Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je asi to co mame doma, a me to prijde ok ;-) Vsak vsichni budou tak precpani, ze si neponesou jeste hromadu kolacku, na ochutnani staci ;-)
Odpovědět
super, oni jsou i nejlevnejsi :-D
Odpovědět
nuuna: promiň, jsem truhlík :-D Koukni do IP, napsala jsem ti původně špatnou adresu! Zapomněla jsem na pomlčku a hned to byl někdo jiný!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rewq: jeee, ahaaa :-D Ta to ja se jdu podivat znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juu,tak to je mnohem hezciiiíi ;-) Tyy jo, ale cena docela uf, 7.000,- za 3 hodky, ti budou asi docela proflakli ze? Fotecky maji moc pekne;-)
Odpovědět
My měli původně někoho jiného, ale tihle se mi líbí víc, tak jsme to změnili. Nám na fotkách dost záleží, sami rádi fotíme ... Kameru mít nebudeme, tak ať fotky stojí za to ;-)
Odpovědět
Ahoj, no koukám, že jste postoupili už hodně daleko, ale stejně Vám napíšu jako odezvu na Vaše první příspěvky. :-) Váš termín je moc krásný, já mám s přítelem výročí přesně 14.8. Letos to bude 7! :-) No ale brát jsme se chtěli na jaře, v květnu. Milujeme jaro a květen je měsícem lásky. Takže jsme si vybrali 14.5. No a máme to tak, že 14.2. slavíme Valentýna, 14.5. bude výročí svatby a naše výročí naší lásky zůstane 14.8. Máme to po 3 měsících, a 14.11. si dáme oddych. :-D Držím Vám všem palečky, ať nemáte moc horký a dusný den, at si krásně všechno užijete a naplánujete. My už máme hotovo, jen dolaďujeme detaily. Už se nám to blíží. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my konecne zaciname resit oznameni, pomalu ale jiste :-) jinak v pripravach nic noveho, byli jsme ted oba nemocni, tak nebyl cas, navic protoze si pri skole delam jeste pedagogicky minimum, tak mam ted akorat 14 praxe a ucim, takze cas ted nejak vubec neni.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no nejdřív jsme měli datum 7.8., ale museli jsme to přehodit na 14. Taky pěkný ne? ;-) Darrez, musím ti pochválit šaty. Jsou nádherný a skvěle ti sedí. Já jdu vybírat příští týden, tak doufám, že mi taky nějaký tak pěkně sednou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Aanicka: dekuju,urcite vyberes taky krásný saticky :-) My taky měli původně 7.8. :-D a taky jsme museli zmenit ( kvůli místu hostiny) nakonec je to ta lepší varianta i kvůli obřadu,se kterym by 7.srpna byli komplikace,takže se zmenou jsme spokojeny. Co jinak mate zarizeno?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já zatím mám zamluvený termín na matrice, květinářku, kadeřnici, kosmetičku, místo na hostinu - chceme mít obřad i hostinu (spíše raut) venku, tak musím ještě zajistit stan a lavice... Právě zjišťuju ceny cukroví do výslužek a dortů, oznámení už mám představu a chci si ho dělat sama. Jinak nic definitivního nemám. Jen barvu - lila-fialová :-) a hlavně zamluvený ty termíny a vše se pak dopřesní. Taky nás vypeklo místo na ten raut, tak jsem radši hned zamluvila i to ostatní co se dalo ;-). Takže teď mě čekají hlavně ty šaty, docela jsem z toho nervózní :-S . No a prsýnky taky ještě nemáme. Ale na to je snad ještě čas ;-) . Po prvním 14 denním šílenství od žádosti o ruku, jsem se celkem zklidnila a začínám myslet reálně :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
aanicka: sezen taky fotografa, uz jsou hodne rozebrani ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-D ahojky, taky s vdávám 14. 8. 2010 :-D zatím máme dohodnutý termín na matrice a hostinu :-) obřad bude v altánku u myslivecké chaty, kde pak bude i hostina :-) je to v přírodě, kolem lesy..v té vesnici máme chatu a do restaurace - hospůdky chodíváme na jídlo, jsou dobří a mamka se zná s majitelkou, tak doufám, že vše bude ok
Odpovědět
to se tady pekne rozrustame :-) ahoj nove nevesty :-) ty lesy zavidim... neco takoveho jsme meli v planu taky, jenze jsme v praze, na strane, kde lesy fakt nejsou..
Odpovědět
tak my máme svatbu na kraji lesa ;-) A taky v altánu, ve zděném, takže může i kápnout x-) Ale to samozřejmě neeechcemeeee! Já to tak chtěla kvůli dětem, budeme tam mít dcerku a tři neteře, možná, že ještě nějaké dítko přibude. Aby zkrátka měly "výběh":-))A kdo bude chtít, může si dát krátkou zdravotní procházku. :-N
Odpovědět
rewq: jo, idealni... my taky budeme mit deti, ale vyrobime jim v hotelu detsky koutek :-D ten sal ma mozna zvukotesne steny... :-x =-) :-D
Odpovědět
já se na dětský koutek taky chystám, v případě škaredého počasí bude hostina v restauraci, tak ať se tam děti nenudí. Kdybych neměla vlastní dítě, asi by mi na tom tak nezáleželo, ale když ho mám, tak jsem se při výběru místa pro hostinu hodně rozhodovala podle toho, jaké budou možnosti pro děti. Znuděné děti budou "otravné" a z nich pak budou otráveni rodiče ... a já chci, aby tam byli všichni spokojeni a v pohodě, včetně dětí i mojí maličkosti :-D
Odpovědět
rewq: :-D to jsme na tom stejne... jen my tam budeme mit vlastni hned dvojcata (ted 14 mesicu) :-D a pak jeste dalsi dve deti stejne stary jako ty nase plus pak dalsi tri starsi deti..
Odpovědět
Tééééda! To bude veselo! :-D Naše dcerka bude mít v té době už dva roky. Jedna neteř 18 měsíců, druhá 4 roky a třetí už 7 let a pokud to klapne, tak tak bude od kamarádky čerstvoučké miminko! Ale tomu bude nějaký dětský koutek úplně šumák! :-D
Odpovědět
rewq: to bude nejhodnejsi!!! :-D u nas to bude 4x 1,5 roku (cca), 4,7 a 12 let. ty starsi pujdou za druzicky, jen netusim, jak dame dohromady saty - ani jedna neni v Praze, navic ta nejstarsi ma lehce nadvahu a je na Slovensku :-D
Odpovědět
No, já do družičkování nebudu holky nutit, ale když budou chtít jít, budu ráda ;-) Bude to roztomilé. Šaty neřeším, nechávám to na švagrových, každá bude mít asi jiné, ale to nevadí. Dvě budou asi v bílé, dvě v růžové.
Odpovědět
ja jsem si tak nejak rikala, ze by bylo super, kdyby byly vsechny stejny... ale nevim, jestli to neni nadlidsky ukol :-D mozna se na to vykaslu.. jediny, co budou mit stejny (pokud se ty mladsi nepostavi na hlavu) budou takovy drobny bily ruzicky ve vlasech :-)
Odpovědět
No právě, naše malá nechce na hlavě ani sponečku :-) Mě by se na ní líbila čelenka. Ale nutit ji nebudu, hlavně, ať je v pohodě. A kdopak vám bude dvojčátka u obřadu hlídat? Nebo je budete mít ve předu u sebe? Já tomu nechám volný průběh. Byla bych asi radši, kdyby byla s babičkou nebo neteřema, ale když bude chtít být s náma, tak klidně může.
Odpovědět
rewq: no, jednou tu nekde padl navrh, ze by me mrnous mohl doprovodit k "oltari" nebo drzet prstynky :-D no uz jen ta predstava :-D oni budou radi, ze budou nejak rozumne chodit (slecna zacala az ted, po asi ctyrech mesicich stani, mlady pan se zacal teprve stavet). a ja jsem na voziku, tak bych je za tu ruku nemohla odvest, takze bud pujdu s tatkou a oni budou nekde vepredu s prarodici, nebo bude vepredu zenich s nima a ja dojedu sama.. ale to se mi moc nechce.. libilo by se mi jit tam ruku v ruce s tatkou :-)
Odpovědět
ja-fi: děti se učí rychle, do srpna času dost, to už budou oba běhat, uvidíš! :-D Já myslím, že první varianta (že půjdeš s tatkou), je nejlepší. Přeci jen to bude váš den! Ale u dětí člověk nikdy neví. Proto tomu i já nechávám volný průběh. Kdo ví, jak se vyspí, jestli z tolika událostí nebudou nějak rozhozeni ... vysvětlit jim to člověk ještě moc nemůže ... ale třeba nás překvapí a intuitivně poznají, že by měly být hodňoučké a že si to taťka s mamkou chtějí prostě dneska užít! ;-)
Odpovědět
jo, ja si to neumim vubec predstavit... ted maji rozhazeny rezim az beda - jsme v tom obdobi kdy jednou spat je malo ale dvakrat moc... nekdy spej jen pul hodiny pres den, pak klidne dve a pul hodiny, a jinej den dvakrat po hodine.. no hotovo :-D jak to bude v lete nemam paru! pevne doufam, ze teda budou zlaty jako jsou ted... a na svatbe je bude mit na starost kmotra s kmotrem, tak aspon tak..
Odpovědět
pět měsíců je dlouhá doba, to se všechno ještě třikrát změní! :-D Naše malá je zase takový tulítko, když jí zmizím z očí, hned mě hledá ... ale s mojí mamkou jsou velké kámošky, tak by to mohlo klapnout! x-)
Odpovědět
jo, nasi jsou zvykli na lidi okolo, chodi mi pomahat jedna pani, razime obcas ven do klubu na cviceni, na plavani a tak... takze to bude snad ok. ale jsou to taky mazlici :-) na cviceni se nejlip sedi mame v kline :-D ale oba se tam uz skoro nevejdou :-D
Odpovědět
my taky chodíme mezi lidi, 4x týdně máme kroužek! Ale i tak malá vyžaduje dost pozornosti. A když jdeme do herny, ostatní děti si hrajou jen já ji mám furt za zadkem :-D Chce si hrát jen se mnou ... ale pomalinku se to začíná otáčet, takže jak říkám, do léta času dost. ;-)
Odpovědět
no, nasi jsou v tomhle mozna v urcite vyhode - jak jsou dva, jsou zvykli hrat si hlavne spolu. jasne, ze kdyz si s nima sednu na zem, tak jsou uplne hyn :-) ale pokud nejsou unaveny nebo hladovy nebo jim nerostou zuby, tak jsou v pohode sami dva spolu. a kupodivu ve spolecnosti jinych deti uz maji tendence rozkoukavat se po jinych (asi z radosti, ze segra-bracha zase neotlouka hlavu kostkou nebo tak neco) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?