Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snoopi: Neboj, nikoho nestresuješ. Moje kámoška se vdává zítra a s přípravami začali teprve minulý týden a zatím to vypadá, že to stíhají. Mají mít i hezky, tak snad to bude ok. Pěkně si z mých příprav odskočím jako svědek a pak zase budu pokračovat v mojí svatbě. :) Jinak co se týče výzdoby, nepřeháním to. Našla jsem na netu pár fotek a rozhodně mi víc sedí normální bílé vyzdobení a jen poházet třeba růžema ( v mým případě růžovýma). Vůbec se mi nelíbí takový ty přehnané velké mašle na všech židlích a pod... Tohle fakt nehrotím... Co víc potřebuju, než se v klidu vdát a mít to za sebou..... Ještě blbnout s takovýma prkotinama, jako kde má ležet jaká kytka apod.... Hlavní je, že mi navlíkne prsten a ze mě bude paní.... :))) No ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak zas po dlouhý době píšu.Já už mám vše taky zařízené jen nám chybí košile a kravata pro ženicha a nemáme úplně jasno jaký bude dort. Ke kadeřnici jdu zítra,takjsem zvědavá co mi vytvoří a vizážistku taky vlastně nemám no uvidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi.m: A budeš si nějakou vizážistku objednávat? Já pořád nevím, ale přijde mi to zbytečné ( asi). Asi se nalíčím sama, stejně s tím nikdo nic dalšího asi nevymyslí... Udělám si sama na sobě zkoušku a bude to.. :) Ale taky jsem o tom přemýšlela. Kdyby si chtěla, mám od tý ženský ze salonu v Brandýse kontakty na několik holek, který líčej, ale nevím za kolik.
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:No já sá právě normálně vůbec nemaluju.Koukalajsem že je nová vizážistka asi 3 km od nás,takjsem jí chtělazkusit zavolat na zkoušku a uvidím co mi vytvoří ;-)
Odpovědět
Ahoj holky:-). Líčení mi bude dělat kadeřnice, normálně se líčím jenom trochu, celý make up si dávám jen vyjímečně a i tak jen trochu, takže jsem pihovatá pořád :-D :-D . Zkoušku budu mít až v úterý před svatbou, jdu na dobarvení, tak to vezmeme rovnou... ;-) . Jsem zvědavá, kolik si z ato řekne, minule jsem díky zkoušce účesu dávala o 600 víc... :-S Výčet věcí, které nám ještě chybí, je dlouhý, takže Vás tím nebudu zatěžovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Jáse takynemaluju amake up si ani neumím napatlat.A moje kadeřnice nelíčí akosmetičku nemám.Já už řeším jen tohle aženichovi kravatu a košili. Jinak jsem obvolala hudbu,fotografa a pani co od ní budeme mít půjčený přehozyna židlea všechno platí,takjsem ráda
Odpovědět
sidi: jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak jsem "ráda",že se nezačínám jen já stresovat.V úterý jsem byla objednat kytku...a taky kosmetičku už mám.S výzdobou to taky nějak nepřeháním....jak se říká...někdy míň je lepší než víc :-) Jinak se nemůžu rozhodnout,jestli si mám vzít závoj nebo ne.... :-|
Odpovědět
Holky, zrovna jsem se vrátila z půjčovny z finální zkoušky šatů a jsem z toho úplně dojatá. Asi jsem už zapomněla jak jsou ty šaty nádherný, naposledy jsem je na sobě měla v březnu. Zkoušela jsem už vše nahotovo - šatky, boty, punčošky, korunka, pelerínka, taštička... Chtělo se mi skoro brečet dojetím když jsem se v zrcadle koukala na tu nejkrásnější princeznu na světě :-D Jak z pohádky o Popelce. A hlavně ty šaty jsou fakt kouzelný,vůbec nechápu jak ale dělají mě super štíhlou postavu. Ani nemusím hubnout, ty šaty to zvladnou za mě ;-)
Odpovědět
snoopi: já jsem taky nevěřila vlastním očím, do svat.salónu vcházela velryba a po oblečení šatů se objevila princezna :-)) Já se musím pochlubit, dnes jsem byla kupovat košíčky družičkám (50 Kč/kus) a taky jsem sehnala stužky na vývazky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se připojuji k této diskuzi. Máme také svatbu 12.9. a tento týden jsme se dozvěděli, že naše svatba bude asi pěkně pokažená. Máme ji v zahradách zámku Kuks a zrovna v ten den se tam bude konat vinobrani. Podle fotek docela mazec. Lidí jak nas..... a navíc asi půl hodiny před nasím obřadem má na nádvoří zpívat jakási kapela. Silně pochybuji, že za půl hodiny odzpívají celý koncert a že na náš obřad bude klid. Jsme z toho silně znechuceni - pan kastelán nás ujišťoval, že na zámku nebudou žádné stánky (to asi nebudou) ale jaksi nám zapomněl sdělit informaci o koncertech na nádvoří. Měsíc do svatby a už ji máme zkaženou....... a to ani nezačala.
