Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf cau. Miska - no to by ma tiez dovadzali k sialentsvu, teeeeeda :-p vies ako to myslim ;-) mimochodom by som to riesila tielkom z moiry.. tiez funkcne. a co mimiskovi? Marti - u vas uz ludia blaznia v kramoch? ja som si to tu v prahe zatial neuvedomila..
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo asi XXXXL :-D Naštěstí manželovi dárek vymýšlet nemusím, dohodli jsme se že si nic dávat nebudeme, teda já mu jo, ale na to my stačí mašle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - kludne i bez masle :D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D Dani - dyť víš, jakou mám fotku na pozadí mobilu... s tím svalem :-D :-D No ale navleč ho do nějakého trika, aniž by se rozervaly rukávy. Ale dobře, že ty svaly má, ty já rád :-D :-D Mimísek nevím, co dostane..... asi sadu plen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na poradu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - a vobec, som velmi pozadu, co to vlastne cakate? uz viete? viem ze babatko ;-) Vies co? Tak nech si trhne nohou a tricka nech si kupuje sam, mozes mu z Moiry objednat spodky, alebo ponozky, trenky atd... Ci aj to ostatne ma nadmerne velke?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mna velmi darceky nenapadaju... a tych par to mam pocit ze su skor uzitkove veci :-N ale najviac darcekov dostane krpec kedze dostane celu vybavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani já jsem mu slíbila že budu dárek já, takže už se těší až si mě rozbalí :-D , akorát teda nevím jak to zavážu aby to aspoň chvíli drželo :-D My si hlavní dárek nadělíme v lednu, budeme kupovat nábytek do obyváku x-) a doufám že příští vánoce budeme mít dárek nejkrásnější - miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vas opustam.... moja denna kvota sedenia pri pocitaci sa vycerpala :-N majte sa tu pekne a krasny vikend zelam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani jo tady už lidi blázní ]-( , musím rychle vymyslet dary a nakoupit je, protože před vánocema to bude o hubu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - no sme na tom rovnako, vacsinou uzitkove veci, u nas su najpreferovanejsie Marti - no ale keby masla drzala, to by si bola sama proti sebe nie? :D:D:D Juuj, to zariadovanie vlastneho hniezdocka fakt ticho zavidim, uz by som aj ja chcela, kedze sa z jedneho chystam vyletiet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - pa!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, jak se máme? Koukám, že Aničku jsem nestihla Danča má novou fotku,... Co jinak ? Vánoční dárky? Ani mi nemluvte....
Odpovědět
Profilova fotka
No nazda ty lenochu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - no , to říká ta pravá :-D :-D :-D :-D Koukám, že jen sem vlezu, tak už tu nikdo není :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani neboj dočkáš se :-) , já jsem ráda že už máme to nejhorší za sebou, fakt to bylo náročné :-| Ahoj Edit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, jak se máme?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - neplas mi kocky, ksa ksa! :D:D Marti - no ale teraz uz len to prijemne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit jj jde to, akorát práce je nějak moc ]-( , a co ty? nějaké novinky? Dani no naštěstí jo, ale teda letošní rok byl hooodně náročný, tak doufám že ten příští bude už jenom lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa Ani! Ahoj Edit! Dani - vše ostatní je v normálu a ke spokojenosti manželky :-D Naše babietko je ještě neutrál, je nám teprve 12tt, takže není nic vidět. Kolem Vánoc možná už budeme vědět. Marti - zkus izolepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To urcite bude neboj Marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no izolepu radši ne auau to by bolelo, obzvlášť když bude nedočkavě rozbalovat :-D :-D :-D , nepotřebuju k tomu depilaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - tak potom.. nie je co riesit :) A ako sa vobec citis mamina? Mimochodom, mali ste holky to stretko v Brne ako ste planovali? Ak ano, ake to bolo?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - depilace gratis :-D Dani - my jsme si s Marťou udělaly stretko na závodech a teď si další pomalinku chystáme. Nikdo jiný by nás asi vidět nechtěl, páč tu jsme děsně vopuštěný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, proč myslíš? Většině to asi nedovolí zdravotní důvody,.... nebo většině, spíš pár lidem,... Marti - to víš , že jo,... hnízdo už máte , teď ho jen dozařídit a můžete se věnovat jinejm věcem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - já že sem už s námi nikdo nechodí povídat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - ale to nie je pravda, ja by som vas rada videla kocky, priznam sa ze som sem nechodila, pretoze som sa nejaku dobu vobec nechcela bavit s cerstvymi vydanymi zienkami a cakajucimi maminami a nechcela som vam to tu kazit, ale uz som v pohode a nad vecou, takze tak :-) presne tak Marti, ako vravi Edit, hnizdo uz mate, tak supky na tie vajcia teraz :D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - jj, to chápu. Hlavně, že už jsi ready :-D To víš, člověku se zasteskne, když si vzpomene na debaty ze začátku roku... Soni a její tety, Ĺubka...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - přiznám, že jsem měla stejné období jak Danča,... prostě jsem všechno vypustila,... nechtělo se mi chodit nikam,... ale i když nejsem tady, tak mě najdete na icq, tam jsem asi nejčastějc, vlastně vždycky , když jsem v práci, takže kromě víkendů mě tady najdeš asi nonstop.... Dani - ty si ale opička :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nebojte všechno bude, jen teda musím počkat do jara :-D , takže když to dobře půjde tak budeme mít potomka pod stromeček :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?