Den D 25.-27.9.2015

21. zář 201520

Holčiny, které máte Váš den D, stejně jako já 26.9. nebo v tomto prodlouženém víkendu, jak se cítíte, co říkáte na počasí? Já se bojím bojím zimy a deště :-/ 😞

• Nic se nebojte, ona se ta předpověď počasí ještě 100x změní 🙂. Kolikrát jsem zažila, že mělo dle předpovědi počasí na 97% pršet a nakonec ani nekáplo a dokonce zasvítilo i slunko. 3 dny před svatbou se mrkněte na stránky skyfly.cz, tam je nejpřenější předpověď a tam mrkněte na kolonku Předpověď srážek po hodinách a předpověď oblačnosti po hodinách. Tam to budete vědět i celkem přesně, jestli a kdy bude pršet 🙂.

• Neboj, my měli na svatbu předpověď fakt špatnou, dokonce jsme přesouvali čas focení, protože fotograf na radaru viděl, že do hodiny přijde bouřka, nakonec to přišlo až v noci... Ty předpovědi naštěstí často nevychází 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přemýšlíte jakou zábavu pro vaše hosty na svatbě vymyslet? Chcete zachytit skvělou atmosféru? Pak jsme tu pro Vás.
    Documentary wedding photographer. Member of the Wedding Photojournalist Association.
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů