Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
jo a ofiko certifikat bude az v oktobri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no krasa, takze ja kym by som dostala certifikat,tak by som vsetko zabudla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani podprdu mám už objednanou, ale pod ty šaty žádnou nepotřebuju, krásné to drží, je tam vzadu přišitá na každé straně guma na zapínání, takže supr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tie gumy som taky mala nasite na satach, ale boli tak dlhe, ze nepomohli. som rada, ze ti saty prisli v poriadku a ze si sa spravne zmerala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, já jsem taky hrozně ráda :-) , když jsou ty gumy správně dlouhé tak jsou fakt super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No o tom nie pochyb, gumy su straaaaaaaasne dolezite :-D :-D :-D :-D :-D Tak ja som si prave objednala stahovaci kalhotky a bezesvu podprdu s push up efektom :-D tiez mam bajecny pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšlím co mi ještě chybí na svatbu...., jo musíme s mamkou vyrobit nějakou kabelku pro mě a taky se chci podívat na nějaký šál nebo svetřík kdyby byla večer zima
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyy jo, vidis, taky ma napadla pompadurka, ale asi na nu kaslem, najpotrebnejsie kraviny budem mat u maminy v kabelke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jdu do sprsky a spinkat, dobru noc a zase zajtra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou a krásné sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, nevěsty! Dani - slovní zásobu :-N No někdy na popsání pocitů potřebuji hooodně slov :-D Nad prstýnkama jsem dumala pak ještě před spaním a pak jsem si řekla, že už na to zvejšky a nazdar, nějak to dopadne :-p Třeba jedubába překvapí :-D Pak bych ji nemusela třeba zabít :-S :-D Mně maminka jako překvapení ušila pompadůrku a polštářek pod prstýnky, fotky mám v mobilu a kabel doma, takže zatím neukážu :-D
Odpovědět
Dobre rano damy ;-) ....zase mame tajne rande s Miskou tak kdepak se toula? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty mě nevidíš? :-N Koukni nad svůj příspěvek :-D
Odpovědět
ajooo, se omlouvaaaam noo :-| :-D ...hele za 13 mi bude 20 joooo :-N ...uz nebudu nactileta, no nevim jestli je to dobre nebo spatne =-) :-N jak je mozny ze se vam prstynky nelibily teda spis jakto ze je nevyrobili stejne jako na predloze? ]-( =-) ]-(
Odpovědět
ja myslela jako za 13 dni mu 20 let :-D ...abych byla presna :-N
Odpovědět
sakra co ja to pisu...jim tady snidani a pisu fakt naky blbosti....MI BUDE a hotovo ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru :-D :-D :-D Proč to zmrvili nevím... My tam vymýšleli kombinaci 2 prstýnků a paní to evidentně nepobrala. No ale to, co na nás koukalo v krabičce by se nelíbilo fakt nikomu, tak trošku nechápu.... Příští středu se jdeme mrknout na návrh přepracování (udělají ho ve stříbře) a uvidí se. Miláčkův je hlavně hodně úzký, prostě nepoměr k jeho rukám. Ten můj je široký dobře, ale je hnusnej :-D Zkusím najít něco podobného někde na netu, ale pochybuju :-D Týýjo, tak 20 jo..... Teď mi došlo, že mi vlastně táhne na 40 8-(
Odpovědět
Tak si je mela aspon vyfotit ikdyz byli strasny...by sme se tady mely cemu zasmat :-D a postezovat si :-N .....tak hledej, sem zvedava. Jinak k tomu veku...nooo sem docela rada, ze se nakonec zadna svatba nekona...uz by to bylo za 16 dni a tesne po narozkach...je zajimavy jak to pred par mesici bylo jeste vsechno jinak zejo?Planovala jsem a zajednavala...ted se tesim na dovcu s kamoskou a uzivam si :-D ...no ale planuju porad ja zavislacka =-) :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem pár obrázků. Tak takhle jsme si to představovali: Prstýnek půl napůl - lesk + rytí (toto jen příklad) http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... Rytí toto (nenašla jsem úplně stejný vzorek, prostě jakoby kamínky, něco mezi tím): http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... A oni tam lupli něco na tento způsob: http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... Fakt jak těsnění na kohoutek, když si k tomu představíš leskou půlku.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - ve 20 si máš užívat a ne se vdávat, dobře děláš. Neboj, nic Ti neuteče ;-) A plánovat je furt co :-D
Odpovědět
Bleeee :-( :-| ...tak to fakt neni hezky...vim co myslis tim rytim, ze to vypada jako kaminky ale to posledni fakt jako kaminky nevypada a s lesklou pulkou :-N neeee ...dobre ze ste se ozvali ;-) tak ja se tady raduju ze mi bude CET a ty mas depku, ze ti tahne na 40...dyt ses tesne za tricitkou ne? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevěřila vlastním očím, když jsem to viděla. Jak si mohli myslet, že se tohle někomu líbí :-N Fakt těsnění 8-( Když se nám ta oprava nebude líbit, já jim svůj házím na hlavu a odcházím středem :-D Jj, těsně, ale utíká to :-D Hned bych brala, aby mi bylo 20... ale věděla jsem, co vím teď x-)
Odpovědět
To si rekla hezky Misko ;-) .... hele ja chci sehnat jednu knizku a nikde na neu ji nemaji...a kdyz uz jsem ji konecne nasla tak byla vyprodana.Kdybys vedela o nejakym prodeji knih online tak sem prosim hod odkaz...Ta knizka se jmenuje Beautiful fall od Alicie Drake a je v Aj ;-) ....mela by bejt dobra sem o ni cetla prej :-D ...je to o Lagerfeldoj a Yves Saint Laurentoj...jejich kariery, zivotopisy a jak se vlastne celej zivot nenavideli jen kvuli mode :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo, tak ta knížka vypadá zajímavě. Ale tady v MB jsou akortá Levné knihy a nevím nevím, jestli tam něco takového mají... =-) Každopádně když uvidím, kupuji ;-)
Odpovědět
No ja mam pocit, ze jeste ani neni prelozena do cestiny tak jsem ji chtela aspon v anglictine...Chanel proti Yves Saint Laurent ...to proste musim precist ikdyz nikdy nectu :-D stoji nejak 450,-...ale zatim ji maji vyprodanou nooo,budu hledat dal,kdyz ji na netu najdu mam ti dat vedet? ;-)
Odpovědět
tadaaaaaaaa :-D http://studio-online.com/socomments/w...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi ale čikovná :-D
Odpovědět
ale ja ji musim sehnat.... :-| no nic budu hledat az doma, ted jdu, uz musim...tak zatim pa a hezky den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa, pa!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) jsem včera nemohla skoro ani usnout :-D , pořád jsem koukala na šaty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?