Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát všichni básnili jak je to po svatbě lepší a mě to teda nepříjde lepší, ale ono to možná bylo těma stresama kolem domečku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se to tedy fakt zlepšilo... ale to spíš bude tím, že jsme teď neměli závody :-D a třeba si fakt uvědomil, že mé stesky "bez práce nejsou koláče" jsou opodstatněné :-D páč počít bez sexu fakt nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme na dovolené a po dovolené, teď toho máme oba moc v práci, jsme fakt přetažení, tak snad bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude, když je i u nás :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No na dovolenou se fakt těším, nutně potřebuju oddech :-) v pátek jdu konečně na doplnění nehtů, po 5 týdnech |-| , tak doufám že do pátku vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
a jak vypadají? já jdu na doplnění příští úterý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vcelku dobře, zdálky úplně v pohodě, zblízka je vidět že je ten gel odrostlý, ale mám je přelakované bezbarvým lakem. V práci je to v pohodě, ale o víkendu jak jsem uklízela tak jsem měla strach abych je někde neurvala
Odpovědět
Profilova fotka
Šikulka! Jdu dom, páááá :-D
Odpovědět
Ahoj kocky, asi se tu ted budeme spis mijet, ale doufam, ze se mate dobre :-) Ja celkem jo, v nove praci je super a prezila jsem i teambuilding v Moravskem krasu :-), tak to snad bude dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno, jsem tu zas Miško - kolegyně baštila jakýsi pilulky, teď nevim, jak se to jmenovalo - kyselina listová? Je to možný? No a pak taky ten baby plan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) tak dneska nám přijedou zprovoznit kotel, takže budeme mít teplou vodu x-) aspoň nějaká pozitivní zpráva, tohle mi včera poslal kamarád, ten kluk na motorce je náš kamarád a bývalý kolega z práce :-S ;-( http://www.regionvalassko.cz/aktualit...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-( :-( :-( :-( Jinak můžu se zeptat na cenu kotle?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) kotel stojí normálně cca 70tisíc, my jsme ho měli asi za polovinu, potřebuješ sehnat levně kotel?
Odpovědět
Profilova fotka
NO sháníme kotel na tuhá paliva s násypkou,... teď nevim, jestli vy máte to, co potřebujeme my,... teda spíš se zatím koukáme,...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle na tuhá paliva není :-D , ale můžu se ti zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Edit - jj, asi kyselina listová, ta je dobrá brát před početím a první trimestr, zamezuje to rozštěpu. Marti - ach jo. Ježííš, on ani neměl přilbu a spz, to je blbec! ]-( :-( :-( :-( Jak jim je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miško,... Jojo , kdyby byla nějaká sleva, nezlobili bysme se :-D :-D :-D :-D :-D , ale vehementně to shánět nemusíš Miško - jj no to je ono, strašně si to chválila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) no oni mají tyhle motorky do lesa na blbnutí skoro všichni tam :-| , akorát teda u tohodle kamaráda bych to nečekala, mám ho hrozně ráda, je takovej milej a hodnej kluk a hlavně zodpovědnej, takže to absolutně nechápu :-( , doma má 4letého syna :-S Edit co se týká věcí na stavbu tak jsme schopni sehnat spoustu věcí a super ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nevím jak mu je, nemám info, ale našla jsem zprávu na stránkách policie a on je na aru a ta holka na jipce, má krvácení do mozku :-( , já vím že je blbec že za to může on, ale prostě znám spoustu dalších kamarádů kteří jezdí jak prasata a ožralí, kdežto on je takový vůbec není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to děkuju za info,... myslím, že toho budeme potřebovat moc, takže se pak ozvu,... teda taky, aby se nám vyplatilo dorazit pro to do Brna :-) nenaděláš nic, teď už můžeš jen doufat
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - Josef má tyhle kontakty po celé republice a ty firmy mají většinou víc poboček, takže by jste si to mohli třeba vyzvednout v Praze, bude záležet na tom co to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - fakt? Tak to by bylo super,... no uvidíme, co zas na mě Luboš vybafne,... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jj, vždycky to nakonec odse... nejhodnější.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Edit tak se pak ozvi co by jste potřebovali a uvidíme ;-) Míšo no jo bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi včera podařilo vybalit skoro celou kuchyň x-) , dneska to dodělám a čeká mě vybalování v koupelně x-) a hlavně si večer vlezeme do vany a dokonce bude plná teplé vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - woooow! Takže nezabudni koupit šampus, jahody a šlehačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo šampus nee, ten my moc rádi nemáme, takže bude stačit víno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, ukecalas mě, víno :-D Jo a kup k tomu takové dobré tyčky. Bohemia bramborové. Mňam mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si přece nebudeme drobit do vody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se rozpustí, sim Tě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?