Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Ahoj holky, kde všechny jste? :-)
Odpovědět
Že by byly všechny nevěstinky zaneprázdněny přípravami =-) ? Jak to máte se svatebním oznámením? Já si je v pondělí vyzvedla z tiskárny a teď řeším jestli není na rozesílání ještě brzo. S přípravami jsem se trochu zasekla protože kytku si budu vybírat až koncem července. A s kytkou prý má být sladěna výzdoba sálu na hostině a líčení nevěsty. Také účes ještě nemám zvolený. Mám doba korunku, vývazek do vlasů i závoj a pořád se nemůžu rozhodnout co vlastně chci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nbuď v klidu, já nevím, jakej dort bude, jakej účes, jaké líčení, kdo mě nalíčí, jaká kytka, nic. Oznámení jsme si dělali sami, ale leží doma, má se posílat tak měsíc předem. A ještě ani nevím ve kterém sále na zámku to budeme mít. Takže v klidu, momentálně jsem se zasekla taky a zatím to neřeším.
Odpovědět
:-) No my oznamko ještě nemáme, moje představa o kytce se mění v čase, takže jsem celkem zvědavá, u čeho skončím :-D :-D . Do vlasů bych chtěla závoj, ale jaksi nevím jaký, k vybraným šatům jsem si nezkoušela žádný... :-N takže v klidu, všechny jsme na tom +- stejně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme si minuly tyden vyzvedly oznameni a v prubehu cervence je budeme roznaset ( u nas se tak cini osobne, tak nam to bude asi chvilku trvat). Moje predstavy o ucesu a kytce jsou zatim spise jen v hrubych obrysech, detaily budu muset teprve domyslet. A ted z jineho soudku. Nemate nektera dobry recept na to, jak zhubnout? Ani ne tak na vaze, jako na obvodu bricha? Nejak se mi pres zkouskovy vyrazil spicek a do satu mi teda vubec nepasuje. Takze uvitam dobre tipy na cviky a podobne.
Odpovědět
Ahoj Nedbi, ja jsem si puvodne myslela, jak za ten cely rok do satu pekne zhubnu, ale zatim to vypada tak, ze jsem pribrala 3 kila :-( Vyresila jsem to tak, ze jsem si vybrala nadherny saty, ktery se tesne pod prsama zacinaji rozsirovat do A a maji sirokou kruhovou spodnicku. Takze vysledek je uzasny a jeste muzu klidne nejaky to kilco pribrat, aniz by to bylo videt :-D . Jinak dneska kdyz jsem si stezovala, ze nevim jakou si mam vybrat kytku, tak me uzemnil muj nastavajici, ze kytku prece zarizuje zenich. Snazila jsem se mu vysvetlit, ze od nej se ceka ze kytku pouze vyzvedne a zaplati, nikoliv vybere. Bohuzel se nedal odbyt, takze se desim co mi nakonec vybere. Vzhledem k tomu, ze mi behem naseho 7mi leteho vztahu kytku nikdy neprinesl, tak nevim co ho to popadlo. Asi zacinaji blaznit i zenisi.
Odpovědět
Profilova fotka
snoopi: Tak to jsi vysmata, ja to mam presne naopak. Vybrala jsem si uzasny saticky, ktery uz kdyzjsem zkousela, tak jsem je mela natesno. Takze ani deko navic, radeji nekolik dolu. Jsou totiz hodne obtahle, tak abych v nich mohla dychat a tancit apod.... Zenichovi nejak naznac a treba se chyti. Nechej otevreny pocitac s kytkou na obrazovce....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to mám s hubnutím tak, že nebudu hubnout, ale asi přibírat. Zdá se že jsem možná těhotná, takže to bude hezký. Aspoň, že mám šaty, který se hodně dají stahnout, mají šněrování po celých zádech. Takže pokud bych byla na svatbě do 3 měsíce těhotenství, nemělo by být moc ještě vidět. Doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca: tak to gratulace, akorat si nebudes moct uzit svatbu uplne naplno, ale je to jinak bajecna zprava. A navic, pokud ses tehotna, tak je jedno, ze Ti trci brisko ven z satu, je to dostatecna omluva.