Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jak vám pokračují připravy :) ja jsem skoro hotová:) šaty zařízeny, prstýnky vybraný, kytky zařízený, fotograf a kosmetička zařízená a zamluvená , místo na obed domluvené :) tak už skoro všechno mám :) ješte zajit zamluvit šaty na družičku a koupit mímu oblek a je vicemene hotovo hih
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: neee, kazdy den nee :-) To ani neni zdrave. Chodime utery a ctvrtky, a obcas jeste o vikendu, kdyz je cas a sila, ale to vetsinou neni :-) Snazime se takhle chodit porad, mame uz dva roky permanentku, ale ne vzdy to vyjde, kdyt skoncime pozde v praci, nebo kdyz jsme nemocni... :-|
Odpovědět
nuuna: se mi ulevilo ;-) :-D zlamalovi: no ted v srpnovejch se resi, co kdo ma hotovy :-D ja mam teda vsechno tak nejak rozjednany a myslim, ze to podstatny vim kdo udela. teda krome zabavy, ta je zatim naprosto nejasna. myslim kapela nebo dj...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: zas takovy "magori" nejsme. :-D Telo si stejne musi odpocinout a svaly zregenerovat, a kdyz clovek cvici kazdy den, jen si ublizuje a vysledek nema, protoze prave svaly nedokazou zregenerovat... Bohuzel nekteri lide tohle nepochopi, a maji pocit, ze cim vic budou cvicit, tim to bude pro ne lepsi... :-. Navic bychom to ani nezvladali, vecer pak nestihame nakoupit ani uvarit, a 4x tydne vstavame v pet rano, takze cvicit chodime jen v ty dny, kdy vstavame pozdejc :-) Ale teda posledni dobou mam pocit, ze ackoliv jsme ted zacali po delsi pauze chodit zase pravidelne, jako by se mi "mozol" na brise porad zvetsoval nez naopak :-| Asi mi zhublo to okolo a spek tam zustal :-D
Odpovědět
nuuna: :-D speky jsou mrchy!!!! zakerny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj ]-( :-D
Odpovědět
teda ja vstavat v pet rano, tak me slehne... me staci rano v tu dobu pootevrit oko, udelat mimis mliko a zase to oko zavrit. oni jsou nastesti zvykli a naladeni stejne, zatim..., takze vypijou a spej dal.. aspon do pul osmy. uf. kdyby vstavali driv, tak umru! nejsem ranni ptace... a proto nemam obrad v 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja prave taky nejsme ranni ptace-ale nic jineho nam nezbyva :-| trvalo mi asi rok, nez jsem si zvykla, predtim jsem byla totalne nepouzitelna.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nuanna: ja bych teda tyk brzo asi taky nedokazala vstavat (zvykala bych si dlouho).. nastesti jsem stale jeste student, takze vstavam jak se mi chce :-) a skolu mam jen 3 dny v tydnu a navic vetsinou odpoledne,takze jsem se ve vstavani pekne rozmazlila.. :-N
Odpovědět
Teda to bych nevěřila, že srpnový nevěsty můžou mít všechno zařízený. :-) My máme restauračku, fotografa a prstýnky. Oznámení objednám až tak za měsíc, dva, na šaty půjdu až v dubnu (nechci jít moc brzo, abych neměla hodně času na přemýšlení, jestli jsem někde neviděla hezčí) a kytky až tak v červnu. Kadeřnici a kosmetičku mám vytipovanou, jen je ještě vyzkoušet. :-D
Odpovědět
arrowka: tak ja si nemyslim, ze tu maji srpnovy nevesty vsechno zarizeny :-) jo, najdou se i takovy, ale vetsina je v procesu zarizovani :-) my teda mame na fix akorat obradni misto, hotel na obed a hostinu a fotografa. A tim momentalne koncim, ostatni je nekdy vic, nekdy min rozjednany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky zdaleka nemame vsechno, jen hostinu, fotografa a ja saty i obrad mame castecne zarizeny (cirkevni je najisto az 3 mesice pred a do ty doby se nam pan farar nestresuje s zadnymi papiry 8-( video jdu domluvit najisto zitra. vcera jsme byli na plese kde hrala "nase" kapela (taky jeste nemame smlouvu jen zamluveno) a ujistili jsme se ze jsme dobra vybrali, bylo to super!
Odpovědět
Článek se načítá
holky, nebojte já mám taky ten základ: obřad, hostinu a šaty :-D fotografa domlouvám, je to známý mé kamarádky, a ostatní mám tak přibližně rozhodnuté a zatím to ějak nehrotím :-D
Odpovědět
Holky, ještě jedno ahoj. Tak jak se máte po víkendu? Co nového u Vás? Já ho měla nadmíru pracovní, tak teď se z toho vzpamatovávám a ležím :-D jak jdou přípravy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja v patek posilala objednavku na oznameni, a dnes rano uz mi poslali korekturu :-) Takze jsem to potvrdila, a uz to leti do tiskarny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna: teda to je fofr, u koho sis to nechávala dělat? My s oznamka nemáme zářím ani napad =-) Za chvilku jdu za tím kameramanem,tak jsem zvědavá co peknyho nám ukaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame to od JAPOSu z brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pro je dost z ruky :-) musim taky zacit neco vymyslet. planujete nekdo delat svatebni noviny? prijde mi to jako dobry napad,ale nevim jestli na to budu mit cas :-|
Odpovědět
darrez: ahoj, aspon tady nekdo je :-) ja teda svatebni noviny zatim neplanuju.. nejak nemam stavu na to neco jeste psat. ale je pul roku pred nami, treba se to zmeni :-) myslim, ze ze srpnovejch holek nekdo noviny dela. zkus se poptat tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je zatim spis jen napad.. uvidime jestli se vybicuju k jejich tvorbe ;-) ani se nedivim, ze neplanujes, s dvema detma to bych asi nemela ani nic na sebe :-) :-D
Odpovědět
no vsak ja taky zatim nemam :-D :-D :-D teda mam jedny boty, takovy krasny letni s plnou spickou, na nizouckym podpatku, o kterych jsem uvazovala, ze by sly jako svatebni. Ale, jsou kremovy a jeste nevim jaky budou saty a hlavne, vsude ta masirka, ze nevesta ma mit vsechno novy, krome jedny veci pujceny, jedny veci stary a jedny veci modry.. :-D Tak mozna podlehnu a budu shanet i boty! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja boty ani moc resit nebudu, normalne sukne nenosim a boty na podpatku.. navic bily..to uz nikdy nevyuziju, takze bud si koupim uplne nejlevnejsi co uvidim nebo pouziju jedny co mam doma. ty povery jsou hrozna vec, mamka mi to porad opakuje co vsechno musim mit :-)
Odpovědět
ja to naprosto nesnasim! se snazim branit, zachovat si zdravej rozum, jenze kdyz to slysis/ctes desetkrat denne, tak to v cloveku zacne hlodat.. nejsem imunni! :-D mmch haluz... dneska uz druhy telefonat - nekdo na netu ma inzerat na eskortni sluzby a je tam moje cislo :-D asi si zacnu privydelavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no vidis a jak rychle by najednou bylo nasetreno na svatbu :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D si nejsem jista, jestli by pritel bral takovej privydelek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musela bys to nejak zamaskovat :-D nebo jen po telefonu :-D :-D
Odpovědět
:-D bych u toho mohla usnout... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
darrez: a na tom zalezi, ze je to z ruky? :-D Vsak z Prahy je to taky z ruky, ale vsechno clovek vyridi po mailu, vzorky oznameni poslou az domu, a hotova oznamka taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to mas pravdu, ze asi nezalezi :-D urcite na to mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme nepostoupili (ohledne oznameni),ale pilne sbiram inspiraci :-) cetla jsem, ze tak 2 mesice predem se rozesilaji, takze snad mame jeste cas na vyber ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?