Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
aha, tak to jo...ten je taky pekny.... ty jo me se chce dneska v praci tak spat, ze nevim....uz bych sla domu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ani mi nemluv, já bych šla domů hned, ta rýma mě fakt štve, bolí mě celý člověk :-( , no vůbec nevím jestli mám zítra jet k tchánovcům nebo ne :-|
Odpovědět
no a jak s nimi vychazis? ja na ne nedam dopustit... vybrala jsem si dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vycházím s nima dobře, sice tchýně je taková svérázná a je ráda středem pozornosti, ale jinak v pohodě. Mě se tam nechce protože jsem nachlazená a bude nás tam víc, je to akce sběr jablek na calvados. Jednak nechci nikoho nakazit (tchýně i tchán jdou na podzim oba na operaci a určitě by neměli onemocnět) a taky se moc necítím na to abych celý den byla venku a sbírala jabka, takže asi radši zůstanu doma a pořádně to vyležím
Odpovědět
no tchyne s tchanem jedou taky o vikenddu sbirat jablka a orechy a jedou s nimi svagr se svagrovou, tak jsem rekla mojemu, ze nejedeme nikam, ze uz jich je tam dost ;-) no radsi to vylez.... at se das do kupy ;-) no a co mimi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je hlavní brzda manžel :-D , napřed se na to necítil, teď už by teda svolil, ale hledá si lepší práci, protože ho to v té současné nebaví a podle něho má málo peněz (což já si teda nemyslím :-D ), ale prostě chce pořádně zabezpečit rodinu, což chápu a schvaluju. Takže možná se o něco začneme pokoušet na jaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a Mišce zvlášť :-) tak takový "krásný" plot má soused :-| http://picasaweb.google.cz/martina.ma... tady jsou na konci nové fotky zrcadel http://picasaweb.google.cz/martina.ma... a tady jsou fotky předzahrádky http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda jsem Ti psala a zmizlo mi to! Krásné ráno všem a Martince zvlášť ještě jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska je mi už o moc líp, takže na víkend nezůstanu doma, ale jedu ke tchánovcům, tak doufám že to přežiju :-D
Odpovědět
Je ahojky holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je moc dobře, že už je Ti líp. Mně je dnes taky tak nějak skvěle, to bude sluníčkem. Koukala jsem na všechny fotečky. Zahrádka úžasná. Jako dlaň, ale roztomilá, moc dobře to vypadá. Zrcadla oooooobrovská, moc se mi líbí. Na čištění doporučuji Clin na okna a tu mikrovláknovou utěrku, jde to pak samo ;-) A soused má fakt vkus vola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to předzahrádka, takže velikostně fakt stačí :-D Já na zrcadla nejradši používám jenom švédskou utěrku, není potřeba používat žádný další prostředek, maximálně vodu x-) Hlavně u sousedova plotu se podívej na tu zídku dole - ztracené bednění, nám totiž budou ještě upravovat výšku a bude se tam ještě ubírat tak 40 cm hlíny :-| , takže jsme se rozhodli že to nahodíme hrubou omítkou (jenom cement smíchaný s vodou - bude to takové šedé) a zasadíme tam živý plot z buxusu x-) http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Za buxus se to hezky schová ;-) No já na tu švédskou vždy právě číknu Clin a je to lesk jak blesk :-D A rychle 8-) Tak meju i vokna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teda vždycky stačila jenom ta utěrka :-D a okna myju jarovou vodou a stáhnu to stěrkou a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli si pamatuješ, nedávno jsem se dávala odkaz na jednu bouračku na motorce, byl to náš bývalý kolega z práce, tak teda ta holka co srazil je ok, on má hodně zdrátovanou ruku, papíry asi hodně dlouho neuvidí, to se dalo čekat, ale navíc mu vzali i nemocenskou =-) , ach jo, myslím že je potrestanej už tak dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo, pamatuju, proč mu vzali nemocenskou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím přesně, ale předpokládám že to bude kvůli tomu že tu nehodu způsobil on :-| , teda to je fakt bordel, člověk si platí zdravotní a sociální, sice beru že za to mohl on, dobře vzali mu papíry, nejspíš bude nějaký soud, dostane pěknou pokutu, nehledě na to že on je docela cíťa, takže myslím že se s tím bude dost dlouho psychicky srovnávat. Ale z čeho jako má žít 8-( No chystám se mu zavolat, tak doufám že ho to potěší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě potěší! Týýjo, doufám, že měl aspoň nějakou pojistku nebo tak něco =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že jo, no hlavně že je ta holka v pořádku :-) Josef má pojistku na kde co, protože člověk fakt nikdy neví a obzvlášť když máme hypotéku
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se nemohla dostat na net =-) Už jen hodinku a domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky šla nejradši domů spinkat |-| , ale do postele se dneska jen tak nedostanu :-| , no jen doufám že dneska se pánové nechystají do hospody a budeme doma
Odpovědět
Profilova fotka
To znám tohle doufání, když se cítím přejetá :-D Taky doufám, že dnes budeme v klídku doma. Zítra večer jdeme na grilování a já předtím jedu do Prahy na ten sraz s holkama z 28.6.. V neděli budu spáááááááááááát 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
V neděli jedeme domů dopoledne, takže odpoledne se budu asi taky válet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný program :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá jak pokročili švagrová s manželem ve snažení, dneska jede švagrová s náma, tak ji budu muset nenápadně vyzpovídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Od kdy se snaží?
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím že tak měsíc, ale kdo ví jestli to švagrová zase nestopla :-D , moc se jí do toho nechce, co já bych za to dala kdyby mě muž tlačil do dítěte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik je švagrové? Bych asi nemohla se 1 měsíc snažit, pak nesnažit, pak zas snažit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je o rok a půl starší než já. No já nevím jak to mají, o tom že se začnou snažit mluví prakticky od té doby co je znám, ale teď ten poslední měsíc by podle tvrzení švagra měli opravdu přejít od keců k činům, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem zvědavá! Holčinko zlatá, jedu dom. Měj se krásně, pozdravuj manžílka, užij si to u tchánovců a v pondělí se na Tebe budu těšit :-) CMUK!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?