Odpovědět
Profilova fotka
maisie:Tak to vypadádocela bledě vid?Ale třebato bude v poho a nebudou vás rušit.Ajiné místo už nechcete?Já myslím,že je pořád dost času. iwci:Tak tak jsemsipřipadalai já jakvelryba a po oblečení simyslím,že to i ujde. ;-) Jinakjáuž mám vše snad připravené včerapřišli svatební čokoládky a cylindr pro ženicha na auto.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sidi.m: problém je, že už jsou natištěné oznámení a všichni už vědí že to bude tam a taky hostinu bychom museli přesouvat jinam.... Snad to dopadne dobře. Už jsme se docela uklidnili, ale stejně to zamrzí. Člověk chce klidnou svatbu a místo toho tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
maisie: sice v "mensim provedeni" ale mame to same... dozvedeli jsme se, ze zrovna vikend 12-13 zari je na nasem zamecku den otevrenych dveri...(kdyz jsme svatbu domlouvali, nikdo nam to nerekl... takze turistu tam bude jak nas.... :o( uvidime, snad nam tam nejaky ten zivotni prostor nechaji... hlavne na fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
hanicka01: tak to je taky mazec. O fotky mi jde hlavně - vím jak jsou lidi ochotní uhnout :( Ale co se dá dělat. Člověk se s tím holt musí smířit. Nejvíc mě ale naštvalo, že nám zavolali den poté, co jsme zaplatili poplatky. Trochu divné ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi počkali na prachy a pak už to bylo jasný no. Jsou mazaný....
Odpovědět
Profilova fotka
maisie:Aha,takto je v pytli a třeba to tam nebude tak horký.Takto od nichbylo fakt hnusný,že počkali až to zaplatíte ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sisi.m: asi se bály, že kdybychom to věděli, tak si to rozmyslíme a přijdou o prachy. To je prostě český národ.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, tak nám konečmě dorazilo to nový krásný oznámení... To je nádhera!!! Nádherně jsou obrázky vyrytý a krásně se to stříbrně blýská. No je to super. Mám z toho velikou radost. Zítra to budu rozdělovat do obálek a popisovat jmény. Pak zítra budu počítat kolik objednat myrty a na auto... a jak kytky a v sobotu to asi půjdu objednat. Júúúú . Začínáme se hýbat z místa..... :-D
Odpovědět
Ahoj, mě se podařilo domluvit bryčku s koněm, která mě poveze na obřad a poté na hostinu. Už se moc těším. Hlavně aby vyšlo počasí a nepršelo. Jak to máte s organizováním rodiny? Doma mě tvrdí, že se všichni svatebčané schází u nevěsty a poté společně odjíždí na obřad. Ženich mě doma vyzvedne a předá kytku, a poté já pojedu bryčkou a on zvlášt autem na obřad. Myslela jsem, že by část jeho rodiny mohla přijít až na obřad, ale prý se to tak nedělá. Ale co já budu dělat doma se všema svatebčanama, když budu akorát nervózně pobíhat polonahá po baráku, mezitím mě budou kamošky česat, ličit apod. :-( Chci doma klid na nachystání a ne 40 lidí za zadkem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Snoopi: No byva zvykem, ze vsichni prijdou domu k neveste, dostanou tam vyvazky a nejake pohosteni. ALe myslim si, ze pokud to vyresis jinak, tak se taky nic nestane. My to mame nakonec tak, ze moje cast rodiny pujde na kulturak, kde mame i hostinu a budou tam mit nachystane pohosteni a vyvazky a odtud pujdou do kostela. Zatimco zenich a jeho cast rodiny prijede k nam.
