Menu Forum

Den D 25.-27.9.2015

21. zář 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sadamka90
40
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 11 přátel. Stará Ves nad Ondřejnicí, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sadamka90
40
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků. Má 11 přátel. Stará Ves nad Ondřejnicí, Region Ostrava.
 Holčiny, které máte Váš den D, stejně jako já 26.9. nebo v tomto prodlouženém víkendu, jak se cítíte, co říkáte na počasí? Já se bojím bojím zimy a deště :-/ emoticon
21. zář 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Nic se nebojte, ona se ta předpověď počasí ještě 100x změní emoticon. Kolikrát jsem zažila, že mělo dle předpovědi počasí na 97% pršet a nakonec ani nekáplo a dokonce zasvítilo i slunko. 3 dny před svatbou se mrkněte na stránky skyfly.cz, tam je nejpřenější předpověď a tam mrkněte na kolonku Předpověď srážek po hodinách a předpověď oblačnosti po hodinách. Tam to budete vědět i celkem přesně, jestli a kdy bude pršet emoticon.
21. zář 2015 v 15:56  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saffy
3
Registrovala se 9. května 2012 na beremese.cz. Přidala 116 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
saffy
3
Registrovala se 9. května 2012 na beremese.cz. Přidala 116 příspěvků. Region Plzeň.
 Neboj, my měli na svatbu předpověď fakt špatnou, dokonce jsme přesouvali čas focení, protože fotograf na radaru viděl, že do hodiny přijde bouřka, nakonec to přišlo až v noci... Ty předpovědi naštěstí často nevychází emoticon
21. zář 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí