Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
jj, darrez, nuuna, ja :-) vsechny ve 13,00... rekla bych holky "vzpomenu si na vas" ale obavam se, ze budu mit teda myslenky nekde uplne jinde :-D
Odpovědět
jinak u nas nic noveho neni... pokud bude o vikendu pekne, tak asi nekam vyrazime zkusit vyfotit neco na to oznameni... uvidime!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, jj asi nebudeme mit cas si na sebe vzpomenout, budem mit plnou hlavu jinych veci :-) v sobotu si jdu domluvit kyticky,tak jsem zvedava co vsechno je a neni potreba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla vcera domluvat kytky a jsem z pani uplne nadsena, fakt super! dokonce nam zajisti i vyzdobu kostela vcetne vsech tech masli atd.atd.. :-) bezva, takze jsem rada, ze dalsi vec tak nejak vyresena a jeste jsem vecer oficialne pozadala kamaradku, aby mi delala svedka, tak jsme mely takovy prijemny vecer :-) a hned jde vsechno lepe :-)
Odpovědět
ahoj darrez: tak to jsou super zpravy! jak te vyjdou kytky financne? ja uz mam svedkyni taky nejakou dobu oslovenou :-) nebylo moc co resit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem od naseho tematu nezavitala :-) Ja se chystam v dohledne dobe na schuzku s provozni restaurace, abychom doladili a uz napevno sepsali objednavku, co vsechno budeme chtit. Doufam, ze neprijdou s nejakou zmenou ceny, jak se zvysovalo DPH. To je oblibena kratochvile, zvysit ceny neumerne tomu, ze DPH narostlo jen o 1% :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: no kytka pro me vychazi cca 1500,- nevim, prijde mi to slusny, vzhledem k tomu, ze vse s nalepkou svatebni vyjde hned o pulku draz.. samy ruze atd.. kyticky pro maminky a svedkyne cca 300, druzicky po 150.. jeste nemame konecnou kalkulaci kvuli poctu lidi a aut,ale snad to moc nevyleze.. ikdyz za ten servis- priveze kytky priteli, dojede vyzdobit kostel a pak pojede vyzdobit misto hostiny- za to nic nechce,takze to automaticky musi byt uz zapocitano v tom vsem pred tim holky, co planujete k jidlu?
Odpovědět
darrez: ja myslim, ze cena krasna a vicemene normalni. Ja vim, ze tady vsichni hodne casto zminuji, ze je to kvuli ty nalepce "svatba" drazsi, ale uprimne - ty kytice jsou nahusteny kytkama, chce to vazbu jinou nez celofan, trosku si vyhrat kolikrat s vizazi ty kytky... ja bych to uplne nezatracovala.. Taky kdyz ty kytky nejsou uplne sezonni tady u nas a musi se dovazet treba z Holandska, neni to uplne nejlevnejsi. Jen blba uvazana kyticka obyc v kytkarne stoji treba 400 a jsou tam tri kvety a zeleny... takze podle me 1500 je parada! moji kytku v nakladech odhadli na 2 litry... ale jsme domluveni, ze jim reknu, kolik na to mam, a oni ji podle toho proste udelaji. Chystam se taky na tech ca 1500, aby proste nestala vic. k jidlu budeme mit klasiku - predkrm salat, knedlickovou, svickovou, dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mate teda zhruba stejne :-) my prave jidlo teprve vymyslime, ale moje mamka dela opravdu vyyyyyybornou svickovou, takze by asi takova ta klasicka hospodska neprosla, tak vymyslime jinou alternativu.. :-D v pondeli jdeme vybrat papir na oznameni a do pristiho tydne by melo byt hotove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak devcata, uz se dostavame pod stovku! :-) Ted uz to utece jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my uz mame oznameni a pres vikend jsme byli na slovensku, takze jsme nejen rozdavali oznameni, koho se podarilo potkat,ale i jsme si vyzvedli prstynky a musim rict, ze se mi ulevilo, jsou vazne pekne, takze parada. uz mame vlastne skoro vsechno zarizene :-) ted uz jen vybrat dort a nejake drobnosti a mame hotovo :-) nuuna: to mas pravsu, pred chvilkou to jeste byl rok a ted uz ani ne 100 dni :-) utika to rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridala jsem do alba nase oznameni- pro inspiraci, akorat ta kvalita fotek nic moc- fotila jsem mobilem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj darrez :-) kdyz jsi tu.. muzes se mi prosim mrknout do alba a rict mi, ktery oznameni by te oslovilo nejvic? diky!! jinak tvoje oznameni krasa! se mi moc libi to motylkovaty srdicko :-) oranzova je super barva..
