Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyřídím :-D No jestli ono to spíš nebude tím že je to vždycky koncem září a to se většinou ochlazuje a organismus to špatně zvládá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ty přechody teplo/zima jsou děs. Já chodím jak koule, vrstvím oblečení co se dá, aby mě nechytly záda... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to já po tom co jsem měla ledvinovou koliku s holýma zadáma nechodím skoro ani v létě :-D Normálně ten můj chlap mi včera říkal že ho to zahradničení baví :-D , já teda musím říct že se taky těším na to zahradničení, bude to zase úplně jiný relax :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se ráda hrabu v hlíně, plně Vás chápu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě to nikdy nijak zvlášť nebavilo, ale k tomu asi člověk dojde věkem a u nás je to hlavně tím, že je to naše první zahrada x-) , zítra dodám fotky celé předzahrádky, na té fotce to nebylo nic moc, ale ve skutečnosti je to krásný x-) , soused (ten dobrej) už se ptal jestli nás může okopírovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Těším se na fotečky, to bude určitě zas nááádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se úplně zamilovala do vřesů, takže i vzadu na zahradě budou zastoupeny v hojeném počtu :-D Včera jsme si dali dohromady zhruba vizi toho jak by ten záhon vedle terasy měl vypadat a co by se nám tam libilo a teď se ještě poradím s mamkou (velká zahradnice :-D ), chceme aby ten záhon průběžně kvetl od jara do podzimu x-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Míšo,moc gratuluju k oficiálnímu potvrzení těhotenství:-)Už jsi dostala průkazku?Hlavně se opatruj.Však to znáš,první měsíce jsou obzvláště důležité.A pak těch dalších 6 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tak jo jak ti roste bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
Vřesy jsou nádhera. A úplně vidím, jak se Vám zahrada v průběhu roku barevně mění x-) Luci - průkazku jsem nedostala, začínám teprve 7tt, tak bych byla i překvapena. Možná na té poradně 13.10., ale uvidí se. Ještě jsem nebyla ani na UZV, nikde. Odběry teprve příští týden. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no já to teda ještě moc nevidím :-D , ale snad to dobře dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, dyť si architekt! 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo ale o zahradách toho moc nevím a teprve se do toho dostávám :-D , sice jsme dostali návrh že by nám s tím mohla pomoct holka co studuje zahradní architekturu, ale já si to chci navrhnout sama, člověk to pak víc hřeje na duši x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tvé návrhy a výsledky jsou vždy perfektní, tak se toho vůbec nebojím. Jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda děkuji, se úplně červenám x-) :-D Jsem se včera ptala Josefa co by si na ten záhon tak představoval a čekala jsem že mě odbyde a on mi to popsal jak by si to představoval a jaké zhruba kytky by se mu líbily, jsem čuměla jak puk =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zahradník rozený, no :-D Jééé, já už jsem k Vám tak zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak zahradničení bych měla po kom zdědit, naši jsou hotový zahradníci, pokud to počasí dovolí tak jsou na zahrádce, taky doufám že mamce trošku vykradu zahrádku, ať nemusíme všechno kupovat.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jsem ti zapomněla napsat, že jsme od tchánovců dostali do domečku dárek, soupravu na čaj nebo kávu, je to dřevěný podnos, hranatá konvice, cukřenka a nádoba na mlíko, porcelán je bílý s rýhama a vypadá fakt super, musím teda říct že se tchýně vytáhla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, mamina Ti určitě ráda vše dá, moje je stejná :-) Ta souprava vypadá podle popisu super. Úplně ji vidím na stolku na terásce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se nebojím to ona ráda dá, jen nevím co všechno vůbec má. Jo ještě jsem si vzpomněla, teď máme oblíbený tenhle chleba, je úplně super a hlavně se vůbec nedrobí http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, vypadá dobře. A používáš tu celozrnnou chlebovou mouku, co tam píšou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj mají ji v tescu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, a Boleslav nemá Tesco ]-( Mám doma akorát normální chlebovou mouku a pak různé celozrnné.... Nezkoušelas nějakou jinou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli máš chlebovou tak tam dej chlebovou ;-) nebo celozrnou, nebo se zkus podívat i jinde, myslím že ji budou mít i jinde, mrknu se doma na výrobce
Odpovědět
Profilova fotka
No tos mi pomohla s výběrem :-D :-D :-D Oukej, vrazím tam, co najdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Míšo:tak se hlavně opatruj:-) Marťo:břicho roste.Příjdu si jak tank:-)Zdenda teda tvrdí,že jsem pořád stejná,jen s velkým břichem,ale já si připadám strašně obrovská a ošklivá.není,o co stát.Už by to mohlo vylézt :-D PS.:Vřesy miluju,ale musí se hodně zalívat,takže mě vždycky uschnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak myslím že lepčí bude chlebová :-D Luci no určitě to nebude tak strašné ;-) Tak to děkuji za radu, budeme je muset víc zalívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - nestraš! Já mám z toho hrůzu! Ale pro mimi vše, že? ;-)
Odpovědět
Marti:koukala jsem na nějaký pořad a tam říkali,že se to má zalévat 3x denně,jinak prý nevydrží.Koukala jsem na to jako puk.Ale on je hezkej i suchej.A do bytu se vůbec nemá dávat a já ho tady stejně mám. Míšo:než budeš mít takový břicho,tak to si ještě počkáš.POkud nemáš krom únavy žádné problémy,tak si to užívej.ten konec už je nic moc.Pořád chodíš na záchod,blbě vstáváš,..... A i když se mi normálně těhule líbí v jakémkoli stupni,tak sama sobě si pěkná nepřipadám.Ale to bude asi normální.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, chlebová :-D Měj se krásně a zítra pááá! Pá Luci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?