Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
1
12
13
Profilova fotka
Tak jsem konečně dala dohromady pár fotek a mám udělaný album. Tak jak Vám je novomanželky po týdnu??? Já si pořád nějak nemůžu zvyknout na jméno, pletu se a připadám si, když se někde představuju, že lidem lžu, když říkám nové jméno. No je to sranda!!!
Odpovědět
jacakaca: ohledně nového jména mám úplně stejný pocit:)) To, že jsme to fakt udělali, mi došlo minulý pátek a celý jsem ho strávila v jakémsi zamilovano-novomanželském pohnutí mysli:) Teď už se to trošku ustálilo, konečně i byt nevypadá jak po nájezdu, skoro všechny svatební dary už mají své nové místo:) Máme se zkrátka spokojeně. Svatbu jsme si moc užili, hezčí být prostě nemohla:)) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zoly: Je to fakt super. Připadám si teď po těch letech zase jako puberťák. Víc se na sebe smějem, je to heztší. A když včera někomu povídal, že nemůže přijít, že jde s manželkou na ultrazvuk, to bylo tak krásnýýýý!!! To zní hrozně hezky. Manžel a manželka. Pan a paní.... Já se v tom vyžívám.... :) A nejlepší prdel je, když se představím do telefonu: Prosím Grabowská..... Jé to je asi omyl, já scháním paní Mikšovou... A já na to: No to jsem já.... :) To je sranda!! :)
Odpovědět
Souhlasim s Jacakacou, mám úplně stejný pocity :-) náš vztah mi ted připadá mnohem hezčí, zamilovanější, jakobysme se vrátili o pár let zpět. S představováním mám problém, a hlavně s podepisováním se pořád pletu, vždycky začnu psát "S" a pak se to rychle snažím přepsat na "J" :-N Změnila jsem i trvalý bydliště, takže když teď někde hlásím nové jméno i adresu tak mám pocit že mluvím o nějaké cizí paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to fakt sranda!!! Já když se představím správně, tak se mu hnedka chlubím, jak jsem dobrá!!! :)
Odpovědět
1
12
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?