Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni :-) Luci my taky pomalu začínáme vybírat druhé auto pro mě, ale my máme výhodu že nemáme velkého psa :-D Míšo no ti vaši psi myslím není problém nacpat prakticky kamkoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti :-) Misi, budem drzat palceky :-)
Odpovědět
Míšo:já jsem kombíka nechtěla,protože je moc dlouhej a u novýho bytu je problém s parkováním a parkuje se vodorovně,takže na cm záleží.Jdeme koupit Hondu FR-V.Má 6 sedadel,takže Adámka můžeme vozit vepředu,i když pojedeme oba.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jj, i do ventilace :-D Luci - tak to je hezké autíčko. My naštěstí problém s parkováním nemáme, takže dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky problém s parkováním nemáme x-) tak v neděli odpoledne k nám přijedou na návštěvu tchánovci, tak jsem zvědavá co řeknou na domeček =-)
Odpovědět
Marti:a jakou máš představu auta? Míšo:no,já mám radši klasiku a tohle je na mě už moc sportovní,ale koukám na praktičnost.Vizuálně se mi hlavně vevnitř líbila Mazda 5,která byla taky ve výběru.My totiž chtěli MPV.Teda já,protože to bude moje auto.Zdenda chce nějaké malé prdítko.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já skoro žádnou :-D , hlavně nechci žádné moc malé auto, protože se v malých autech bojím, hlavně aby to mělo pořádný nárazník :-D
Odpovědět
Marti:pošli mi,prosím tě,v IP ICQ kontakt na tebe,Danču a Edit.Příhlásím se od Zdendy.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci máš to v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky rád velká autíííí x-)
Odpovědět
Já taky,ale ne při parkování ve městech. Míšo:jak to vidíš dál s prací,když jsi těhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je fakt! S prací nevím, chtěla bych pracovat dokud nebude mimi proti. Ale už teď cítím, když je stres, že mě bolí bříško... a stres je druhé jméno mé práce |-| No jsem zvědavá. Určitě je mrně pro mě důležitější než práce, v tom mám jasno. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Míšo:já si právě říkala,že s tvou prací to asi nebude to pravé ořechové.Však uvidíš.Odejít můžeš vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám předjednáno že přijmou někoho ke mě do kanclu abych ho mohla zaučit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - není.... teď tu akorát sedím a dýchím zhluboka, abych se uklidnila :-( Vidím to tak maximálně do ledna... |-| Marti - v mém oboru je těžký někoho najít, i když je to královsky placené :-S Všechny firmy si plánovače drží jak diví ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no u nás to taky není prdel, člověk musí mít aspoň trochu toho technického cítětí a zaučení to základní je tak na 3 měsíce :-| a teda moc královsky placení nejsme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to je fakt, Tvou práci taky jen tak někdo nezvládne..... by Vás taky měli začít pořádně platit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych byla v Praze tak je to o něčem jiném, v Brně je to krize :-| , no ale zas až tak hrozné to taky není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
caveskiii babulky, ja leem prelietaam kolo straanky, tak zdraviiim ;-) predovsetkyym secki maminy x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati! Houdě taky pozdravuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) bože mě to dneska v práci tak nebaví, chce se i spát 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mi povídej o spaní! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no cauki zuzi kde si? tu stabilne neni ani noha :-N =-) uz sa tu i bojiim chodit :-x :-x
Odpovědět
ahoj, dream pokulhava:-) ja tu teda uz davno nechodivam, len nakuknut vzdy:-)) ale bat sa nebojim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ako pani novomanzelka sa mas? dojmy si dakde na dlho piisala ;-) vieme jak bolo? ;-) inak maam tu tak pomalyyy internet :-N akuraat k mojmu dnesneemu tempu, lem spinkat sa mi sce, nist viac :-N
Odpovědět
popisala som hodne v albume:-) daco som napisala do temy bratislava ale dolezit eje to ze sme to absolvovali, ze zabava bola super a ze to mame za sebou:-)))) ja by som chcela spat a nemam cas:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
nemaas cas na spaanok :-N a aj tusiiis ktora strana v blave, naj pocitam ;-) ju v albumiku som pocitala, okukala x-) x-) dala gratulacny bozk, jak sa patriii ;-) taakze nepatriis k tym, co by sa vydavali kazduu sobotu ;-)
Odpovědět
nie nemam, lebo furt ma nieco vyrusi, bud telefon, alebo blikajuce icq, ale semka sa zakecam, alebo daco v telke...alebo alebo...same somariny ja viem ale potom je zrazu jedna hodina ako vcera a ja sa spamatam zemam ist spat.. no kukni nejaku stranku zo 16. ci 17. septembra..resp. este temu s mojim datumom svadby...ale nejako priliz som sa nevypisovala:-))) kazdu sobotu ani nahodou,bolo to umerne pripravam, aspon podla mna:-))) raz stacilo
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme sa mali peckovo, ale tiez raz za zivot je to akuraat pre mna ;-) :-) idem kuken
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem mladým paním a budoucím maminkám a Martince zvlášť :-D Zítra jdeme s Houdětem k dr., tak abych ze sebe neudělala blázna, tak jsem dnes radší zase testla a těhu čárka tam byla dřív než ta kontrolní, tak jsem byla táááák happy x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?