Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Dostali pokutu za co? Míšo:nebereš náhodou utrogestan?
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím přesně, ale asi za volný pohyb psa, nevím jestli je v Hrušovanech nějaká vyhláška, ale zatím jsem všechny psi viděla jenom na vodíku
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - neberu vůbec nic. Pročpak? =-)
Odpovědět
Míšo:v Brně je speciální pracoviště,kam chodáš na lepší utz.Normálně v ordinaci má dokrorka takový obyč.Taky ti tam dělají speciální vyšetření.
Odpovědět
Strašně moc mi toho zbylo,tak bych ti to dala.Brala jsem to celý těhu.Tak to vyhodím.Na další těhotenství si to schovávat nebudu,A jak to jinak snášíš?V kolikátém týdnu jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem 12+5. Je mi furt dobře. Jen po stresu vždy bolí bříško :-S Tak to já chodím tedy jen na velký. Dr. nemá v ordinaci žádný :-D Ale Tobě se to už tedy hezky krátí, to snad ani není možný :-N Už se budu loučít, pádím domů. Mějte se krásně a opatrujte se. Páááá! :-)
Odpovědět
Míšo:papa:-)Já jdu zase se psem na prochajdu:-)Zítra se tady určo objevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak páá ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) dneska ráno mi bylo pěkně šoufl, vzdala jsem i veslování, má dorazit mrcha, jinak bych si snad myslela že jsem těhotná :-N
Odpovědět
Nazdárek:-)Martinko,tak to je na těhu super,mrcha nedochází.Bude mi to chybět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no jo, taky se na to docela těším ;-) Jak se ti vaří na indukci?
Odpovědět
Já zatím moc nevařila:-)Ale jinak dobrý.Jen si musí člověk zvyknout,že je to strašně rychlé.Jen mám trochu problém s troubou.Čekala jsem,že dvířka budou chladnější.Ale to je asi můj problém.Jinak si nemůžu vynachválit myčku.A co ty,jak jsi se zabydlela v kuchyni?Jo,bavila jsem se s jedním servisákem o Amice a ten mi říkal,že s ní problémy nejsou.Prý je Amica polská odnož Siemensu a v Rakousku nebo kde se Amica dokonce prodává jako Siemens.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky mi ze začátku trvalo než jsem si zvykla, dokonce se mi podařilo připálit vajíčka =-) :-D , ale teď si to nemůžu vynachválit a jsem ráda čím dál víc, že ji máme x-) , dokonce jsme zrušili i rychlovarnou konvici a máme obyč nerezovou konvici z ikei a je to fofr. Jak moc se ti zdá hlučná ta trouba? S myčkou jsme taky maximálně spokojení, akorát než jsme si zvykli, tak ze začátku jsem pořád chodila a dívala se jestli nám neteče voda, ale už jsme si na ten zvuk zvykli :-)
Odpovědět
Marti:trouba je trošku hlučnější kvůli ventilátoru.Ale nevadí to.Myčka není slyšet vůbec,takže já se zase chodím ívat,jestli jede:-)A jsem šťastná,že máme tu plně integrovanou.Nemusím nic leštit.I to je na té troubě dobrý,nic na ní nejde vidět.Já taky přemýšlela,že zrušíme rychlovarku,protože ta naše je strašně pomalá,ale já ji potřebuju kvůli tomu,že se sama vypne.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci u nás je myčka slyšet když je potichu televize a sedíš na gauči, je to přímo v úrovni, ale není to nic tragického a taky jsem ráda že máme integrovanou :-)
Odpovědět
Marti:tak to je v poho.Nejhorší je prostě pračka.A jak zvládáte dojíždění do Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
Dojíždějí je v pohodě, většinou jezdím autem s Josefem, občas vlakem, ale je to obojí fakt rychlé :-)
Odpovědět
Jo,ještě jsem vám chtěla doporučit super domácího pomocníka.KOupili jsme na vytírání twister a nemůžu si to vynachválit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Twister vypadá jak? My máme viledu a jsem taky spokojená :-)
Odpovědět
Marti:tohle je ono:http://www.leifheitshop.cz/inshop/zbozi/leifheit-twist-set.html Na větší plochy je to naprosto super.
Odpovědět
Profilova fotka
Nad tím jsem předtím taky uvažovala, ale nakonec jsme koupili tu viledu ;-)
Odpovědět
A co od Viledy máš?
Odpovědět
Profilova fotka
ultramax máme http://www.viledashop.cz/index.php?mo...
Odpovědět
To je něco podobného.Prostě se nemusíš ohýbat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj je to na stejném principu, ohýbat se no ještě to tak :-D
Odpovědět
Ahojda holky...mo, moc, moc se omlouvam ale nejak nemam vubec cas tady s vamam kecat...za tyden uz mame svatbu...teda muj bratranec se zeni ale jsemhlavni koordinator tak toho mam hodne na praci...a protoze bude 120 lidi a jeste to chteh ve velkym astralskym stylu ve veliky zahrade tak je to docela slozity naplanovat ;)Jinak jostina je v Ceskym klubu ...forek co ;)mam se dobre a hned sem hodim fotecky ze svatby az probehne...moc mi chybi nase kecani a doufam ze se k tomu co nejdriv zase dostanu ;-) papa devcata xxx a 22. mi drzte palce aby ta svatbicka probehla v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Ahoj Verčo :-)
Odpovědět
Nazdárek Ženy:-)Jak se dneska máme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) dneska dost ospale, myslela jsem že nevylezu z postele, navíc mě bolí hlava :-| , včera jsem si dala dvě skleničky vína a nějak mi to poslední dobou nedělá dobře, tělu se to nelíbí, asi by radši baby :-D
Odpovědět
Marti:zase to na tebe jde?A co manžel,už to miminko vidí taky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?