Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo krása x-) , ale my jsme se rozhodli že exotiku necháme zatím být a radši to investujeme do domečku a hypotéky a budeme jezdit 2x ročně do maďarska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme příští rok do..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj paní a taky budoucí maminky, jak se máte? Co je nového? Povídejte, přehánějte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Editko! Máme se dobře, nového prd. Jen mě dnes nějak tlačí gaťky :-N :-D Právě probíráme plány na příští rok ohledně dovolených :-D Co nového u Tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tak včera jsme smontovali (teda muž smontoval :-D ) skříň na chodbě a je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no to je ale šikulík :-) Já byla ráno na odběrech a teď jsem zavalená jak horník ]-( Nesnáším konce roku. Doufám, že konec příštího bude v jiném duchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no příští rok budeš zavalená leda tak plínkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no to asi jo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heloooou všichni a Martinko zvlášť! Mám toho teď v práci nějak moc, automotive zlobi... :-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) taky toho mám v práci moc :-( , dneska musíme koupit něco taťkovi k narozkám, vidím to na hromadu křížovek a balík plný dobrot :-D ráno jsme odjížděli a sousedovic pes už byl venku a krčil se před dveřma :-| , včera když jsme přijeli tak byl taky venku ale začal na nás štěkat tak vylezla sousedka a vzala ho domů, jo a už pěkně kýchá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chudáček malý, to jsou fakt idioti. Nejhorší je, že když pejsek nastydne, tak je to fakt hodně špatný a potřebuje velkou péči. Dá se s těmi sousedy mluvit? Kdyby se tatínkovi dárek nelíbil, já bych ho brala :-D Co Josef a práce? Něco nového? Jo a kdy budeš mluvit s tím šéfem?
Odpovědět
Profilova fotka
No mluvit se s nima asi dá, řekla bych že co se jim narodila malá tak na psa nemají čas a kašlou na něj :-| Já myslím že tatínkovi se dárek bude líbit :-D , akorát mamka zas bude brblat že mu ty křížovky zabaví, protože on potom nevidí neslyší a luští jak o život :-D :-D :-D Ohledně práce zatím nic nového :-| , já mám šéfa jinde a osobně se s ním moc často nevidím, ale Josef se za ním chtěl stavit až bude mít cestu kolem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Víš, mě napadá leda jim to říct a zachránit tak tomu pejskovi zdraví a možná i život.... týjo, já bych ho hned vzala k nám ]-( Mamky manžel zas ulítává na sudoku, furt luští a luští a mamina kvete :-D Jéé, to je od Josefa milé, že se takhle angažuje. No je vidět, že to je držka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi Josefa vyšlu k sousedům :-| No jo držka to on je :-D Jsme včera věšeli záclony, akorát je budu muset ještě zkrátit, ale hned to vypadá útulněji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Záclony jsou super, ty zútulní hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo postupně to vevnitř dáváme dohromady, ale přes týden se toho moc neudělá a o víkendech jsme teď pořád pryč a Josefovi už navíc začala škola, takže celou sobotu bude zase bývat ve škole :-| O víkendu by měl konečně dorazit bagr a srovnat nám terén vzadu a taky by snad měli dovést štěrk na terasu, doufám že jo protože počasí zatím přeje
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo prosím tě na ty zrcadla používáš clin? musíme dneska něco koupit
Odpovědět
Profilova fotka
No příští týden má snad být i 20 stupňů a v neděli taky hezky. Jen sobota holka nevím.... To víš, jedeme na závody, takže bude určitě pršet a mrznout :-S Jj, Clin na okna, ten s alkoholem. Je dokonalý a rychlý x-) Používám ho i na stříbrná madýlka u umyvadla a nerez koše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na nerez je super silikonový olej ve spreji, je to super na digestoř, troubu atd, nejsou na tom potom vidět otisky a vůbec se na to potom moc nechytá špína x-) , doporučili nám to ti co nám montovali nerezové zábradlí
Odpovědět
Profilova fotka
Zase mě chytají hormony, jsem nevydržela a čuměla jsem na kočárky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Silikonový olej ve spreji? To neznám.... A který se nejvíc líbí? Na hormony prď a hezky si to užij, no co už... tomu neporučíš a tady smíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten silikonový olej fakt doporučuju, čistila jsem poprvé digestoř, byla celá umatlaná jak jsme ji montovali a taky plná prachu a stačilo nastříkat a přetřít a hotovo, je to už víc jak 14 dní a pořád na ní není nic vidět ;-) No designově asi nejvíc ten co máš vybraný ty, ale zase se mi moc nelíbí barevně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kde se ten olej dá koupit? Ten X-Lander má víc barevných kombinací... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Olej koupíš v bauhausu apod, většinou bývá u věcí kolem auta a taky Já vím že má víc barevných kombinací ale mě se právě žádná nějak moc extra nelíbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo tady ten nevypadá špatně a vyhrál v testu MF http://www.batolatko.cz/?p=productsLi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ten vypadá moc dobře! Ale stejně si je budu muset vošahat a uvidí se :-) Po oleji zapátrám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je jasné že je potřeba to vyzkoušet, ošahat, ale už jsem mrkla i na nějaké ohlasy na něj a spokojenost, hlavně není moc drahý a líbí se mi že u sporťáku můžeš mít rukojeť naproti dítěti takže na něho vidíš :-)
Odpovědět
Posilam vam pozdrav ze sluzebky a preju krasny vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) tak máme konečně pátek x-) , akorát teda to počasí by mohlo být trošku lepší :-|
Odpovědět
Nazdárek,kdepak je vás dneska víc;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?