Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, aby tam nebyla ta baba, už bych ji fakt praštila. Ona normálně podává ta plata s prstýnky a nepůjčí Ti je do ruky, furt se přetahuje. Vypadám snad jak zločinec? :-N Tak jsme jí vyďoubali všechny prstýnky z plat a byla v.... :-D No jsem zvědavá, jak to udělají. Kdyby bylo na mně, tak si tam prstýnky nikdy dělat nenechám. Nabídka mizerná, prodavačka ještě horší.... kdybychom si je nevymysleli sami, tak fakt nic nemají... Prostě Boleslav :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Divný je, že si říkám, že bych asi měla plakat a hysterčit a já jen dumám nad pomstou té babě :-D Brečet budu asi až večer.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo prstýnky nejsou to hlavní ;-) , neboj určitě to dobře dopadne tak já jsem dala dohromady soupis kytek, jsem zvědavá jak budou nakonec vypadat
Odpovědět
Nebreč,o ti nepomůže.Radši vymysli tu pomstu;-)Ale třea se majitelka pomstí za tebe.Měli byste jí říct,jak se chová personál.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady se budeme na svatební cestě rochnit http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - co se má stát, stane se .... :-) Šaty jsou pro mě důležitější. Prstýnky se dají dodělat vždy 8-) Luci - no neboj, si budu pěkně stěžovat, co to je za čůzu odrazovací. Myslím, že kvůli ní přijdou často o kšeft... taková baba stará nepříjemná. Kdybych neměla tak krásné zuby, tak bych ji kousla, ale na ni je to škoda :-D No co no.... co se dá dělat..... však za týden uvidíme víc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo bez šatů by to bylo podstatně horší :-D :-D a bez ženicha ještě horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to tedy! My už počítáme s kroužky na sprchový závěs 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooj. tak co ženy? Jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak, svatba se vám holky už blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani :-) dneska mi konečně přišly šaty a prstýnky, tak jsem happy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, já mám prstýnek na ruce a dnes jsem si od svatby vzala i zasnubní, nějak jsem na něj zapomněla, ale ten co jsem dostala od mužíčka je stejně ten nej.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to na tom budu jednou asi stejně. Na zásnubní prostě žádný nemá :-D
Odpovědět
To já mám zásnubní uložený spolu se šperky,které jsem dostala od Zdendy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nenosíš zásnubní prstýnek? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucko,jak se vede? Povídej přeháněj.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic zase musím jít, je to boj.Co jsem vdaná paní tak nestíhám. Zatím. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak to tu vazne dlho nebolo - vecerne dejchanky :-D :-D Marti - saty bombove a prstienky taky! Oboje sa mi moc moc lubia ! Miska - riadne ma bavis, ked mas nervy, vtedy mas úzasnu slovnu zasobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani mě se taky moc lubia x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
farba je perfektna a tie prstienky nemaju chybu, tiez mam rada jednoduchost ;-) ;-) A tvoja slovencina nema chybu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to ty fotky vcelku barvu zkreslují, ve skutečnosti jsou mnohem hezčí a nejlíp vypadají na sluničku, to se ještě lesknou a třpití kamínky x-) x-) x-) Už se těším až je vyzkouším se spodničkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clovece, tak to potom musia byt verna kopia tamtych z Kleinodu, uz neviem co to bola za znacka. Fakt su krasne!
Odpovědět
Miso, nekousej ji, skoda zubu a este abys nesla sedet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No kromě toho že nemají vlečku a mají šněrovačku jsou prakticky stejné, taky jsem jim posílala ty fotky z tvého zkoušení, byly tam dobře vidět detaily x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Som rada, ze to pomohlo, su fakt BAJECNE! CAu Ziraf, co skuska?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hrozně zvědavá co na ně zítra řekne Josef =-) hoj Žiraf :-)
Odpovědět
Zkouska snad dobry, uvidim... vysledky budou v srpnu :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - a tebe nevadi, ze ta uvidi v svad. satach?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani nevadí, stejně je vybíral podle fotek :-D a stejně do svatby zapomene jak vypadají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - tak to by ma porazilo! cakat do srpna!!!! Marti - to je fakt, aj Josef je len chlap :-D Budes si kupovat tu sillikonovu podprdu? Mam pohnutky si ju objednat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?