Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo páááá Luci tak 3x denně jo, no tak to u nás nehrozí :-D , no doufám že si je vycvičím jako ostatní kytky :-D
Odpovědět
Marti:to asi u nikoho.Ta moderátorka si z toho dělala srandu,že by si na to musel vzít člověk dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak nám to zahradničení půjde :-D
Odpovědět
Určitě dobře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska pršelo takže vřesy už zalávat nemusíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidíš Luci nevíš o nějakém dobrém zahradním centru?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, naše Sil je těhu :-) :-) gratulujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a Martince zvlášť. :-D Mishul - no nějak se to tak schrulo :-D Koukám, jak Vy už jste velcí :-N
Odpovědět
Dobré ráno... Míšo, tak co rostete ;-) Včera večer jsem se tady koukala a nějak jsem na něco narazila a max mě to dorazilo, když jsem zjistila, že jsem měli i stejný termín :-( http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Kacci - doufám, že jo a že vše bude v pořádku :-D Teda tak to je mi zima.... z toho alba..... |-|
Odpovědět
Silente: no já jsem z toho byla hotová :-( nechci se mi ani pomyslet, co bych dělala já :-( No ty hlavně dávej na sebe pozor... tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacci - já bych se zcvokla..... |-| A jak u Vás s mimi? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
No my zatím ne... v práci teď nemůžu odejít... jsem tady teprve rok a strašně se to střídá u nás v kanclu, bo nikdo to nechce dělat a mě to zatím baví ;-) a jdu ještě na VŠ dálkově... tak za 2 nebo 3 roky snad už jo...ale čas ukáže.... no a ty končíš kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
Termín porodu kolem 20.5., ale myslím, že po Vánocích to tak nějak zabalím :-p
Odpovědět
Tak to je super.... počkej až budeš v práci zaučovat... nezávidím
Odpovědět
Profilova fotka
No jeden můj kolega mě umí zastoupit, tak mu to asi nechám a tradááá. Rozčilovat se nemíním 8-)
Odpovědět
Aha, tak to jo... to mě kolegyně taky umí zastoupit, ale jakmile bych jí to nechala, tak by toho měla hodně moc..... takže jedině náhrada :-) pokud to není tajné, co vlastně děláš? no já se rozčiluju neustále ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) tak dneska už je mi líp, hlavně už mě skoro nebolí v krku, takže ještě se zbavit rýmy :-|
Odpovědět
Ahojky, no tak to je super... jenže teď prý zase mají přijít trošku teplejší dny, ale jen trochu a pak zase zima...takže to možná budeš mít zase zpátky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám ne, potřebuju se dát co nejdřív dokupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacci - IP ;-)
Odpovědět
Misi: tak to já taky, ale já mám na starost komunikace s anglicky mluvícími zákazníky ;-) a oni si často vymýšlí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme namontované zrcadla v koupelnách, jupííí x-) a cena byla taky super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacci - já mám AJ i NJ a nejhorší jsou žabožrouti ]-( Marti - congratulations :-D
Odpovědět
No žabaře má spolupracovník... já jen Německo, Španělsko, Rusko a Ameriku a pár menších státečků :-D No já už jsem tady rok a ještě mě to baví, tak je to dobré.... Marti: musíte to tam mít krásné :-) tipuji, že asi nový baráček co?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky ;-) , byla načase, jediné zrcadlo bylo zatím v ložnici, večer udělám fotky :-) Kacci jj nový domeček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No naše práce je myslím hodně zajímavá. Akorát někdy je člověk fakt hotovej |-| Marti - těším se na fotečky x-)
Odpovědět
Marto - tak to je super :-) no taky bych uz chtela byt ve svem, ale mame zatim byt, ale je aspon nas x-) Misa - no to verim, ja ted posledni dobou chodim domu cim dal pozdeji, bo mame problemy s vyrobou... ale vis jak hlavne ty se setri a rikej si ze to rozcilovani za to nestoji ;-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:na fotečky jsem zvědavá:-)Zahradní centrum chceš na poradu nebo,kde se dobře nakupuje za příjemné ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z práce hotová každý den :-| Kacci - no jo je to super, sice cesta k němu byla hodně náročná, hlavně psychicky, ale snad už bude klid
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?