Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Martinko - cmuky cmuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na ten poslední kočárek a nelíbí se mi, že jsou ta přední kola blíž u sebe než zadní :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo mě je to jedno, musím napřed vyzkoušet jak se s ním jezdí, ale co jsem doma nadhodila tak barevně prý ta černo-oranžová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo tenhle, je to khaki v kombinaci s oranžovou http://www.batolatko.cz/?p=productsMo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já včera na závodech očumovala jeden druh, zkusím ho najít. Jo a Honza porazil v rozjížďkách Jánoše x-) Akorát ve finále bylo velké bumiky a Honzí dojel až 5. Celkově tedy skončil až třetí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď všude taky očumuju kočárky :-D Tak 3 místo je taky krásný, lepší než zůstat 4 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.anicka.cz/shop/showGoodMar... je to baby active, na kočárku byl navíc nápis rally design, tak to nemělo chybu :-D To je fakt, čtvrté místo je fůůůůj akorát k nasr. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ten taky vůbec nevypadá špatně, je hodně podobný tomu co mám vybraný, ale teda mají hezčí barvy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No barvičky nádhera. Jen ho musím pak někde hlavně vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tímhle já mám ještě čas :-D Dovezli jsme od našich kytky takže dneska budeme dělat ten záhon u terasy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se těším na nové fotečky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No stávají se z nás zahradníci :-D , včera jsme kupovali i kolečka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No úplní mičurinové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak nám to poroste :-D , ale hlavní je že nás to baví :-) tak zrovna jsem si uvařila kontryhelový čaj x-) , mamka sbírala a sušila
Odpovědět
Profilova fotka
Kontryhelový jo? No tak to už jsou fakt přípravy na těhu jedna báseň 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak on je dobrý pro ženský celkově, upravuje i cyklus a takový všestranný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ale pak až se budete snažit, tak pít jen do ovu ;-) Někde jsem to četla, nevím už proč, ale prostě je to tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, no nevím jestli ho do té doby budu pořád pít :-D , ale teď ho chci zkusit mám doma bylinkářskou knížku tak to ještě prostuduju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na MK bude určo i téma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to bude, ale zase tam je to jedna paní povídala, takže mrknu doma do knihy ;-) Jsem se dívala na diskuze snažilek, je tam téma začátek roku 2010, ale tam už ty holky řeší jenom cykly a těhotnění a to mě neba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě taky neba. Já píšu max. do květen 2009. Dříve sem tam do příznaků těhu krátce po ovu, ale tam už radši nelezu, abych nedráždila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super oslava narozenin: http://www.modrykonik.cz/album/album.... štve mě tam akorát ta angličtina :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jj super x-) , to víš u nás nápisy česky asi neseženeš :-| Josef mi včera oznámil že naše děti budou chodit do anglické školky :-D
Odpovědět
Ahoj kocky a hlavne tehumisko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že Josef má velké plány :-D Hoj Zirafko! Těhumiška se už pomalu balí, jede na kurz, dnes se naučí manikúúúúru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute kocky co tu mame nove? zirafku v rumunsku :-N co ty tam? a ako tehu miska a tehu anka a tehu lucka? a marti zahradnicka? pus vsetkym a tu je nasa najvacsia news:-) mojik nas vazne prihlasil do sutaze :-N :-D :-D :-D :-D :-D http://www.kleinod.cz/soutez-2008-par...
Odpovědět
Tehuanka? Koukam, ze jsem hodne mimo.... Tak taky mooooc gratuluju :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráné všem a Martince zvlášť :-D Ati - hlasovala jsem pro Vás 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauki mojik, dikees ;-) inak uz sa tesiim domkov - budeme mat konecne fotecky a video zo svadby domka ;-) tak potom dodaam materiaal :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy :-) Ati odhlasováno ;-) tak jsem včera zahradničila a záhon je pro tento rok hotov :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?