Datum svatby září 2009. Kolik nás je?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak, a to je jen pro nás, co se vdáváme v termínu 12.9.2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, asi tak s kytkama... I máma říkala, že se byla ptát na kytky na svatbu a ceny jsou cca 1500 - 2000 Kč. Ale většinou se jedná o nejčastjší růže. Jelikož jich musí být hodně, aby se udělala nějaká standartní velikost kytice. Proto jsou drahé, je tam hodně růží. Ale já se byla ptát na mojí kytici, já chci 3 veliké Lilie a k tomu zelený a paní mi řekla, že by taková kytka mohla vyjít cca mezi 300 - 500 Kč. A ještě říkala, když jí to objednám měsíc předem, objedná mi speciálně veliký květy. Normální květ měla kolem 55 Kč a ten velkej bude cca kokem 100 kč. Bude to nádherný. A nebude to drahý. Matkám přijde jedna dlouhá Lilie se zeleným a vejdu se do 1000 Kč za vše. Paráda. Mrkněte na můj profil, mám tam obrázek tý kytky co chci. Vypadá to hezky a cena je good. Jen ty Lilie budu mít bílo růžové. Júúúúú......
Odpovědět
Jj, moc pěkná kytky, vybrala sis dobře ;-) Já mám představu malé kulaté kytky složené s různých drobnějších květů, doplněné nějakými zelenými lístky a ozdobené např. perličkama na niti. Já jsem neměla na mysli růže, ani nějaké drahé orchideje nebo nějakou extra kytku. Prostě pár namíchaných drobnějších kytiček, líbí se mi např. malé bíle kopretinky se zelenými vnitřky nebo něco na způsob lučních kvítků. I přesto na mě ve třech dotázaných květinářstvích vybalili cenu 1600-2000 Kč. Proboha za co? Podobnou kytku bych si snad zdarma mohla naškubat někde na louce, kdyby v září něco kvetlo :-( takže cena mě fakt nemile překvapila.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to chápu, já za to taky nechci dávat tolik, za co, za to že druhý den z toho nic nebude??
Odpovědět
Profilova fotka
jacakaca:kytkakrásná,hele a ty lilie neušpiní ti šaty?Mě z toho vždycky na stůl padá nevím co,asi bych se toho trochu bála.Já budu mít kaly s orchidejema,takže nic levnýho,ale vázat mi to bude kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
no páni, tak to jste mi s tou cenou pěkně vyrazili dech :-. koukám na to jako blázen. Já počítala tak do 1000 a další 1000 na ty ostatní - jako mamkám a svědkyni + teda něco ještě na stůl taky počítám kaly a možná to něčím doplnit, ale to si nejsem jistá. Jen těma kalama
Odpovědět
Profilova fotka
No sice z Lilií padá ten prášek, ale to si myslím, že budou mít nějak upravený. Tam jsou takový tykadla, který to na sobě mají, ale asi to třeba něčím přestříká, aby to nepadalo. I kdyby padalo, myslím si, že to neušpiní, nebudu mít toto přímo na sobě. Jinak co se týče i výzdoby....Žádná sranda. My jak jsme si objednali všechno na tom Měříně, posílali jsme jim komplet objednávku, co tam budeme všechno chtít, psali jsme jim prostě jen květinovou výzdobu na stoly a cena za kytičky je cca 5000 Kč. Sice nevím, jak to bude vypadat, ale za ty prachy asi hezky :) . :) Tak 5000 Kč za výzdobu + kytka pro mě + obě mamky. No bude to zajímavý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja davala kvetinarce limit.. tak snad si s tim nejak poradi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám takovou radost. Přítel se nakonec rozhodl, že si necháme oznámení udělat jako každej jinej. Ne, že by se mi naše oznámení nelíbili, ale mám velkou radost! Budu mít oznámemí, který se mi líbilo. Až mi pošlou návrh emailem, dám si ho do alba, júúúúú...... Jediný důvod proč se tak rozhodl je ten, že jako jediný máme obrácené jména. Nevěsta má být jako první a my to měli opačně. :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už máme oznámení, mrkněte, to se mi fakt líbí!!! :-p
Odpovědět
Ahoj, oznamko máte pěkný. U nás jsem vybírala oznamko sama, protože příteli to bylo jedno, takže ho mám taky dle svých představ. Až kdyz jsem ho přinesla z tiskárny tak se mě zeptal, proč je jeho jméno napsaný až na druhým místě? Tak jsem mu vysvětlila, že se to tak prostě píše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky proto jsme to museli objednat znovu, když jsme si ho dělali my, dal jeho jméno jako první a když pak zjistil, že se to dělá obráceně, tak jsem měla objednat nové. Jinak jsem koukala na tvé šaty, máš je dost zajímavý. Jak takový knížecí, pěkný.
