Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - ja viem, zo zaciatku som vas ani nestihala citat a odpisovala som so znacnym opozdenim :D:D Edit - opicka? :-D :-D :-D :-D :-D :-D to ty si zacala o hniezde!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - do jara??? :-D :-D :-D :-D :-D tak to hniezdo a vajcia, to sme neboli az tak daleko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
BAbuchy, len tak mimochodom, vy ste po svadbe predali satky v pohode? Bo mne sa nejako nedari...
Odpovědět
Profilova fotka
Dančo - když sis jich taky nakoupila tolik :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - no to by si nebola ty :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - je vidět, že jsem tě nepřekvapila :-D :-D :-D :-D , to víš, dneska jsem ve formě :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - já je budu prodávat až na jaře, teď není trh živý ;-) Jééé, to je fajn, že jste tu x-) A já jdu papat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - len aby ti ta forma vydrzala ;-) pamatas sa na nevyplatene svaraky? :-D:-D Miska - aha, takze je to mozno mrtvym trhom, to som rada :-) Babky, padim do kramku nakupit na vikend, tak zatim nashleeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - dobrou chuť aaaaaaaaaaaaaaaaaa Danča vyrazila na nákup, tak to už jí tady asi neuvidíme :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím šaty prodávat nebudu, mám k nim nějaké citové pouto či čo :-D Dani no jo muž se uvolil že teda na jaře se můžeme začít snažit, protože už to se mnou doma nemůže vydržet :-D , prý jsem pytel s hormony :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no jo , když to tiká, tak to tiká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no hold s tím nic neudělám, jserm to muži vysvětlila tak, že prostě když se mu chce na záchod tak může tělo milionkrát rozmově přesvědčovat že se mu nechce, ale stejně je mu to prd platné :-D :-D :-D a zabralo to, konečně pochopil jak fungují biologické hodiny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky, nejako ste zamlkli. Tak sa s vami aspon rozlucim a poprajem vam pekny vikend. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já čekám kdy se kdo objeví :-( Daní páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se zase vrátila,... byla jsem na obídku
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už se taky nechce pracovat :-| , už se těším až se doma natáhnu na gauč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povídej,.. ale do šesti dlouhá doba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já teda naštěstí jenom do 5, tak snad nám to rychle uteče :-) místo práce čumím po kočárkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Po obídku mě zavalili, lumpové, ale už jen tak 3/4 hodinky a tradááááááá dom. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jo,... Miško to máš za pár,... Marti - tak ať něco pěknýho vybereš
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nedráždi nás jo ]-( :-D Mám nové favority v kočárkách :-D , jsem opravdu zvědavá u jakého skončíme :-D A naštval mě šéf, jako to moje promlouvání mu do duše, že tu někoho potřebuju a že chci na mateřskou ho nějak nechává klidným ]-( , oni mají vždycky času dost a pak se vše řeší na poslední chvíli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak je to všude
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no já na mě tlačím, už i Josef jim to říkal, no nic budu tlačit i nadále, a když nebudou stačit slova tak budou následovat činy, třeba nemocenská a tak, já se prostě nechci uštvat a zbytečně se stresovat až budu těhotná
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak není problém dojít za doktorem a nechat si napsat rizikáč :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já potřebuju tu moji náhradu vyřešit ještě než otěhotním a stejně toho mám teď fakt hrozně moc, takže další člověk vy se fakt hodil, kdybych teď šla na nemocenskou tak jim taky způsobím hromadu problémů, já je prostě musím nějak donutit k tomu aby mi se m někoho dali
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdi marodit to je donutí
Odpovědět
Profilova fotka
No já tohle chci udělat až když bude nejhůř, zatím je dost času, takže napřed budu prudit telefonem a e-mailem :-D , ještě pověřím Josefa ať prudí šéfa taky (znají se a tykají si) a uvidíme jak dlouho to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy děláte ve stejný firmě? To jsem ani nevěděla,...
Odpovědět
Profilova fotka
Ne neděláme, ale on mě dohodil do firmy :-) , protože se se šéfem zná
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ahá, tak to jo No už jsem tě asi nestihla, tak se měj krásně, pěkný víkend :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?