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: To je taky pravda :) Hihi. Ale já mám sama o sobě odjakživa velký břicho, máma mi vždy říkala, že mám pořád břicho jako kojenec, vypouklý. Takže na mě to nebude asi jen tak vidět. :) Už mi vyšel pátý test a ten dnešní už krásně svítí. Máme z toho velkou radost, kamarádka, která mi půjde za svědkyni, tak nám se svědkem oznámili před měsícem, že jsou v tom. Tak jsme rychle vynechali prášky a asi už je to tu. Tak jsme je celkem rychle dohnali. Ale pokud bych bříško ještě neměla, bylo by to fajn, a stejnak, užiju si to dost, tu svatbu. Alkohol stejnak nemusím nemusím, tancování neplánujeme, nikomu se nechce, takže se budu jedině přejídat. :) A jak se těšíš na svatbu? Já se pořád chodím koukat na naše prstýnky, mám je schovaný a pořád si ho zkouším, je to hrozně hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tesim a netesim. Samozrejme se tesim, ze si vemu uzasnyho cloveka, s kterym chci stravit zbytek zivota. Na druhou stranu si uvedomuju, ze jde jen o okamzik, ktery hrozne rychle utece. A protoze doufam, ze je to jen jeden den v zivote, tak bych chtela, aby to stalo za to. Proto jsem horzne vahava a dlouho mi trva nez si neco vyberu, protoze chci, aby to stalo za to. A dnes je silene moc veci, hafo satu a prijde mi hrozne tezke vybrat si jednu vec, kdyz jsou uzasne vsechny :-) A na prstynky se nechodim divat, pritel je schoval a ja k nim nemam pristup, abych si na ne moc nezvykla a neukazovala je kazdemu kdo k nam prijde. Takze krome svedkyne a nas dvou je nikdo nevidel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme je vezli ukázat svědkům i rodičům, aby nám je pochválili. Ale já si ho občas zkouším, mě je ještě neschoval,ví, že kdyby je schoval, nenajdeme je vůbec. To já si taky všechno moc vybírám, aby to bylo podle mýho gusta, ikorunka, šaty, boty, kytka a tak... chci to mít Ňuňu!!! :) A kdepak máme Sidi.m ?? Nějak na nás nemá čas.
Odpovědět
Článek se načítá
Jacakaco gratuluji k miminku ! Přijde mě to vtipný, protože jsem měla stejný nápad otěhotnět 2-3 měsíce před svatbou, ale nakonec jsem to musela "odložit" až po svatbě, protože v srpnu ještě musím jít na 3 dávku očkování proti žloutence a koncem srpna letím na dovču do Chorvatska. Letenku i obytování jsme si zaplatili už vloni před Vánocemi, tehdy jsme o svatbě ještě neuvažovali. Pojedeme tam 14 dní před svatbou, a jelikož už potom nebudeme mít peníze ani dovolenou, takže jsme to vlastně pojali jako naši svatební cestu :-o Je to sice takový zvláštní, ale aspoň se vrátíme pěkně odpočatí a opálení a ve svatebních šatech nám to bude slušet x-)
Odpovědět
Jacakaca: tak to mooc gratuluju x-) ;-) ;-) . Ať se Vám dobře daří :-). My jsme si naplánovali svatební cestu na Vánoce, takže podobné akce ještě určitě odložíme :-D :-D . Ale j esuper, že vám to šlo tak rychle :-), mám dost známých, kteří se snaží už docela dlouho a nic... ]-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:Ahoj tak to moc gratuluju k miminku to je super.To na tobě ještě nebude vidět.Já teď nějak nestíhám, mám hodně služeb. Co se týká svatební cesty to mi asi dostaneme svatebním darem,tak nevím kam to bude.Ale já mám ještě dovolenou v srpnu 2 týdny,tak by taky ještě před svatbou se chtěla někde opálit. My mimi ještě neplánujem, chtěla bych si ještě dálkouvě dodělat specializaci na2 roky a pakse uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
No, co se týče naší svatební cesty, už jí budeme mít za 14 dní. Odlétáme do Tunisu,bereme to jako svatební cestu, letíme i se svědky. Dostali jsme to jako dárek k Vánocům od tchána s tchýní. Doufám, že s tím mimčem to bude na 100% ok. Testy vychází pořád ok a sílejí. Já jsem si ještě před měsícem a kousek říkala, že děti nechci, že jsem na to mladá a nevyzrálá a že nevím, jestli je někdy budu vůbec chtít, jsme přece jen zvyklá na svoje pohodlý. Ale svědkyně otěhotněla a říkaly jsme si, že budeme chtít jezdit s kočáry spolu po naší vesnici, tak je musíme rychle dohnat. Za týden jdu na kontrolu k doktordce, tak uvidím, co mi řekne. Doufám, že to bude super zpráva.