Odpovědět
Dík za pochvalu šatů. Vybrala jsem si je, protože mě přisly takový originální ;-) Trochu jsem měla problém s výběrem, protože měřím méně než 160 cm a některé šaty mě vůbec neseděly a byly dlouhé. I tak si musím vzít dost vysoký podpatky a budu mít větší kruhovou spodničku + paní z půjčovny mi část šatů dole zahne. Zrovna jsem aktualizovala album, tak se můžeš mrknout i na oznamko + příp. dalšíí fotky z příprav kdyby tě to zajímalo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ránko holky, mi oznámení vybírali víceméně spolu, já provedla předvýběr asi 4 kusů a nakonec jsme jedno vybrali spolu (takže je dle mého přání :-) ) nevím čím to, ale přítel se taky pozastavil nad tím, že moje jméno je první, prý proč?? no protože se to dělá :-D :-D S výběrem šatů jsem měla taky menší problémy, měřím kolem 160cmm (+ - centimetr :-D ) hodně jich bylo zbytečně dlouhých, nakonec vybrané šatky dole zaberou a budu mít spodničku dole s obručí, i když původně sem ji mít neměla. O botách ani nemluvím, dlouho jsem sháněla nějaké na vyšším podpadku (navíc přítel měří 194cm). Ty co mám v albíčku mají podpatek 11,5cm z toho platforma je centimetr. Doufám, že v nich vydržím co nejdéle a při tanci se nerozplácnu na parketu :-D už na nich v práci trénuji ladnou chůzi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Tak jak sleduju,taky finišujete s přípravama na den D ;-) jacakaca: Dívala jsem se na tu tvou kytku,já ji mám vybranou taky :-) ........ jen ji ještě nemám zamluvenou....
Odpovědět
Profilova fotka
nerreidda: Ahoooj, ty máš tu samou?? Fakt? To je good! Mě je hrozně líbí, že je velká a není tam potřeba např. 50 růží... Hihi. Mám jí taky zatím jen vybranou, ještě jí musím objednat, ale už jsem byla v květinářství a s paní jsem o tom mluvila. Objedná mi ty lilie v bílo růžové barvě. Vypadají krásně. A hlavmě vyjde na pěkný peníze. Říkala že kytky jako takový tak 300 Kč. Tak nevím kolik navíc se bude platit za uvázání a za zelený blbosti kolem.... :)
Odpovědět
Ahojky holky tak jsem tady byla v březnu a tat diskuze se vůbec nerozvíjela,ale koukám že teď už to tady žije. I my se budeme brát 12.9 a moc se na to těšíme.
Odpovědět
Ahooj holky, u mě už propukla asi před 14 dny naplno svatební horečka :-) Včera jsem byla na zkracování šatů, šijou se mi popůlnočky, botky už mám, chybí už jen výzdoba a dořešit organizační věci :-) Už se moc těšíííííííííím :-)
Odpovědět
Ahoj, my už máme také skoro všechno hotové. Ještě musíme sehnat další auto na rozvoz svatebčanů a objednat víno a hlavně nám chybí druhý svědek. Mě půjde za svědka nejlepší kámoška, v tom jsem měla jasno okamžitě. Ale přítel porád váhá komu má říct. Nakonec se rozhodl, že asi také řekne své dobré kamarádce, se kterou se zná už dlouho a se kterou se hodně stýkáme, jezdíme spolu na dovolenou apod. Mě to samozřejmě nevadí, myslím že je to dobrý nápad. Akorát přítel řeší, zda to není blbé nebo proti "svatebním předpisům", když si jako svědka vybere holku. V diskusi jsem toto téma nenašla; co myslíte může mít ženich i nevěsta za svědka ženu :-) ?
Odpovědět
Ahoj snoopi, já si myslím že tohle určitě není proti žádným předpisům. Každý si může zvolit jakýho chce svědka, to je stejné když nevěstě svědčí chlap. Tohle bych neřešila, je to vaše věc, nikdo nemůže předepsat kdo má jít druhému za svědka.
