Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka: my už oznámení posílali (nebo rozdavali),ale to hlavně kvůli slovenské straně,aby měli dost času si naplánovat volno a příjezd atd. Ale par lidi(pozvaných na hostinu) taky ještě oznámení nemá,protože zkratka nejsou k zastižení nebo porad někde cestuji,takže ani tou poštou to nejde :-) ale všichni koho zveme to vedi
Odpovědět
ahojda :-) ja teda nervozni jsem cim dal vic, zejmena kdyz nekdo zmini, kolik ze dni nam to zbyva do dne D! :-D uf... my jsme nedavno oblikli komplet zenicha, teda chybi uz jen boty :-) me se zacaly sit saty, dneska jsem mela uplne prvni zkousku, jeste hodne hrubou, vyresila jsem saty pro druzicky (sijou se u zname), splachne se tim i vesta s kalhotami pro naseho drobka (musime ale jeste sehnat latku podobnou tomu, co bude mit na sobe zenich), pro maleho uz jsem objednala i kosili a mam vyhlidnutou i kravatu. Takze rodinka uz bude i snad oblecena. A pak uz jen detaily... :-) jo a mame svatebni noviny - chybi nam uz jen posledni stranka :-) pritel se do toho oprel ;-) Oznameni postupne rozdavame, na slovensko jsme to posilali taky ted.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi:svatebni noviny taky chci,ale jejich tvorba je na mne a ted na to nejak nemam cas,ale pristi tyden budu mit volno, tak se do toho taky opru a snad s tim pohnu, zatim tam nic moc nemam,ale predstavu co vsechno bych tam chtela mam, tak ze uz vlastne jen ta realizace.. :-D taky me napadlo, ze bych tam mohla dat strucne o kazdem hostu, aby se navzajem poznali. co myslis?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nam to krati, zitra uz jen mesic ;-) me chybi vlastne uz jen saty na prevleceni a domluvit menu.jinak mame vlastne vsechno. no, vlastne mi chybi jeste ty noviny, musim se na to vrhnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak mi máme snad taky všechno, nebo je to aspoň objednané ;-) . Ale v pátek jsem si šli pro prsteny a museli jsme je reklamovat. Nebyly tak jak jsme si je představovali podle vzorku. No, snad se to stihne. S těma dovolenýma se prodlužujou objednávací doby. Jinak do alba přidám, co zase přibylo.
Odpovědět
ahoj :-) tak me toho finalizovat chybi jeste hodne, ale predstava je, jsou i lidi, takze uz to pujde raz na raz, doufam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem vcera jeste objednala saty na prevleceni, prece jen se to na slovensku bere trosku jinak, tak aby byi vsichni spokojeny, kdyz uz prece po pulnoci nejsem nevesta,ale vdana zenska :-) vy mate neco na prevleceni?
Odpovědět
darrez: ja nemam nic specialniho, jestli dojde na prevleceni (uprimne, pevne doufam, ze do pulnoci budem v posteli :-D ja uz jsem unavena ted, natoz ten den :-D), tak uvazuju o bilych volnych kalhotach a nejake pekne tricko.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám na převlečení fialové šaty (takové letní :-) ). Svatba bude do fialova, tak uvidíme, jestli nebude moc chladno. Máme celou svatbu i s rautem venku.
Odpovědět
darrez: hele, je na slovensku zvykem dekovat rodicum za syna?? u nas ne, ale aby nahodou rodice zenicha necekali, ze neco bude... :-) dik..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak to teda nevim, ale snad ne, protoze na zadny ze svateb, co jsme na slovensku byli nic takovyho nedelali :-) jinak aby toho nebylo malo, tak nam slovensti kamaradi ted dali vedet, ze si nikdo z nich nebere auto a ze prijedou vlakem, vzdyt to auto tady stejne nebudou potrebovat... takze ted silim a shanim dostatek aut, kam bysme je vsechny posadli aby se dostali na obrad a z obradu na hostinu, asi si mysleli ze to vsechno zvladnou pesky???? :-|
Odpovědět
darrez: diky :-) no a s tema kamaradama teda potes... kolik jich bude??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja_fi: celkem 11, no pracuju na tom od vcerejska usilovne a uz mi chybi jen sehnat jedno auto, zbytek jsem ruzne rozsadila :-) prinejhorsim si ho pujcime z pujcovny..Uz mas ty svatebni noviny hotove? kolik mas stranek a kolik vytisku planujes? ja uz "skoro" finisuju ;-)
Odpovědět
darrez: my jsme se u novin nejak zasekli, mame tusim 6 hotovejch, sedmou rozpracovanou, osmou v hlave.. a nejak nejsme schopny to dodelat. budeme tisknout pro obedare (tj 12 lidi nas uz nepocitam) plus neco navic na vecer, tak dva-tri vytisky na stul? stolu bude myslim pet. tak nejak.
Odpovědět
Profilova fotka
uz len 22 dni, prosim nezabudni ze sa blizi ... :-) tak co nervozita? musim rict, ze u me pracuje docela slusne. uz mame vybrany menu k obedu i veceri. jen kameraman na me nejak kasle a zatim se neozval, tak doufam ze je jen na dovoleny, jeste mu dam tyden sanci. :-) uz jen zasedaci poradek a jmenovky a mame hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Darrez a máš nějaký program (harmonogram) dne? Já jen pro inspiraci, abych na něco nezapomněla. Ještě se na to teprve chystám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to taky spis teprve tvorim. My mame obrad od 13:00, tak zatim predbezny schema schazeni hostu je cca kolem 11, predtim uz musim byt ucesana, nalicena a oblecena. nez odjedem (tak v 12:30) se musi ozdobit auta..na presnym casovym sledu teprve delam, takze az budu mit neco konkretniho tak urcite dam vedet.ted jsme spis resili zasedaci poradek v autech, to byl taky docela boj :-)ale nastesti je to snad uz vyresene
Odpovědět
darrez: tak to pripadne posli ten svuj harmonogram - my mame obrad taky ve 13.. tak se treba priucim :-) i kdyz to hned vedle hotelu, kde bude probihat vse ostatni, vc. moji pripravy a schazeni se s zenichem (ten se pripravi doma se zbytkem rodiny).
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: az to budu mit nejak poradne zpracovany, tak se klido podelim :-) . tenhle vikend jsem pro zmenu nic neudelala, mela jsem rozlucku se svobodou, tak to bylo celkem divoky :-)
Odpovědět
darrez: a jak sis to uzila???? :-) my dneska schuzku s fotografem, tak jsme plus minus domluveni a uvidime se az na svatbe. a zitra me ceka zkouska liceni/ucesu/satu - vsechno dokupy :-) tak se tesim!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: bylo to super, ani jsem to necekala, ze se tak s holkama rozjedeme :-) vrele doporucuju :-) ja se ted ne a ne spojit s kameramanem, tak doufam, ze je jen na dovoleny, protoze jinak fakt nevim :-( Tak to se mas, ja porad jeste nebyla na zkousce ucesu a vidim to nejdriv na pristi tyden :-) ale ono to nejak dopadne,ne? :-D
Odpovědět
darrez: jasne ze jo! :-D to jsou uz jen takovy drobny prijemnosti, ktery si clovek pri tech pripravach uziva, myslim... my jsme pristi tyden na dovce, takze to musime postihat uz ted.. pak uz jen tyden a jdem na to!
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky všechny zkoušky příští týden, tak se taky těším. Kadeřnici věřím, chodím k ní už léta, představu taky mám, tak pak dám nějaký fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že přípravy jsou v plném proudu a holky už nemají čas se vykecávat :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka: to teda jo ;-) zrovna jsem dodelala zasedaci poradek do aut a chystam se na zas. poradek na hostine. v soboru jdu jeste znovu vyzkouset saty a v pondeli uces a malovani. jsem nervozni cim dal vic :-) a taky porad sleduju predpovedi pocasi, doufam ze nebude moc hnusne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to počasí sleduju taky, vzhledem k tomu, že máme obřad i raut venku, tak by bylo hrozný kdyby pršelo. Obřad ve stanu fakt nechci :-S . Jinak nám ještě všichni nepotrvdili účast, tak auta ještě dohromady nedávám, ale obřad máme od domu co by kamenem dohodil. Ženich říkal, jestli to nedojdem pěšky :-D . Dneska jdu na zkoušku líčení, ve středu máme jednání na matrice, ve čtvrtek zkouška účesu a v úterý si už jedu pro šaty... To není možný, že už je to příští týden!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, trochu me to desi ;-) nam vsichni potvrdili ucast teprve vcera, tak doufam, ze uz je to konecnej seznam a nebudu ho opet predelavat :-) po me ty lidi chtel hlavne z restaurace. V kolik mate obrad? my v 1 a zatim pocitam, ze budu vstavat v 8, no uvidim, co nam zitra rekne knez (jak dlouho predem mame byt na miste obradu),ale pocitam, ze lidi se u nas zacnou schazet kolem 11, musim to tenhle tyden vsechno dopilovat, abych pristi tyden uz sirila spravne informace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme obřad v 11:30. U kosmetičky mám být v 7, tak vstávat budu asi před šestou :-( . Lidí máme asi padesát, pokud ještě někdo neodřekne. Snad to všechno klapne ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, vsechno venku, to je super, snad to pocasi vyjde! :-) vcera jsem delala zasedaci poradek a musim rict, ze teda to byla docela makacka, porad jsem jen gumovala a nevychazelo mi to,necekala jsem ze to bude tak narocny..ale snad se povedlo :-D taky uz jsem dodelala svatebni noviny, takze uz to jen vytisknout. dneska mame schuzku s knezem, tak uz snad nam konecne povi jak moc predem tam mame byt, abysme uz mohli zacit pilovat ten harmonogram
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to počasí mě fakt začíná trochu děsit. Původně jsem se měli brát dneska, ale nevyšlo místo. Tak snad ta příští sobota bude lepší. Už začínám vymýšlet náhradní plán...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?