Odpovědět
Profilova fotka
Snoopi: Ahojky, no bývá to normální, že se všichni slezou u nevěstiných rodičů. I my to tak budeme mít. Všechny svatebčany má na starosti máma, která bude mít připraveno občerstvení a chlast pro ty, kteří nebudou řídit. To se prý taky dělá, že si dávají chlapi po ránu panáka ( asi na kuráž). Takže já se budu věnovat sama sobě a oblíkání a tak.... a všichni ostatní budou žrát a tak... A hlavně taky zdobí auta... Pak když je nevěsta hotová, má jí ženich předat kytku a to je i první moment, kdy může nevěstu v šatech vidět. A pak ženich odjíždí a maminkou jako první a nevěsta s otcem jako poslední. :))) Byli jsme před týdnem našim svědkům na svatbě a měli to také úplně tak. Všichni byli u rodičů. Matka je přivítala, dali se všem myrthy, napapat a nabumbat, ozdobili se auta a bylo to. Je to tak normální. Ale každý si rozhodne sám, jestli se drží nebo nedrží tradic.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky - dlouho jsem tu nebyla. Dovolenkovala jsem se. Bylo to super, úplně jsem vypla a na nic nemyslela. Zato po návratu - božínku - už ani ne měsíc. Začínám asi stresovat, jestli to máme všechno a jestli to klapne. Už se mi o tom i jednou zdálo. Ale jak tak čtu, padá to pomaličku skoro na každou z nás. U nás se přítelova strana rodiny shromáždí u nich, tam ať si je nakrmí a napojí :-D a potom přijedou k nám, tam se to všechno opentluje, nalodí do autobusu a odveze na místo konání. Už jsem i řekla, že kdo nebude v čas odjezdu sedět v autobuse má smůlu, na nikoho se nečeká. Největší sranda by byla, kdyby se nakonec muselo čekat na mě, ale zase já mám své auto, že :-D
Odpovědět
Holky, díky moc za rady a zkušenosti. Jenže moje mamina bude ráno sedět 2 hodiny u kadeřnice a pak ji bude moje kosmetička líčit, takže nepředpokládám že by ještě měla čas starat se o hosty. Bude se toho tedy muset zhostit zřejmě taťka ;-) ale k jeho nejoblíbenejším zvykům patří nalévaní štamprlat hostům takže to je vlasně vpořádku. Myslela jsem, že jako první budu na obřad odjíždět já bryčkou a teprve za náma zbytek rodiny. Snad těm tradicím nedáme moc na frak :-| Jinak už se mi jednou taky zdálo o mým svatebním dnu. Byla to hrůza, všechno se pořád nějak komplikovalo a pletlo..... ale kdo by věřil na sny, že ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás to s ránem před svatbou je tak, že kdo chce, dorazí se ubytovat do místa konání večerní akce a odtud se bude vzrážet na obřad... Kdo bude chtít, dorazí na obřad po vlastní ose... Žádná akce u nikoho doma nebude, bereme se v Praze, já jsem z Teplic, přítel z Prahy, ale nějak se mi nechce zatěžovat tchýni ranním náporem hostů... Jediné, co jsem nechtěla, bylo, abych kytku od přítele dostala až na parkovišti u Lidlu po altánem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snoopy:Takže bryčkou jo ,to buderomantika jak blázen vid? My bydlíme spolu takže ti co jdou na oběd se všichni shromáždíu nás a počítám tak hodinu nebo hodinu a půl před výjezdem směr zámek.My bydlíme v rodinným domku tak snad se nějak poskládají.Bude nějaký občerstvenía chlebíčky a tak.Já se budu připravovat u nás v bytě a ostatní budou u segry,bydlí pod námi. Strašně ten čas letí mám z toho úplně nervy,aby vše klaplo jak má ;-)
Odpovědět
Jo jo, bryčka bude, akorát jsem ji nesměla vidět, prý to bude překvapení pro nevěstu. Aspoň se s tou kruhovou obručí nemusím soukat do auta. Zítra večer odjiždíme na dovču a vracím se 1. září. Pak začnu teprve stresovat jak nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
snoopy:Jé ty se máš a kam razíte?My máme dovču až po svatbě,tak se těším
Odpovědět
Sidi.m, dneska večer odlitame do Chorvatska. Máme tam s kámošema pronajatou jachtu, takže se budeme plavit po móři, vegetit na jachtě, chytat bronz, popíjet drinky... prostě užívat si ;-) Tuhle dovču jsme si zaplatili už vloni, kdy jsem ještě o svatbě nevěděla, takže nám to vyšlo 14 dní před svatbou ale co se dá dělat. Budeme to mít zároveň jako svatební cestu, protože na další dovču už nebudou penízky ani dovolená. Už se těším, aspoň si odpočinu od svatebních příprav, zarelaxuju si, opálím se do šatů, a až se vrátím tak už to máme za pár.
Odpovědět
snoopi: to je super x-) x-) x-) . Hned bych taky jela:-). My jsme jeli vloni na jachtu do Turecka/Řecka, já jsem se plavila poprvé a bylo to strašně fajn... Blbě mi bylo jen 2x :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?