Odpovědět
Ahoj snoopi, myslím, že není problém :) Já jednu chvíli chtěla mít za svědka chlapa :) Pokud to je pro přítele důležitý člověk a ty ji znáš a je v pohodě, tak ať si nějaké konvence trhnou nožkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak u nas se to ted taky trochu hybe, mame domluvene uz vse na hostinu a kytky. Tak ted vice mene chybi hlavne vyzdoba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mě zbývá ještě hlavní věc, rozmyslet se, v jaké síni svatbu vůbec budeme mít. Je jasný, že je to v Brandýse na zámku, ale není jasný, jestli ve velký kapli nebo v obřadní síni. Ale jsem chytrá a kdo si počká, ten se dočká. Zrovna teď v pátek jdeme na svatbu našim svědkům, a ty mají objednanou tu malou obřadní síň ( vyjde i o 4000 Kč levněji) a tak se alespoň LIVE podívám, jak to tam bude vypadat a pak se podle toho sami rozhodneme. :) Díky bohu tohle můžu rozhodnout i den před svatbou, kdy se můžeme nejpozději rozhodnout a zaplatit. Jinak se musím ještě někdy teď začátkem srpna dostat ke květinářce a objednat ty kytky. Koláčky má na starosti máma, tak o to se nestarám, bude k tomu péct i cukroví. Na panenku na auto se nám zrovna šijou šatičky. Jen musím ještě ženichovi koupit košili. To jediné nemáme. A asi bych měla začít doma chodit v botičkách, jsou celokožený i uvnitř a jsou ztuhlý, tak je musím začít roztahovat, abych se pak z toho nepo.... :) Jinak jak jsme si teď objednali nový oznámení, čekám až dorazí a začnu rozesílat. Holky, už se to blíží.......!!!! Když jsme se zasnoubili, říkala jsem si jak je to hrozný čekat ještě 5 měsíců a už je to jen měsíc... Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám s dovolením taky přidávám. Už začinám mít trochu bobany, že se nic nestíhá a že nic nemáme. :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my jsme včera byli omrknout svatební síň a vyplnit papíry na matrice. Dozvěděli jsme se jak bude celý obřad probíhat, kdo kdy má vcházet, kdo si má jak sednout a kdo vedle koho stoupnout. Škoda že si z toho dnes už nic nepamatuju =-) No ale prý si s tím nemáme lámat hlavu a oddávající si nás potom nasměruje a vyzve nás co máme dělat. Ještě že tak, stejně budu děsně nervózní, určitě něco zkoním nebo si aspoň přislápnu šaty a zakopnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uz se to fakt hrozne rychle blizi. Stejne jako ajronka mam pocit, ze nic nestihame. Ale myslim si, ze tak horky to nebude, myslim, ze ten pocit zaziva asi vetsina z nas. Minuly tyden jsme si domluvili komplet vse na hostinu a predpokladana cena je moc sympaticka. Domluvila jsem si i kytky a vcera jsme byli na matrice vyplnit papiry. Ted potrebuju dat dohromady vsechny mozne veci na vyzdobu. A do toho se mi moc nechce
Odpovědět
nedbi: nejsi sama, kdo má pocit, že nestíhá :-D Já pořád ještě nevím, jak udělat výzdobu :-/ Kytky, zkouška účesu mě čekají asi za 14 dní. Nemám ještě domluvený líčení nikde :-//////// Zato už včera dorazily snubáky (zatím jsou na poště) a v pátek jdu zkoušet nastehovaný šaty (jen se zkracovaly).
Odpovědět
Holky, no já už taky začínám mít pocit, že se to dost blíží a mám docela dost restíků:-( No, snad to nějak půjde.. :-N :-N . výzdobu ani kytky pořešenou taky ještě nemám, my ještě nemáme ani oznamka 8-( 8-( . Tedy máme hotový návrh a čekáme, až to dá skorošvagrová vytisknout... Tiše jsem doufala, že je stihnu rozeslat ještě před dovčou, ale asi to neklapne... =-) . Co se dá dělat, kdo je zvaný, ten už o tom ví, takže zas taková tragédie to není.. ;-)
Odpovědět
sarkajak: hlavni je, aby o tom vedeli ucastnici svatby, jinak jde o....nic :-) Kde v Praze to budete mit, Sari?
Odpovědět
Ve Viničním altánu:-)
Odpovědět
Mě už chybí převážně jenom svatební výzdoba ale do toho se mi vůbec nechce ]-( Já ty přípravy trochu hrnu protože jsem 19.8. - 1.9. na dovolené a chci mít všechno připravené dopředu než odjedu, protože pak už moc času nezbývá. Takže bych nerada někoho stresovala tím že já už mám vše zajištěné a vy ještě ne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?