Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci a aku vlastne dlazbu chcete? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
moment jdu ji najít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska paaaa a drzte sa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kombinace elegance - velké dlaždice 40x40cm a artik - malé dlaždice 19,5x19,5cm http://www.betonbroz.cz/sv.php?sv=dla...
Odpovědět
Profilova fotka
vzor bude tenhle http://www.betonbroz.cz/pages/fotka.p... 40 / 40 povrch BROŽ Ideal šedý;Dekorační kostka 19,5 / 19,5 povrch BROŽ Ideal šedý
Odpovědět
Profilova fotka
takze taka ciernobiela kombinacia, to moze v celkovom vysledku vyzerat super x-) , mne by sa pacila aj ta
Odpovědět
Profilova fotka
dunaj, ale to by ste tam mali uz privela kamenov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš bílá s troškou šedočerné, myslím že mezi ty gabiony bude super, ale dalo to práce něco vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
to verim, teraz uz je take mnozstvo na vyber, kedysi boli 2 typy a ziadne starosti.... sice to vyzeralo vsade rovnako ale aspon sa clovek nemusel rozhodovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no on sice výběr je, ale spousta toho je barvený beton, který na sluníčku vybledne a terasa je na jižní stranu, takže jsme měli zůžený výběr, tohle barvené není a nemá tam už moc co blednout :-D , taky jsme nechtěli klasickou zámkovou dlažbu aby to nevypadalo jako parkoviště před supermarketem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my take parkovisko mame :-D to nam spravili spolu s barakom, ale suseda mi ukazovala ze sa na to da dat taka ako keby drevena dlazba a vyzeralo to super
Odpovědět
Profilova fotka
maci lucim sa s tebou, idem si spravit neco na obedik a trochu si lahnut, dlhe sedenie mi moc neprospieva papatko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme celou ulici a příjezdové cesty taky v šedé zámkové dlažbě, dřevěná terasa by se nám taky líbila ale ta cena za i už moc ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, drevo je strasne drahe a hlavne zlozitejsie na udrzbu ako taky beton ci kamen
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna včera jsme byli v hornbachu a jedno prkno z exotického dřeva široké 15cm a dlouhé 3 metry stojí 600 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pri takych veciach si hovorim az budem velka a bohata a nebudem vediet co s peniazmi si kupim :-D oki tak zatvaram komp a padam lebo sa nenajem, papatko a nech je este dlllho pekne a slnecno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj hezky a opatruje se mamino :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Tak je to ofiko, jsme těhotný a vše je v pořádku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Míšo tak ještě jednou gratuluju ;-) Mě je dneska opět mizerně a když vidím ty hromady práce tak je mi ještě hůř :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu mám práce jak na kostele a nevím, co dřív. Nejradši bych šla dom :-S Děkujeme za gratulace x-) Jsem Ti to včera hned musela napsat, to víš :-D Jo a Honzí se mě ptal, jestli už mi dr. řekl, co to bude :-D Samo, že z legrace. Tak jsem mu s vážnou tváří řekla, že jo..... že miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hlavní že to bude miminko :-D Josef se mě snažil ukecat ať zůstanu doma, ale to nějak nejde, kolega je dneska celý den pryč a já tu mám i tak moc práce, kterou bych stejně musela udělat, už se těším až budu mít někoho na výpomoc
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se včera rozhodli že ten záhon vedle terasy uděláme ještě letos, takže musím tak do 14ti dnů vymyslet a nakoupit kytky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zůstaň doma třeba v pátek, co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidím jak mi bude, když si dám modafen tak jsem normálně funkční :-D , v krku už mě bolí o něc míň, akorát se mi pěkně rozjíždí rýma :-| , no uvidím jestli vůbec o víkendu pojedu ke tchánovcům
Odpovědět
Profilova fotka
Modafen je super, taky mě vždy zachránil. Choudě moje malý! No já teď chytit chřipku, tak se můžu jít asi rovnou zastřelit. Zaprvé to nemůžu pomalu ničím léčit a za druhé by to mohlo hodně ublížit prckovi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný, ty se musíš hlídat, nejhorší je že ani nevím kde jsem k tomu přišla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, meze už jsou studené a nejste nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pozdravuje tě Atinka ;-) No jo ale je zajímavé že vždycky před touhle akcí u tchánovců onemocním :-|
Odpovědět
Ahoj Míšo :-) moc moc blahopřeji k miminku a hlavně dávej na sebe velký pozor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ji taky pozdravuj :-D To je podezřelé :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?