Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že opět nikde nikdo :-( , tak jdu zase pracovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všichni a Martinko zvlášť. V práci teď děs běs, tak vůbec nestíhám ]-( Ale dočetla jsem vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) teda tebe bych tu nečekala :-D kolega z práce zítra vdává dceru, tak tu na mě dneska ráno čekala výslužka mňam už testuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, já chci taky výslužku! Mňam. Jsem dojedla přesnídávku a bebe jogurtové, moc mi šmakují x-) Co je u Vás nového? U nás nic, jen dnes odpo jedeme do Prahy koupit mi něco na sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem ji radši schovala do lednice protože bych ji jelou sežrala a to by muž neodpustil :-D Jo a uklidním tě sousedi už asi prozřeli a pes už je doma a dokonce je i vykoupaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, konečně dobrá zpráva! Aspoň něco jim došlo, kreténům! 8-) To mi připomíná, že bych měla ty naše taky vykoupat. To zas budou nasr ksichtíky :-D Nechceš si tu výslužku schovat ke mně? :-D Krabičku poctivě vrátím :-D Co v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci, už tak ji musím bránit sama před sebou :-D V práci se to teď snad konečně trochu uklidnilo, tak doufám že to tak bude i nadále pokračovat :-) Jo a včera jsem zjistila že ten můj muž toho o početí a dětech moc neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
od pondělka začínám s dietou, muž do mě furt hučí že chce konečně můj akt do pracovny (slíbila jsem mu ho už na svatbu a pořád nic :-D ), takže jsem se naštavala a teda ho snad dostane na vánoce
Odpovědět
Profilova fotka
Woooow, akt! No já bych do toho teď nešla... ale akt s bříškem určo chci.... Japato, že toho moc neví? Shání čápa? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No s bříškem chci taky, ale když jsem mu to slíbila tak do toho půjdu, už mám vyhlídnuté dvě fotografky, ale chci něco v pološeru, prostě decentního, přece jenom to má viset v pracovna a nemusí mě každej moc očumovat :-D Ale čápa neshání, ale myslel si že jako ovulace je samozdřejmá věc =-) , tak jsem mu to vysvětlila
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, decentní v pološeru, to bude moc hezké. A bude to i hezká památka až budete v domově důchodců ;-) No oni chlapi mají opravdu někdy hodně zkreslené představy o dokonalém světě. Co na to říkal?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fakt chci něco decentního, hlavně to šero schová špeky a celulitidu :-D No tvářil se strašně překvapeně :-N , docela jsem čuměla protože co se týká medicíny tak má docela dost velký přehled a třeba angínu apod si doma diagnostiku sám a u doktora nahlásí co mu je a co mu má předepsat a doktor mu to jenom odsouhlasí že má pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě ho zajímalo jak to bude se sexem když bude spát dítě s náma v ložnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Míšo prosím tě jaké jsi měla ovulační testy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ovu testy koupila na www.levnetesty.cz, značku nevím, přišly jen takové pytlíčky. Mají často akce, že k určitému počtu ovu testů dostaneš těhu testy zadara. No vidíš, tak se od Tebe dozvěděl něco zajímavého a má nad čím dumat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem se tam dívala a měli několik druhů takže jsem z toho byla zmatená =-) :-D Právě říkal že až ho a Honzu (soused) s Peťou (sousedka) ukecáme tak že musíme počít první :-D , klasika on je prostě soutěživý typ :-D Peťa právě říkala že by jsme měly jít na mateřskou společně ať se nenudíme a můžeme se pomáhat a chodit spolu ven a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem ty obyčejné proužky. V kazetě máš ten proužek stejný, akorát prostě zabalený a obal zaplacený :-D Hmm, takže stačí ukecat sousedy, už nemusíš ukecávat Josefa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak soused pořád shání práci takže doufám že brzo něco sežene a taky jsme si říkaly že jim dáme do konce roku volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co Josef a práce? Počká do léta?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co ty? už to roste bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
Jen špek :-D Ale večer jedeme do Práglu na nákupy, chtěla bych nějaká trička (se mi zvětšila prsáááááá ]-( ) a kouknout po gatích. Chci jít do HM a CA.
Odpovědět
Profilova fotka
No já se začínám děsit toho že mi pak budou ještě růst, teda vždycky jsem byla zvyklá na ty svoje B a teď už je to C a teda kdoví co to bude až budu kojit =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem teď asi na 80F :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že u tebe už to moc nahoru nepůjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslím, že půjdou spíš směrem dolů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vole :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Co co co.. se tu náhodou řehním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky :-D Tak dneska má Josef premiéru, poprvé pojede vlakem z Hrušovan a pak v noci i od Hrušovan :-D , jedeme totiž do hospody, ale teda nechce se mi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?