Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - jj, dodej materiál :-D Marti - to jako za jeden den práce na rok hotová či co? :-N :-D :-D :-D Holčinky, hledám nějaký prodloužený víkend (na listopad), kam bychom s manžílkem a pupkem mohli jet. A aby tam byly lázeňské procedůry a hlavně různé masáže. Máte tipa?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ne na jaře budu pokračovat :-D , letos jsem zasadila to co jsme dostali od našich a uvidíme co do jara přežije a na jaře tam chci zasadit ještě nějaké květoucí kytky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně tam dej pivoňky a narcisky. Ty já rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maam ;-) lucka tu davala a vrele doporucujem http://www.viaironia.cz/CS/index.htm a za nas urcite tatry a hotel belevue ;-) svadobna cesta 1. a 3. bola paraadna x-) x-) http://www.hotelbellevue.sk/index.php... marti cauki ;-) a diiik
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo pivoňky nebudou protože jsou moc velké a taky ty květy opadávají v létě a lítalo by nám to do bazénu, ale narcisky tam asi vysadím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, doufám, že dnes bude beremko fungovat. Holkýýýý, kupte si Překvapení č.41. Jsem tam normálně celá já :-N Kamarádky mě navezly do soutěže o nejkrásnější nevěstu a ono se nějak stalo, že jsem mezi 12 finalistkami :-o Kdybyste mě nááááhodou chtěly podpořit, tak písněte SMS ve tvaru PRE SVATBA 4 na tel číslo 900 06 07. Sranda musí být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) teda to si musím koupit ty celebrito x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Autogramy ovšem až na letišti 8-) :-D :-D :-D Čuměla jsem na to jak puk, jsem s tím fakt nepočítala, přece jen je svatební boom a spousta nevěst, takže nějaká staroba mezi nima.... jj, z těch 12 jsem bezkonkurenčně nejstarší :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Ati:určitě zahlasuju. Míšo:babička mě taky chtěla přihlásit,ale zakázala jsem jí to;-)Pošlu ti hlas:-) Marti:co se cen týká,tak mamka doporučovala Brabce v Modřicích a zahradnictví v Šebrově.Hortis je prý nejdražší. Já jsem ve fázi balení.Kuchyň je už shoro hotová,zítra to příjdou dodělat a úklidovka mi to uklidí.Takže v neděli si už dáváme snídani na zimní zahradě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - díky ;-) Tohle vymyslela moje družice :-) Téééda, snídaně v zimní zahradě..... zááááááávist x-)
Odpovědět
Míšo:na to se taky těším.Jen nám tam v pátek musí udělat žaluzie,jinak budeme jako v akvárku.A jak se daří tobě,co váš domeček?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo taky jsi byla krásná nevěsta tak co ;-) Ahoj Luci :-) díky za info, do hortisu jsem chtěla stejně jenom na čumendu, v modřicích se stavíme, ale až na jaře, letos už je zasazeno a zbytek budu dosazovat až na jaře No jen si tu snídani hezky užijte ;-) , my už se těšíme až budeme snídat v létě na terase x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No teď máme v pácu další pozemek a miláček už ofocoval naše občanky, tak snad to vypadá nadějně... ale nechce mi nic říct :-D Byla jsem se tam samozřejmě podívat a nááááááááááááááááááááádhera nádherná. Ale radši pst, nebo se to zase poto.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Náš úžasný soused už má hotový plot a když se na to podívám od nás z patra, tak to vypadá jak ohrada, normálně z toho mám klaustrofobii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si Marti na ten plot můžete dát terč a házet šipky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to není špatný nápad :-D , včera tam sousedka jezdila s kočárkem, teda nevím jestli mají i nějaký jiný a tenhle mají jenom na ven po hrušovanech, ale ten kočár je asi tak 30 let starý :-D , Josef mi vyěšeně říkal ať se jdu podívat co to mají za kočár :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je nějaký kočár po mně? :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vymýšlím dobroty na tu sobotní kolaudaci a sepisuju nákupní seznam, akorát začínám mít pocit že v sobotu večer brzo padnu únavu, když budu celý den uklízet a chystat věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo odhadujeme že to bude kočár po sousedovi :-D , ale nejlepší byl Josefův vyděšený výraz, z takovým kočárem on by nevyjel ani náhodou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nezapomeň na Lays s příchutí brambůrek pečených v ohni a česnekovou pomazánku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
česneková pomazánka bude, to je moje specialitka na jednohubky a na to zavařený angrešt mňammmmmm x-) brambůrky taky nějaké koupíme, pak chce Josef udělat řízečky, prý si je obalí, pak chci udělat švestky v anglické, gulášovku a dál nevím
Odpovědět
Profilova fotka
pak buráčky, tyčky (Bohemia s bramborovou příchutí x-) ), jo a nachos a k tomu dipy mňam mňam....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je jasný, ale zase nechci hosty cpát jenom tímhle a tyčky mi víc chutnají Bohemia sýrové x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle je super :-D http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to chcíííí :-D Jo a Bohemia Grande sýrové! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem našla nějaké recepty na studené dobroty - sýrová roládka apod x-) , tak doufám že bude všem chutnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co máš nějakého nového favorita na kočárek? Já teď všude čumím po kočárkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeje misko :-) jasnee, ze mas hlas :-) vies ako to je s nevestou, ako s miss world....uz by mala mat okrem krasy a vedomosti i nejakee skusenosti ;-) takze tak a ked si v 12tke, tak to uz daas:-) cauki luci a marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - toho x-landera X3 a zaujal mě DonJar.... no uvidíme, zatím jsem nikde nezkoušela :-D Ati - no zkušenosti tedy mám, to je fakt :-D :-D díky za hlas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?