Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, už ho to venku nebaví :-| Dneska jedeme do ikei pro skříň na chodbu, konečně další úložný prostor x-)
Odpovědět
Nazdárek Holky,jak se daří?Nám se o víkendu montovala kuchyň,ale protože ještě nedodali spotřebiče,tak se to bude ještě dodělávat příští víkedn.Jinak jsem byla dneska na kontrole a malej je hlavičkou dolů a je O.K.,tak jsem šťastná.Jen to bude pěknej macek a podle všeho je tak o týden dopředu,takže možná se mi porod posune.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, další skříň se vždycky hodí x-) Luci - hlavičkou dolů? No tak to je finále blízko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) a jak se ti kuchyň zatím líbí? Míšo no to hodí, bude dole u dveří, nebudeme mít klasický věšák na kabáty a bundy, všechno se bude dávat do skříně
Odpovědět
Profilova fotka
Bacha na mokré vlhké věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč?
Odpovědět
Míšo:no,jsem ráda,že není blbě netočenej a nemusím doufat,že se otočí.Císaře bych nerada.Prý si tam pěkně sedí na turka:-) Marti:moc se mi líbí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - abyste pak v té skříni neměli vlhko... špatný vzduch... plísně.... :-p Luci - na turka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak toho se nebojím, chodba je vytápěná a taky teď pořád větráme a hlavně když budu mít mokrou bundu tak ji nechám uschnout venku a do skříně ji dám až bude suchá ;-) Luci taky nechápu ženský které chtějí dobrovolně císaře =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říkala, že to určo budeš mít dobře vymyšlené x-)
Odpovědět
Míšo:no jo,pěkně si tam sedí.Jen je hlavou dolů :-D :-D Marti:tak,když mají rodit koncem pánevním,tak to celkem chápu,ale jinak bych do toho dobrovolně nešla.Sice se porodu dost bojím,ale císaře víc.Budete kupovat skříně v Ikee?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nemyslela jsem když jsou komplikace, ale při normálním stavu, teď to začíná být docela moda rodit císařem, v televizi to pomalu podporují, viděla jsem reportáž kde ženský tvrdily že příště chtějí rodit jedině císařem a takové kecy, fakt to nechápu. Prostě normální porod je přirozená věc a tělo si s tím poradí, ale císař je operace a když se člověk musí potom starat o prcka tak to není žádná prdel :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - máš nějakou aktuální fotku? Si tu vůbec neumím představit kulatou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jj skříń bude z ikei, my nakupujeme jenom tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, tak se loučím, jede se dom. Pááá a CMUK! :-)
Odpovědět
Marti:no,pokud tě při přirozeným porodu nastřihnou a špatně zašijou,tak můžeš mít taky následky celej život.A bohužel to není žádná vyjimka:-( Ta vaše v ložnici je parádní:-)My tam taky koupili skříň do ložnice. Míšo:bohužel,nemám.Když už Zdenda fotí,tak si vybírá okamžiky,které jsou nepublikovatelné.Jako Lucka leze z vany .... Ale poprosím ho o nějakou normální fotku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je mi jasné že se to může stát, ale prostě já jsem posera a jakékoliv operace se bojím, já jsem zkolabovala i při řezání znamínka, takže si císař dost dobře nedovedu představit, protože samozdřejmě bych nechtěla rodit v celkové anestezii ale zase představa operace když budu vzhůru se mi taky moc nezmlouvá, takže doufám že tohle řešit nebudu muset ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a jakou skříň máte? Já jsem na chodbu chtěla posuvnou, ale v ikei nemají takovou kombinaci jakou by jsme potřebovali, takže bude otevírací s celozrcadlovýma dveřma, korpus bude buď bílý nebo dýha bříza, ještě to musíme okoukout
Odpovědět
My máme tu menší hloubu a je s posuvnýma dveřma.Akorát se tam vejde.Otevíravé by nám tam ani nešli.Máme v ložnici málo místa.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince zvlášť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tak včera byl nákup v ikei docela vyčerpávající, ale skříň je doma, kupovali jsme ještě dvě knihovny a obraz Josefovi do pracovny, takže dneska budeme montovat :-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:tak to jste šikulové:-)A koupili jste nakonec bílej nebo břízovej korpus?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - téééda, tak to byl oooobr nákup. :-) Hoj Luci! Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no taky jsme jeli pěkně přeložení, ta skříň má 240cm na výšku, takže nám kus čouhal z auta :-D , koupili jsme nakonec tu břízu, jedna strana bude pohledová a hned vedle jsou vnitřní dveře, navíc ten bílej korpus je takovej nic moc a všechno je na něm vidět
Odpovědět
Marti:my máme dub.Já jsem teda chtěla břízu,ale Zdenda chtěl dub,tak jsem na to přistoupila.Teď mám strach,že to moc nepůjde k podlaze,ale kdyby ne,tak to prostě vyměníme.My jsme si to i s kuchyní nechali dovézt,ale jestli to budeme vracet,tak už to taky povezeme sami. Míšo:mě je dobře.Mám nakázáno dopoledne odpočívat,protože odpoledne jedeme něco zařizovta,tak aby toho nebylo moc.Strašně rychle se unavím. A co ty,jak to zvládáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tenhle obraz si koupil Josef do pracovny, je úplně super a připomíná mi noční Prahu a naši první společnou procházku noční Prahou x-) http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Míšo no jo 15tisíc v tahu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - zatím zvládám v pohodě a bez nevolností, tak jsem ráda. Furt s sebou tahám Magnesii neperlivou a pytlík piškot :-D Večer usnu dřív, než dolehnu, takže taky dobrý :-D A do schodů děsně funím :-N Marti - není na tom obraze spíš Paříž? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my dub nemusíme ani jeden :-) Míšo no je to Paříž :-D , ale Prahu mi připomíná ta voda a ty mosty :-D
Odpovědět
Marti:já nesnáším imitaci dubu,protože podle mě pěkná imitace neexistuje.Na dubu je vždycky poznat,jestli je pravej nebo ne.A nemám ráda buk v žádné podobě.Vybrali jsme si v Ikee postel a stolky a ty se dělaji v dubu nebo bříze.Mě by se tam ta bříza líbila víc.Máme javorové dveře a to k té podlaze vypadá suprově.Ale Zdenda to nechce,protože světlou ložnici máme teď.Tak jsem zvědavá,jak ten dub bude vypadat k té podlaze.Podle mě to tam vůbec nevynikne. Obraz je moc pěknej.Neměla jsem čas na ně koukat v Ikee,ale příště se určitě mrknu;-) Míšo:zadýcháváš,to je dobrý.Ono to tak chvilku je,pak to přejde a pak se to zase objeví.A jestli jsi "jen" unavená,tak buď ráda a užívej si ty první měsíce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jooooo, a Eifelovka je vlastně jak Petřín, takže co 8-) A atmosféru tedy ten obraz má, to se musí nechat x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?