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to ve skutecnosti spis vic cerveny nez oranzovy :-) to dela ten muj fotak ;-) jinak asi nejlepsi je to posledni i to predposledni :-) takze taky mas slovaka, jo ? :-)
Odpovědět
darrez: jj, slovaka :-) ty koukam taky.. taky jsi rada, ze svatba bude tady..? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jsem :-) vyhoda je ze spolu uz pres 5 let zijeme (tady), takze je to pro nas oba jednodussi.. ale je pravda, ze kdyz jsme na slovensku oznamili, ze se budem brat, tak cela jeho rodina byla prekvapena, ze to bude v CR :-D
Odpovědět
jeste ze ty zvyky jsou, ze se svatba dela u nevesty... vetsinou... :-D kdyby to bylo na sk, tak mame trojnasobek hostu a vetsinu nebudeme vubec znat :-D my taky zijeme dlouho tady, navic jsem na voziku a mame maly deti, tak mame omluvenku ;-) ze je to pro nas tady pohodlnejsi.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aspon, ze se mate na co vymluvit, my bysme to "klidne" mohli udelat tam, ale byl by to hrozny chaos a doma,je doma.. my sice taky nezvem vsechny, ale ze slovenska jich je skoro vic nez pulka :-) dohromady nas bude kolem 60
Odpovědět
no nas bude kolem 50 a prevazovat budou asi cesi... ale uvidi se nakonec, kolik nas tam bude.. tak ruzne se to ruznym lidem komplikuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je prave na nic, ze az do toho dne s urcitosti nevis kdo vsechno prijde, muze se to zkomplikovat i de predem, no ja jsem taky zvedava, zatim mame kolem 40 lidi uz slibeno
Odpovědět
ja jsem slibeny lidi jeste ani nepocitala, ale z sk krome jednoho nejisteho paru mame vsechny tak nejak potvrzeny. predbezne samozrejme. z cech je to na delsi, ale predbezne to taky tak nejak vsichni vedi a pocitaji s tim...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeste mam dotaz ohledne ceskoslovenskeho vychovavani deti? jak na ne mluvite? kazdy po svem? nebo uz pritel mluvi cesky. protoze pritel uz chyta cestinu a ja mam ve slovniku taky dost slovenskych vyrazu :-)
Odpovědět
darrez: my teda mluvime ja cesky, pritel slovensky :-) u nej to bylo jeste komplikovane o to, ze je z vychodniho slovenska a tam mluvi rusnacky :-) ale nakonec jsme se domluvili, ze na ne bude mluvit stejne jako na me slovensky, aby v tom nemeli gulas.. rusnacky na ne mluvi jen deda s babi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, budete mit multilingvisty ;-) a odkud je? pritel je z kezmarku, takze taky uz dost na vychod :-)
Odpovědět
no, ten muj je asi tak 60 km od hranic s ukrajinou :-D medzilaborce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nechytate se nahodou na svatebni kvetinovy den na dobrisi??
Odpovědět
to ani nevim co je??? kdy to je?
Odpovědět
aha, uz jsem nasla odkazy a hlavne video z lonska :-) tyjo, to vypada dobre. jen bych se bala, ze teda tam zase najdu neco co uz jsem si myslela, ze mam zarizene.. :-D tak nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) my se urcite pojedeme podivat, mela by tam delat kytky ta zenska co bude delat kytky nam, tak to aspon omrknem a hlavne musime vymyslet neco na auto, tak tam by melo byt inspirace dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dodělala oznámení a vývazky. V neděli jdeme obhlídnou místo obřadu a hostiny a domluvit podrobnosti. Jinak vše zamluvené, domluvené a už se bude jen upřesňovat. Pomalu se blížíme ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?