Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Jo,taky jich pár doma mám.Ale tuhle jsem debil nějak zasklila.A musím říct,že šla po obřadu hnedka dolů.Ani na další focení jsem si ji nebrala.
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidím po zkoušce účesu :-) Tak ještě 45 minut a jupí domů x-)
Odpovědět
už se těšíš,co;-)škoda,že nemáš Josefa doma.Mohly jsme tě už zítra vidět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já udělám aspoň fotky šatů a prstýnků, jsem teda akorát zvědavá jak mě bude Josef do těch šatů šněrovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady jsou fotky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Jé Marťo,zderžela jsem se v práci a stálo to za to.Ty šaty jsou parádní:-)Moc,moc gratuluju.Budeš nádherná a Josef bude slintat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci díky ;-) , ale teda byl to boj ty šaty sama zašněrovat, ještě teď mě bolí ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martiii!!! satky konecne dosli??? super!!! a su krasne x-) woooow x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni no dneska konečně dorazily x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, sa Ti muselo ulavit, co :-) su fakt krasne :-) !!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ani nevíš jak strašně se mi ulevilo, už jsem fakt přestávala věřit že dorazí, ale jsou fakt bomba i v té barvě šampaň, já jsem zkoušela bílé, ale tyhle jsou daleko hezčí, to vyšívání krásně vynikne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
martiiii, tak to je parada moja...som rada, ze uz mas po strese ;-) a moocno ta chvalim, satky obliect sama :-N =-) ty si zazracnaa x-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ati děkuju, no byl to boj je sama zašněrovat, pěkně z toho bolí ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si bojovniik :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
musela jsem se vyzkoušet jinak bych asi neusnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veriim, sak si si ich zasluzila uz 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co říkáš na prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
som sa tak zakukala na satky, ze som si ani nevsimla :-N :-. pardoon :-x minutecka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduche,...a paradne marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-) , přesně náš styl - jednoduchost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Marti šaty nádhera! A prstýnky také! My jim ty naše hodili na hlavu :-p :-p :-p Hnus fialovej, do příští středy musí udělat návrh ve stříbře, jak je předělají. Prostě se nám nelíbili ani jednomu.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo fakt =-) , tak to mě mrzí :-| a jaké jste vybrali nové?
Odpovědět
Míšo:co bylo s prstýnkama? Marťo:prstýnky jsem viděla online a musím potvrdit,že jsou krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko vazne? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My nevybírali nové, ale požadovali to, co jsme si vybrali. Prostě to zmrvili. Ten můj vypadal jak těsnění k vodovodnímu kohoutku, chyběl akorát závit uvnitř. Prostě odfláklé. Jsme jim to tam nechali a ať se snaží. Rozčilovat se tím nechceme, na obřad si v nejhorším vezmeme třeba kroužek od záclon :-D Honzíkův byl zase děsně úzký, takže to vypadalo na těch jeho obrrukách směšně. No nevím, čím přemýšleli. Už volal té známé, které to zlatnictví patří, aby na to dohlédla, že to je hnus. Když se mi nebude líbit ani po úpravě, tak jim na to fakt zvysoka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale velikost byla správná :-D
Odpovědět
Míšo a máš někde,jaké jste chtěli?
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáááám. Jsme to tam vymýšleli na místě. Miláček chtěl právě prstýnky od té známé, páč mu tam zatím dělali všechny řetízky apod. na zakázku, vše opravdu krásné a super. Ale tehdy tam byla prodavačka, které bych dala pěstí klidně zfleku (byla tam i dnes, chtěla jsem jí ublížit!). Prostě hnus hnus nelíběj. Zkusím najít něco v instalatérství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak podruhé to snad bude v pořádku ;-) Tak pod šaty žádnou podprdu nepotřebuju, mají tam našitou gumu na zapínání, takže super drží x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?