Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No se tomu taky tlemím. Jen já a panna Maria máme takřka neposkvrněné početí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Lucka k tomu taky neměla daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu volat na gyndu, tak mi drž palečky! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Držíííííííííííííííímmmmmmmmmmm :-D já si budu muset najít taky nějakého gyndologa v Brně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Furt obsazeno... zavolám z auta ]-( Pak dám určo vědět! Tak už se budu loučit. Pojedu dom, se natáhnout.... Od zítřka do čtvrtka včetně jsem služebně v Německu, letím na školení. Aspoň si oddechnu :-D Zatím se opatruj! Páá a CMUK P.S. večer sem určo číhnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se měj krásně, užij si služebku a odpočívej pááááá CMUK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak k dr. příští úterý x-) Dřív tam kvůli té služebce nestíhám :-(
Odpovědět
Ahoj Miso, uz aby bylo pristi utery :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, ahoj. Prave cekam na letadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) já dneska pracuju až se ze mě kouří, mám toho tady po dovolené docela dost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky..aj ja vas zdraviim uz z prahy ;-) misko uzi si sluzobku :-) marti fotecky paraada x-) pavka detto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jj, sluzebku si zatim uzivam, sedim tady http://www.csasupport.cz/cs/news/news... manzilek mi dal svou karticku.... x-) Marti, jj, po dovce to stoji vzdy za prd.... Ati , jak je vdane pani
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) Míšo teda to bych si taky dala říct x-)
Odpovědět
Profilova fotka
paraaada ;-) praca, praaca, praca 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti / jsem si rikala, ze se ti to zarizeni bude libit 8-) Ati / ale fuj prace :-p ja beru tuhle sluzebku jako vylet a ze se vyspim. jednani mam jen zitra, ale dom letim az ve ctvrtek v poledne, germanwings lita jen 1x denne... nastesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jj pořádně se vyspi dokud můžeš :-D teda já bych spala hned, dneska jsme vstávali ráno na vesla ještě za tmy, bléééé :-| , to počasí je akorát na spaní, včera jsem vytuhla u televize před 9 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja dorazim dom a vzdy se natahnu, boliva me brisko.... evidentne mi nedela dlouhe sezeni u pc dobre. v praci si ted delam castejsi pauzy na prochazky :-D a vstavani do tmy nenavidim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo malýmu se to mačkání v bříšku moc nelíbí :-D , jé já bych se tak natáhla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, mne zacina za deset minut odbaveni... se natahnu az tak za 3 hodinky... ale Ty to mas horsi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já dneska budu v práci asi dýl, protože Josef má odpoledne ten pohovor a vyzvedne mě nejdřív v 6 a vlakem se mi v té zimě nechce
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mu drzim palecky. Urcite to dobre dopadne, je sikovnej. Ja uz jdu k odbaveni. Pa pa a CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa a příjemnou cestu CMUK x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem :-)
Odpovědět
ahojte, aj vam sa idem uz ukazat ako vydata:-))) vsetko nam dopadlo k spokojnosti...zabava a jedlo boli skvele, a to nam stacilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj novomanželko :-) , moc vám to slušelo, přeju vše nej do manželství ;-) no tak to je super že se vše povedlo :-)
Odpovědět
Nazdárek:-)Tak jsem se na vás zase přišla podívat.Co je nového? Marti:nevím,jestli jsi to četla,ale chválila jsem tu vaši kuchyň.Je suprová:-)Jak jsi s ní spokojená po praktické stránce a co spotřebiče?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) jj četla jsem to, díky ;-) , spotřebiče jsou super, nemůžu si je vynachválit, nejvíc jsem nadšená z indukce, fakt je to fofr vaření a nehrozí nějaké odbíhání od plotny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už máme hotové gabiony a ještě do zimy chceme dodělat terasu, teda pokud to počasí dovolí http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
a tady je nejkrásnější novinka poslední doby x-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
No,my jdeme o víkendu kupovat kuchyň a snad se nejpozději do měsíce nastěhujeme.Prosím tě,nevíš,jaké jsou baterie v ikee.Jedna se mi tam moc líbí a nechce se mi lítat a hledat to jinde. Ty brďo,zrovna jsem se chtěla zeptat,co Míša a mrknu na odkaz:-)To je super.Moc,moc jí gratuluju a přeju jí to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?