Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D To jsem moc moc ráda! A já už vymyslela alternativu prstýnku, kdyby i druhý pokus stál za ho..... Prostě jen hladký lesklý bez ničeho x-) A pak bych si tam za každé dítě mohla nechat vsadit diamantík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo takové má Dača né? Hladké jsou taky krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak. A navíc na něm nejde nic zkazit :-D A nebude se mi tlouct s diamantem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ráda že jsme vybralli takové jednoduché, jsou fakt krásné x-) Tak příští týden přijedou naši na návštěvu, tak řeknu mamce ať mi doveze spodničku, chci vyzkoušet šaty komplet a pak mi odvezou k nim šaty i spodničku ať nepřijdou při stěhování k úhoně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já byla přesvědčená, že jsem si taky nevybrali nic složitého :-N :-D Ale už to fakt neřeším, mám jasno i pro případ nezdaru, takže dobrý :-D Ty Tvoje šatičky jsou moc moc krásné! Těším se na fotky se spodničkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však ty tvoje šaty jsou taky úžasné, švadlenky se fakt vyznamenaly x-) , já jsem z těch šatů úplně paf, nádherně se třpití na sluníčku a i večer když hrála jenom televize tak ty kamínky a flitry třpitily x-) , jsem hrozně zvědavá co na ně řekně Josef
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že bude spokojen :-) Co nehty?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidíš, musím zavolat slečně nehtařce a objednat se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě přemýšlím jak dlouhé si je mám nechat udělat, zas moc dlouhé asi ne, protože pak se mi blbě píše na počítači
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám tak 2-3 mm přes konec prstu a píše se mi skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi zhruba takovou délku http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty je máš delší že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo. Tohle je tak 1 mm. :-) Jdu školit kolegu, zatím pa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky...mam hodku volna jupiiiii :-D no k tem nehtum...umele nemam,mam svoje hodne tvrde a bile (stastna jsem to zena vim :-D ,taky si toho moc vazim) a mam je asi 4 mm pres konce prstu a pise se mi porad dobre ;-) jinak Miso jeste k tem prstynkum...to s tim zasazovanim diamantiku po detech je dobry napad...muj bracha koupil Jacqui zasnubak s jednim hlavnim a po stranach se tremi diamantiky a po Amelii ji koupil na kazdou stranu jeden,aby si to tam nechala zasadit...za chvilku to bude mit asi kolem dokola s tim jak plodej deti :-D neco takovyhleho...no ma vkus bratricek noo http://www.wedding53.com/wp-content/u...
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko kocky veru knizka http://www.amazon.com/Beautiful-Fall-... tam maju obvykle vsetky ;-) marti aku mas pod satky spodnicku? misko tak to sa vazne sekli o dost s tymi vzormi :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru a Ati :-) Ati spodničku mám nahoře uplou a dole rozšířenou ;-)
Odpovědět
Ahoj Ati...tam uz jsem taky hledala ale podle teto vety .....Temporarily out of stock... vim, ze nemaji :-N a objednavat si ji s tim, ze mi ji poslou az prijde se mi moc nechce :-| ...ale dekuji za pomoc a ochotu x-)
Odpovědět
Ahoj macinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo já jsem ještě na jaře měla svoje dlouhé nehty, ale potom zafungovali stresy a teď je to katastrofa, takže jdu do gelovek
Odpovědět
a jaky si nechas udelat maci?Klasickou francouzskou nebo neco jineho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teď klasickou francouzskou, na svatbu možná nějaká kamínek
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - tak to je tedy prsten :-o :-o :-o by mi někdo ufik ruku! :-D Koukám, jak jsme Ti, Marti popsaly naše nehtíky :-D Ahoj Ati! Mam tak 1/4 hodinky, pak zase musím k řediteli... touží po mně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru tak to som nesledovala ..vidim to az teraz ked pises..tak tuto:-) http://www.amazon.co.uk/Beautiful-Fal... anglani ju tusim maju furt In stock ;-) mne pani na nechtiky inak vravela, ze gelovky by slovek nemal mat dlhsie ako 8krat za rok....akryl je sice horsi ale i gelove este poskodzuju nehtove lozko...
Odpovědět
me se libi kaminek treba na kazdym druhym nehtu nebo proste jen na jednom...uz se mi ale nelibi kdyz ma nekdo vzorecek, kyticku nebo kaminek na kazdym nehtu, to mi prijde moc a takovy zbytecny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo no tak to máme stejný vkus :-D , viděla bych to na kamínek na prsteníčku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam porcelanove...vzor mam teraz na kazdom..ak by som vam to popisala ako mne pani, ked mi to robila, tak sa az zlaknete... :-N :-D :-D :-D aale je to jemnee, decentne, zavisi od toho, co sa pouzije a ako ;-) ked som si ich nechavala robit, tak mi vravi, ze mi da oranzovu a ruzovu a kusok hnedej a trblietky..tak som len gulala ocami a bala sa vysledku :-N a suu nadherne..teraz maam asi najkrajsie ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - no Ty jsi vyhledávací zázrak :-D Já nechám svatební výzdobu nehtíků na manikérce, slíbila mi, že budou úžasné :-D
Odpovědět
jj to by bylo stylovy maci x-) ...jemnoucky a hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo a aspoň by Josef věděl na který prst má dát prstýnek :-D
Odpovědět
hah tjn maci...tak ja zase padim,mejte se papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vida, to by šlo. Kdyby na prstýnku nic nebylo, tak aspoň na nehtíku :-D Pa Veru!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?