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:To je asi fakt já kdybych ted otěhotněla,tak sito takyrčitě nechám.To budeš mít vše O.K.Já bych chtěla v tom srpnu taky do Tunisu je tam nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel tam dřív s rodiči lítal a tchán tam lítá každý rok, podle fotek a vyprávění je to super, tak se těším, já tam ještě nikdy nebyla. Vlastně jsem u pořádnýho moře nikdy nebyla a neletěla jsem. Jsem na to zvědavá. Hele dotaz, nestává se ti, že ti z alba mizí fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:Já tam byla asi před 2 rokamaanádhera,tak bych chtěla letos znovu.Ne to se mi nestává,ale jestli jsou to fotky co nesouvisí se svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
Dávala jsem tam nějaký ty dorty... Tak nic no.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to zkus znova.Já už jsem dlouho nic nepřidávala
Odpovědět
Profilova fotka
Moc práce, už se mi nechce, zase by zmizeli... hihi
Odpovědět
Ahaj Jacakaco, ja uz v Tunisu byla a je to tam fakt nadherny. Urcite se ti tam bude libit. A nebojis se tam letet kdyz jsi tehotna? Ja prave miminko odlozila i kvuli tomu, ze letim v srpnu do Chorvatska a mam strach ze cesta letadlem a horko by mohlo miminku ublizit. Hele, neber to jakoze te kritizuju nebo ti kecam do soukromyho zivota; jenom se ptam jak to vidis ty. Jinak posledni antikoncepcni pilulku si vezmu v den svatby a pak uz budu jenom cekat a tesit se kdy to prijde x-) Manzel s tim sice nesouhlasi, on by mel nejradsi dite az za 10 let, ale co nadela, kluk jeden ;-)
Odpovědět
Manžel ;-) ;-) hihihi... Zatím snad snoubenec ;-) ;-) . Já prášky brát vůbec nemůžu, takže bych si tipla, že tomu od příštího jara necháme volný průběh ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snoopy:Já myslím,že může letět v poho,když nemá žádný problémy a hlavně je takhle na začátku,ono se to nedoporučuje od 6.měsíce.Játak ještě ty 2 roky a pak se uvidí
Odpovědět
Omlouvám se za "manzela", to vite uz se snazim si zvykat :-) Kamosky do mu huci, ze uz musim trenovat i novy podpis.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni, nevadí to. Dnes jsem byla u doktorky, těhotenství mi potvrdila, říkala jsem jí o letu do Tunisu a v pohodě, jen mi řekla, jste těhotná, teď Vám dovolenou zakazovat nemůžu, odpočívat musíte... Já jsem hodně na začátku, ani jsem na obrazovce nic neviděla. Moje svědkyně letí s náma i se svědkem, oni jsou už ve třetím měsíci a taky v pohodě. Až ve třetím trimestru se nesmí. Já se těším na poslední klidnou dovolenou.. Hihi... Pak už si moc neodpočineme. Jinak dnes je to přesně měsíc, co jsem přestala brát prášky a už je to tady. Docela rychlost, i když svědkyně to měla ještě o chvilku rychlejší. No jsme šťastní oba. Já byla ta, která nechtěla a která se na to pořád necítila, ale když s tím svědci přišli, jelikož jsou to nejlepší kámoši, se kterýma jsme pořád, tak jsme museli taky, ať taháme kočárky společně. :) Obě už i jako vdané. :)
Odpovědět
čauky...for ,,jacakaca", moc gratuluju k mimíškovi a já osobně bych se těhotná letět asi nebála....není to nemoc, je to ,,jiný stav" a když Ti bude dobře, tak proč ne...já přestala brát prášky prosinec, leden, únor, ale pak jsem začala panikařit, že to bych se do šatů v září asi fakt nevešla..ale stejně se nezadařilo (teď mi je to i líto, sem nějaká citlivka, najednou)...tak ještě chvilenku počkáme.....ale moc gratuluju a je to super, i to, jak máte k sobě ,,spřátelený pár a taky těhotný"... :-D My máme zamluvenou svatební cestu do Turecka, Side, přesně 18.9. odlétáme, tak nám to pěkně vyšlo...tak se těšíme...jinak s našema přípravama jsme moc nehli, ale snad stále času dost..v podstatě je skoro vše už zamluvené..jo, vlastně jsme u Rýdla objednali prstýnky!!!Budou 20.8. a rytinu jsme nakonec po domluvě zvolili klasickou, psacím písmem...ne rukopis (jsem zjistila, že nejsem schopná se nějak kloudně podepsat)... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluju vsem nastavajicim maminkam:) ale ted trochu z jineho soudku... prosim poradte kam se vydat pro nejake pekne populnocky? Chtela bych nejake "slavnostnejsi" koktejlky, pochopitelne za rozumnou cenu, zatim jsem videla pekne saty jen na netu.. a to nechci riskovat, kdyz si to nemuzu vyzkouset... :/ Kdybyste mely nejaky tip tak sem s nim... nejlepe v Praze.... Dik!
Odpovědět
Ahojky, nevím odkud jsi hanicko01 ale krásný výběr za super ceny mají v Polsku - v polském Těšíně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?