Dream team 2008 VIII.

Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no babeny, vy ste riadne ukecane :-D :-D x-)
Odpovědět
my neee :-) to ono samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni no to jsme ukacené :-D , kdy budou fotky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, jsem tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska konečně objednala zbytek výzdoby, uf další věc z krku, jen teda ještě sehnat svícny, protože v brněnské ikei je nemají, takže až pojede Josef do Ostavy tak je musí koupit
Odpovědět
Profilova fotka
Mací - jsem to ale holka šikovná, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit to jsem :-D , no ještě se naposled podívám v ikei co mají za skleničky, jestli by se něco nedalo použít
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - si myslim, že můžeš použít klasický vyšší skleničky, jako jsme měli my
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže my máme čajové svíčky ale velké, takže potřebuju nízkou širokou skleničku, a brněnská ikea je pořád docela vybrakovaná jak jí předělávají
Odpovědět
Profilova fotka
ale to si myslim, že by neměl být problém
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No uvidíme, mohli by jsme tam zajet dneska, stejně potřebujeme ohraňovací pásku na ty zůžené dvířka
Odpovědět
Zdravim holky...co se probira?a neco noveho? =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo :-) už máme skoro hotovou kuchyň x-) http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Jeee Marti ta je nadherna...taky mam rada takovejhle styl,krasny barvy...doplny pak muzes mit zarive jako cervene, oranzove nebo zlute ne? x-) Krasny moooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo díky moc ;-) , doplňková barva bude oranžová
Odpovědět
nazdárek:-)
Odpovědět
mnmnmn tak to zni fakt krasne x-) ja zase objevila nadherny satky... vlastne se mi libi cely ten look i ty nasnicky http://www.beremese.cz/album/view.php... prijdou mi dokonaly a k nim ten uces jak mam vyse nad nimi i s tema pivonkama pod vyces a jednovrstvy zavoj az na zem :-D ...tak mam to vymysleny a ted uz jen ten zenich =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no konečné x-)
Odpovědět
Ahoj novomanzelko :-)
Odpovědět
jeee ahoj mlada pani a miminecko..tak jaka byla svatebka hm?povidej prehanej :-D x-) ahoj ziraf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo krásný šaty a všechno x-) , neboj ženich bude, aspoń se máš pořád na co těšit ;-)
Odpovědět
Verčo,svatebka proběhne na konci července.Tohle byla naše zasloužená odpočinková cesta.A byla super.Jak říká muž,počali jsme :-D :-D
Odpovědět
holky ja uz od vcera nemuzu najit klice...ja se snad zblaznim,si to asi dokazete predstavit ze sembez nich jak bez ruky, kdyz je sborovna na kouli :-| :-( ...jdu hledat :-S ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
hah Luci tak to je vtipny :-D a kam se chystate na svatebku teda? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru..kraaaaaaaaaaaaaaaasne satky ;-) my fotocky budeme mat az koncom tyzdna :-|
Odpovědět
ahoj Moni...dekuji za pochvalu,jen takove pakjednou sehnat :-N
Odpovědět
No,nemůžu to nazvat svatební,pak by třeba žádná nebyla.Původně byl záměr Řecko,ale na doporučení lékařky pojedeme asi do Španělska. Koukám na šatičky,pěkné:-)
Odpovědět
diky hele a jak budes vlastne daleko s tehotenstvim v te dobe hm?Uz asi docela dost co?...nechate si rict co to je? :-N =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?