Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo takový fofr s rozvodem jo =-) kolem baráku je pořád něco :-| , tak teď po zapojení kotle už by mělo být to nejdůležitejší vyřízeno, doufám :-| , Josef už je pěkně nasranej, protože jsme sice koupili dům na klíč, ale minimálně jeden celý den v týdnu lítá kolem baráku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ten její si našel nějakou, se kterou je 3 týdny a prý je to ta pravá. On nevidí, neslyší.... A to se brali po 7 letech vztahu. Takže ona bude ve 23 rozvedená.... :-( Hmm, to máte dům na houslový klíč leda.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pak mi musíš písnout co a jak ten Femigard! Jo a dnes jsem 2 měsíce vdaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je fakt mazec, takhle zblbnout chvíli po svatbě :-( ach jo mám depku, nic mě nebaví, už aby byla ta dovolená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme na měsíční výročí zapomněli |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě debil, bych ho nakopala do koulí! Idiota! Počkej, nebyla ta vana? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute kocky...kukaam, ze si tu diskurujete klasicky ;-) dvojkovo :-D :-D :-D maame sa?
Odpovědět
Profilova fotka
no vždyť nám ještě neteče teplá voda ]-( , já doufám že se po dovolené všechno uklidní a budeme si konečně v klidu moct užívat manželského života :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jééžiš, já jsem pako! :-N Ale jinak by to vyšlo na výměsíčí, ne? Hele, v kolik jste včera jedli ty papriky? v půl šesté? Ahoj Ati! My už jsme si zvykly 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Papriky jsme jedli později, tak chvíli po 6 a vzpomněli jsme si na tebe ;-) Hoj Ati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já že jsem děsně škytala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co dneska riesite? :-N hmm? papriky....v paradajkovej omaacke...uuu spomienky na skolskuuu jedaalen :-N :-x :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jsi škytala dopředu :-D :-D :-D Ati máte moc krásné ty profi fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
diiik ;-) marti
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - já se na Tvé fotky chystám večer x-) Jéééé, Rezetka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmarja mě zase blázní hormony :-S , doma místo útěchy nevrlý manžel ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej o hormonech! já jsem úplně v pr..i. nevím jak na to nemyslet a myslet a otěhotnět a netlačit a vůbec chaos. chjo chjo chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo nemáme to lehké :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ještě, že ženská vydrží víc než člověk, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ještěže tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak mu vlastně dopadl ten pohovor?
Odpovědět
Profilova fotka
no měli by mu dát vědět do konce týdne, bylo to druhé kolo a tohle výběrové řízení je na 4 kola =-) , akorát kdyby ho vzali tak by jsme byli 3 měsíce bez auta, takže by jsme museli nějaké asi koupit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak instalatér se nakonec na stavbě objevil, takže ho Josef neputil dokud to u nás neopravil :-D , takže zítra by mohl proběhnout druhý pokus o zprovoznění kotle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi :-)
Odpovědět
Dobre ranko a hezky vikend preju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, dva lidiové tu byli! No koukám! :-D Krásné ráno všem a Martince milované zvlášť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem a mojí sestře skoro vlastní zvlášť :-D tak máme konečně pátek, já vyrážím za 45 minut na nehty, už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, nehtíííčky. To jsem zvědavá, necháš si jen francii? Já příští víkend začínám rekvalifikační kurz, tak jsem taky napnutá jak kšandy, jak mi to půjde :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?