Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych kazdopadne doporucovala par hodin s cvicitelkou i na ukor veslovani ;-) u Pilates musis i spravne dychat a zapojovat svalstvo o kterem ani nevis a to prave na DVD neni moc dobre vysvetlene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute moje ;-) dakujeem este cez tyzden dake prihodim teraz nem stiham ;-) co nove? domcek? podnikanie? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejvíc mě štve že ranní hodiny mají od 8:30, kdyby to posunuli na 7:30 tak je to ideál. Teď jediná která připadá v úvahu je v pondělí od 19:30, no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ati...my dnes podepsali koupi pozemku, podnikani samy stres, ale uz se tesim az bude otevreno ;-) Co u tebe ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tu chvíli nejsem a hned nával :-N No u nás to vypadá, že možná zítra fakt jdeme podepsat smlouvu na pozemek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je super ;-) teda mě ta práce fakt nebaví ]-( , kuva takhle to fakt nejde, asi se budu muset někde zmínit že hrozba těhotenství se velmi zvýšila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem zvědavá. Mi volal miláčkův táta, že zítra ve tři musíme být u právníka děj se co děj... tak asi fakt jo :-o No pozemeček je to lukcucní, tak doufám.... Jen jim pohrož! Ať si nezvykaj! Já jsem zvědavá na výrazy tady, až to řeknu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moc vám to bydlení přeju ;-) , jen teda nezávidím ty starosti kolem stavby, jenom si prosím tě nenechávejte nic stavět na klíč
Odpovědět
Profilova fotka
No my asi budeme nechávat .... =-) :-N Ale teď z jiného soudku... jsem už od neděle špatná z jedné zprávy v televizi a teď ještě tohle, to je ona: http://kolinsky.denik.cz/nehody/ko_ne... http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to s domem na klíč dobře rozmyslete, protože většinou to končí tak že si to stejně majitel dodělává sám Já už jsem to četla |-| ;-( , fakt mazec, mají super byteček, jsem ho několikrát obdivovala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, jak to dopadne. My chceme montovaný, tak snad... =-) Na Střeše jsem její album nehledala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak montovaný by snad mohl být v pohodě ;-) , tam to jde rychle Já si ji pamatuju jako nevěstu i jsem několikrát viděla její album na koníku, vdávala se loni a je z kolínska stejně jako naši kamarádi co se taky brali loni, ach jo to je fakt strašný :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My koukali po firmě awik, mluvili jsme i s jejich zástupcem, no uvidí se... v nejhorším máme dobrého právníka :-D Já si ji taky moc pamatuju, taková krásná holka.... bože, já bych se asi pokusila zabít, kdybych se pak probrala a tohle všechno zjistila... :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se balím dom. Měj se krááásně a zítra pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No opravdu vybírejte dobře, shánějte reference, fakt se to vyplatí ;-) No nebude to mít holka lehké a taky rodina, jako nevím jak by tohle třeba rozdýchali moji rodiče :-( , ale už dost smutnění, nikomu tím nepomůžeme bohužel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem a mojí milované Míše zvlášť :-) tak jsem včera zjistila že se sousedkou spojenkyní toho máme nějak moc společného :-D , asi další sestra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Martinko, aspoň na chvilku. Dnes to tu stojí za .... no klasika. Každopádně odpo jdeme FAKT podepsat smlouvu na pozemek :-N Tak za necelých 20 minut vyrážím směr dom. Takže další sestra říkáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem taky zavalená jak horník :-( , chci si domluvit schůzku se šéfem a všechno dohodnout, protože třeba taky za půl roku můžu být doma na rizikovém že =-) :-N Jj další sestra, když mi Josef popisoval její líčení bývalého přítele, tak jsem měla pocit že chodila s tím mým bývalým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme pozemek ... 3600 m2 :-N Sháním fotbalové branky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak gratuluju :-) , teda to je fakt obrovský, my máme necelých 300 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny a Martinko zvlášť :-) Dnešek stojí v práci zase za prd... chjo, kdy už to bude lepší? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) no nevím, ale buďme rády že máme práci :-D musím ti popsat včerejší story, šli jsme se sousedy na večeři ale oni si při odchodu zabouchli dveře a nechali druhé klíče zevnitř v zámku, takže hodinu se pokoušeli je nějak otevřít a pak teda museli odvrtat fabku, no fakt prdel, takže jsme si nakonec objednali pizzu a každý jsme si ji snědli doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kočárek mám odsouhlasen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toho Dorjana? Jéé, tak pizza :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj toho dorjana s kolečkama :-D sice pak říkal že by se mu víc líbila 3kolka (asi před měsícem říkal že 3kolku ne :-D ), ale co jsem četla diskuze tak pokud 3kolku tak fakt kvalitní a to je 15tisíc a víc na což kašlu a myslím si že 4kolka bude do hrušovan lepčí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
4kola je 4kola, přece jen 4motion :-D :-D :-D :-D musím mrknout, kde je nějaký krám, kde mají vystaveno asi milion kočárků, abych si je mohla ochmatat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na odzkoušení mám ještě čas, budu se rozhlížet dál, ale na dorjana jsem četla samé dobré recenze a je za dobou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No on je stylově jako X-Lander (má srdcovka), ale cenově půlka. Kamarádka si ho fakt chválí, asi jí půjdu někdy povozit Patrička a vyzkouším naostro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na něj zatím nečetla nic negativního, jenom byl problém s brzdami, ale to bylo u starších modelů, teď už jsou brzdy řešeny jinak
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak mi právě donesl pošťák balíček s parfémy x-) , kupila jsem si opět pumu a mužíčkovi k narozkám lacoste a teda voní fakt super, dobře si vybral x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?