Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my hlavně potřebujeme aby pár dní nepršelo, protože potřebujeme dovést materiál na terasu a ta zadní cesta je v tomhle počasí strašně rozbahněná a auto by tam uvízlo :-| taky mi příjde že jsem vdaná už hrozně dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my už skoro 3 měsíce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
letí to letí :-D =-) ještě 20 minut a pádím domů x-) , dneska teda musím vlakem :-| , jsem už z té práce pěkně utahaná, dneska ráno jsem si napříkald zapomněla namalovat řasy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som si dnes pre zmenu rasy nestihla namalovat :-D som si pekne prispala a potom nestihala :-D my sme uz oslavili 3mesacie :-D no hadam nepoprsi aj ekd sa riadne schladilo tak ani prsat nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá Marti! Ĺubi - no my asi oslavíme 3.měsíc už vlastně 3 :-N Tohle je teď Houdě: http://www.rodina.cz/scripts/detail.a... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubi no tady teď pršelo 3 dny vkuse, takže bude trvat než to aspoň trochu vyschne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - už jsi připravená na cestu dom? Kšáááá z práce 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo připravená jsem, ale ještě je čas, nechci zbytečně mrznout na nádraží, na nádraží jsem tramvají za 4 minuty takže pohoda a jede mi to až ve 17:23 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď už teda pomalu vypínám pc, tak hezký zbytek dne pááááá CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
pa maci a pekny vikend miso joj to je nieco uzasne x-) , sa vam ale pekne zadarilo, to som rada x-) mozes zacat nakupovat autickovu vybavicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá Marti, zítra se na Tebe těším 8-) Lubi - no počkám ještě, co na to doktor.... bojím bojím.... to víš, nejsem žabka, ale korytnačka :-D Tak manžílek se blíží dom, jdu najít něco k večeři. Pááá a CMUK všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaale ty si ezte taka zabka korytnacka :-D urcite bude mat dobre spravy no drzim pasticky nech sa to pekne vyvyja a tesi tesim. aj tebe pekny vikend, pa
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj kocky :-) Tehumisko, jenom poradne spinkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a Míše zvlášť :-) tak konečně pátek, jupí x-)
Odpovědět
ahoj marto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj žiraf, jak je v nové práci?
Odpovědět
Jo, bajecne to tam je :-) Akorat z tama nemuzu krafat s vama... ale jinak vazne prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně že se ti tam líbí, to je hlavní ;-)
Odpovědět
A co Josef? ten taky chtel nejak menit praci, ne? jak to dopadlo? jinak ty gabiony vypadaji krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teď má něco rozjednané a uvidíme jak to dopadne :-) díky za pochvalu, taky se chlapi pěkně nadřeli, ale je to fakt super, už se těším až na jaře zasadím nějaké kytky x-)
Odpovědět
My uz mame skoro hotove obklady, ted se budou dodelavat podesty na schodech a podlaha v kotelne... tak snad pak uz taky budem brzo bydlet :-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:to s tím plynem je mazec:-(Vám se to na té svatbě nahromadilo snad za několik domečků,ne. Míšo:jo,do finále.Je to mazec.Už,abych začala číst něco o porodu.Ale mě se tak nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf tak ať brzo bydlíte ;-) Ahoj Luci :-) , no ani mi nemluv, jako už jsme oba byli zralí na blázinec, fakt mazec, naštěstí dovolená přišla v pravý čas a teď už je dobře :-)
Odpovědět
Marti:a co miminko,zatím to necháváte u ledu?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci teď to záleží jak to dopadne s Josefovou novou prací, pokud by to vyšlo tak snad příští rok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne všem a Martince zvlášť :-D Jsem se musela prokousat prací, ale už je gut 8-) Ziraf - těhumiška je jak spacomiška :-D Luci - termín máš kdy?
Odpovědět
Míšo:na konci listopadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Misi, ak som to spravne pochopila, tak si tehu - mooooc gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) a malickemu silentiovi posielam cmuk :-)
Odpovědět
Jo a ještě mám jednu novinku.Zdenda jde dneska objednávat nové auto.Můžu vám říct,že najít auto normálních rozměrů,kam dáme do kufru psa a podvozek od kočáru,byl celkem mazec.Jsem ráda,že to máme za sebou a snad se nám tam všechno vejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - děkujeméééé x-) Víc budu vědět v úterý, to jdu k dr.... mám z toho trošku vítr, aby bylo vše ready.... Luci - jaké autíčko? Já počítám, že naše Octavia Combi je v pohodě pro mimi, kočár a 3 psy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?