Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám že dneska nikde nikdo =-) :-( No asi je příděl vyčerpán po tom pátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer. Měla jsem teď v práci mazec, tak jsem nehrozila. Ale dočetla jsem vše :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) to byla fuška to dočíst co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem byla celá orosená :-D :-D :-D Jupííí, už je pááátek! Tenhle týden stál zase za ho.... už abych byla na MD :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jo taky mám práce jak na kostele :-| Už máme skoro hotovou terasu x-) , v pondělí dodám fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, terááááska. To můžete dát kafčo x-) My jdeme dneska večer na návštěvu k 1,5 měsíčnímu miminku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli ve středu na návštěvě u sousedů a nějak mi nesedlo víno, takže mě včera celý den bolela hlava 8-( , ale sousedka už je celkem OK, v neděli jdeme spolu pouštět draka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo, draka jsem nepouštěla ani nepamatuju :-N Aby Vás to, holky, neodneslo :-D :-D Hlavně, že je už ok. Však se aspoň budete moci začít snažit třeba najednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky jsem dneska ráno přemýšlela kdy jsem pouštěla draka naposled :-D , hlavně psychicky to zvládá myslím hodně dobře a to je nejdůležitější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnešek zase blééé den. Ale co, bude líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No naštěstí už je pátek, akorát jsem skoro celý víkend bez muže, naštěstí jenom přes den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Škola? =-) Jsem teď studovala postýlky, přebalováky a koupací kyblíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra škola, v neděli nějaké školení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co máš v plánu Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu asi úklid a taky se budu asi válet :-D a v neděli to pouštění draka a večer sauna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, krásné plány! Já plánuju mýt okna... pak bych si už asi netroufla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bacha na bříško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jen špek :-D Tak už se rozloučím, jede se dom. Krááásný víkend a v pondělí se na Tebe moc moc těším. Pozdravuj! CMUUUUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Marti 8-)
Odpovědět
Nazdárek Holky,tak jsem zase tady.Byli jsme bez netu,takže jsem se nemohla připojit.Co je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) Luci ráda tě vidím :-) , co nového, povídej přeháněj =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nového nic. Jen zítra jdeme s manžílkem na uzv, tak se moc moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme hotovou terasu, chtěla jsem udělat fotky, jenomže je celá od spárovacího písku, takže toho není moc vidět :-|
Odpovědět
Míšo:jdete na velkej UTZ? U nás taky nic moc novýho.Jsme přestěhovaní a nachystaní na miminko.V pátek už jdu na monitoring do nemocnice.V sobotu má babička 80,tak bych se ráda mrkla na oslavu a pak může klidně vylézt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a jak se vám bydlí v novém bytě?
Odpovědět
Dobře.Musím říct,že jsme se vším spokojeni.Měla jsem stach,že si po nastěhování řeknu,tohle mělo být jinak,ale ne.Jen mi teda vadí dlažba v předsíni,kterou jsem tam nechala dát kvůli Zdendovi,ale na údržbu je to se psem hrůza.Ale to se dá vždycky předělat.Musím dát velké plus marmoleu.Nic na něm nejde vidět a suprově se udržuje.A kuchyň je taky super,takže děkuju za tip:-)A co vám,co sousedi a ten váš otrava?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky spokojená, jediné co mě štve je strašně tvrdá voda, ale zvykáme si :-| Otravní sousedi pořád otravují, sousedka už dostala za psa pokutu od měšťáků :-D , už ho nepouští na celý den ven, navíc je to její pes a soused ho nemá rád :-| , no super rodinka
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - velkej? no já nevím, já jinde nebyla. Paní mi šmejdí nějakou věcí po bříšku a na plazmě u stropu vidím prcka. DO repráčků mi navící pustí zvuk srdíčka... a pak už bulím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?