ale vymyšleno je všechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já ti ani nevím, brácha bydlí 100km od našich Teda ty se máš, já nemám nic :-| , protože nikdo není schopný říct co by chtěl ]-( , jenom teda naši budou chtít asi ten vysavač electorlux na baterky
Odpovědět
Marti:tak to asi neslaví společně.Nedošlo mi,že vlastně vaši bydlí jinde. Koukala jsem,že ho teď mají na billboardech.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín cca 18.5. Dárky už taky jakž takž pokupě, tak jsem happy. Aku vysavač jsme dostali jako svatební dar a spokojenost velká x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem s vysavačem taky moc spokojená, jak pojedeme k našim tak ho bereme sebou, mamka ho chce vyzkoušet u nich doma, tak doufám že sejí bude zamlouvat ať ho pak můžu koupit. Jen musím obejít obchody, nechce se mi ho objednávat přes net
Odpovědět
Profilova fotka
Super je Datart ;-) I po netu! Mrkni na to, oni mají svůj netový obchod a ceny lepší než u sebe v kamenném ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No v datartu jsme se na něho dívali a nevím kolik stál v obchodě, ale na netu ho mají za 3.700,- což teda za něho nedám, třeba v electroworldu ho mají na netu za 2.900,-
Odpovědět
Já datart kvůli reklamacím moc nemusím:-(S vysavačem jsem spokojená,jen mi vadí,že mi na jeden zátah nevysaje celý byt.Na to mu prostě baterka nestačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no co se týká reklamací tak si asi nevybereš, všude je to děs bohužel ]-( , já s ním většinou vysávám jenom spodek, takže baterka v pohodě, když potřebuju pořádně vysát tak stejně vytahuju normální vysavač
Odpovědět
Profilova fotka
Nám v pondělí z Datartu dovezli telku. V kamenném ji měli za 19500 a v eshopu kolem 18000 i s dopravou. Prostě směšné. A reklamovat to můžeme v tom kamenném tady 8-)
Odpovědět
Marti:no,všude se k tobě nechovají jako ke zloději.A týkalo se to právě toho vysavače.Kdy nám prodali rozbitý a jetý kus,který už nejspíš před náma někdo vrátil.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - tak to je teda hnus :-|
Odpovědět
Míšo:hlavně se tvářili,že je vlastně okrádáme.
Odpovědět
Ahojky ... moc se omlouvám že jsem lezu ... ale :-) Lucko, co malý čipera? Ještě se mu nechce? Přeji Vám ať je vše v pořádku a malého máte brzy u sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak zase v electroworldu se k nám chovali jako k největším debilům kteří neumí zapnout presovar, reklamaci neuznali ani jednou a nakonec nám řekli že hold se zavzdušňuje, takže uvaříš 1 kafe a můžeš se pustit do odvzdušňování, práce asi na půl hodiny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to s nimi Josef nevyběhl? =-) Luci - stále platí TP 28.11.? :-)
Odpovědět
Ahoj Ivčo,malej se zatím drží.Ale mám vydrhnutou půlku bytu:-) Míšo:termín mám 26.11. a potřebovala bych se tam trefit,protože Zdenda si už vzal dovolenou a bylo by blbý,kdyby si ji "bral zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no asi dvakrát se pohádal se šéfem a stejně reklamaci neuznali ]-(
Odpovědět
Luci ;-) takže spíš malého popoháníš ven??? Stejně to uteklo viď? Nedávno jsem tě viděla bez bříška - ale už těhu - no a za chvilku budeš mít rošťáka u sebe x-) To budete mít s manžílkem ten nejkrásnější dárek pod stromečkem ;-) x-)
Odpovědět
Ivčo:jo,uteklo to strašně rychle.Úplně přesně si pamatuju okamžik,kdy jsme to zjistili:-)Popoháním.Už je pěkně velkej,tak bych potřebovala,aby nerostl a pěkně bysme se trefili do Zdendové dovolené.Ale je to prostě rozmazlenej Diviš,kterýmu se ven nechce :-) :-) A jak se daří vám? Marti:teda,když to nevyřídil ani Josef,tak to muselo být něco.Mě příjde,že se nejlíp reklamuje v internetových obchodech.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no nevím, po tom co jsme reklamovali ten prasklý dřez, taky musel Josef seřvat pár lidí aby nám to vůbec uznali :-| A ta reklamace presovaru byl fakt mazec největší :-(
Odpovědět
Luci, já se mu ani nedivím :-D že se mu nechce. Taková kosa .. komu by se chtělo, že? :-D ;-) ale neboj určo to o Zdendově dovolce stihnete :-) My se máme celkem OK. V srpnu jsme konečně začli stavět - takže snad už budeme brzy ve svém. Stavíme svépomocí - máme celkem dobrý základ v rodině : několik zedníků, elektrikářů, instalatérů, bratránek je zástupce jedné dodavatelské firmy - takže ceny za materiál nám sráží hodně dolů ;-) zatím máme stropy no a už zazimováno. Na jaře to vše vypukne znovu. Mimčo neplánujeme - tedy já bych už aji možná chtěla - ale zatím jsme u tchánovců a tam prostě nechci!!!! Zrovinka minulý týden jsem byla u tvé tchýně na preventivce. Byla na mě i hodná ;-) takže vše je OK
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak snad se Diviš trefí do dovči :-D Marti - hm, tak to muselo fakt být... =-)
Odpovědět
Marti:prostě je lepší nereklamovat;-) Ivčo:tak to gratuluju.K stavění i zdravému chrupu:-) Do zimy se mu možná nechce,ale zase mu vysvětluju,že čím dál od vánoc bude mít narozeniny,tím líp.Jestli se mu to jednou nebude líbit,může si za to sám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no to jo, nejhorší je že to byl vánoční dárek pro tchánovce :-(
Odpovědět
Marti:hm,to naštve.Jsou to paka.U nás ještě prodejci nepochopili,že reklamace je nejlepší reklama.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se chystám dom. Mějte se nádherně! Pááá a CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Tak co, Luci, jsi celá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) jsme byli včera na koncertu No name a jsem dneska grogy, chci spát |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?