Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
nuuna: planujete velkou svatbu? U nas je vcelku problem s rodicema z me strany, mam z toho strach ale snad to dobre dopadne...Budeme mit tak max 30lidi s tim, ze to budou opravdu jen ti nejblizsi...Ale popravde se nejvic desim kapely... U nas budou prevladat mladsi lidi ale nechci z toho delat diskoteku, a tak budeme mit nakou kapelu jen jich moc neznam, nemas naky tip?
Odpovědět
ja_fi: tak to se mi ulevilo. Kdyz jsem to tu tak procitala pripadalo mi ze jaksi nestiham ;-) S tou kapelou toho se dost desim...Tady neni az takovy vyber a popravde se nam nechce davat 10000 jen za hudbu. Letos jsme se trochu zblaznili, rekonstruujem byt, do toho svatba, zkousky no jeste ze ne mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
racek: musim se priznat, ze u kapel nemam moc prehled, nam budou hrat znami, tak to mame jendodussi. Nejaky kapely znam, ale to neni zanr, ktery by patril na svatbu :-N :-D Jinak nevim, co je jeste mala svatba a co velka, ale na svatecni obed nas bude dohromady jen 16 - opravdu jen ti nejblizsi. Na odpoledni rautik a oslavu uz bude zvano vic lidi, kamaradi a znami, a to nas bude pocitam dohromady tak 40.
Odpovědět
racek: my taky nebudeme mit typickou kapelu - na doporuceni jsme mrkli na skupinu, co si podmazy nahrava ve studiu a na miste uz jen na zivo zpivaji dve holciny, kluk potom od notase koriguje hudbu a tak. Videli jsme je ted nazivo a dobry. Takovy jako DJ, jen zivejsi :-D Kdyby stali vic, asi do toho nejdem, ale oni si rikaji tusim 5500 za 5 hodin plus litr za cestovny (jsou z Brna), takze pohoda. Tak nejak jsme pocitali, ze do toho dame. A kdyby ne tohle, tak bude DJ. Budeme mit taky relativne mladou oslavu - vlastne tam z nejstarsich budou jen rodice, prarodice nemame, ani tety strejdy, takze ostatni budou uz jen kamaradi. A tudiz nejak nehrotime, ze tam nebudou hrat takovy ty klasicky pisnicky polka-valcik-waltz :-) jinak myslim, ze nase svatba bude takova stredni :-D na obed 14 dospelych plus nejaky deti - jako nuuna, jen naprosto nejblizsi lidi - rodice, sourozenci s rodinama, kmotri nasich deti, svedci (tam se to mistama obcas prekryva). A vecer ca 50 lidi, pokud to kvuli financim jeste nezkrouhneme,.. No, treba nebudou moct vsichni, ze.. :-D Uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zapomnela jsme ze tam budeme mit jeste asi 3 deti navic - pokud je bude kam posadit :-N :-D
Odpovědět
nuuna: neboj, vsak oni ty deti na miste ti nedovoli na ne zapomenout ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to vim - ja bych radsi zapomnela :-N :-D Tedy jako aby o nich clovek moc nevedel - v tom dobrem slova smyslu :-D
Odpovědět
nuuna: ja vim... ja vim... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: :-D My budeme mit jen 2deti, malinkou neterinku a kamaradky syna takze to bude v pohode..
Odpovědět
Profilova fotka
racek: my budeme mit tri dabliky ve veku 9-8-5 a pak jednoho andilka - 9 mesicu.
Odpovědět
no, my budeme mit samy andilky ;-) :-D 4x 1,5 (cca), 4,7,12 let :-) a to je jen rodina a svedkyne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim novou nevestu :-) at pocitam jak pocitam: tak nas bude kolem 60, ale z toho asi 10 deti- prevazne kolem 4-5 let :-) takze to tam asi bude zajimave 8-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, tak pro změnu se přidávám sem k vám. Měla jsem mít svatba až 28, ale na ten termín už byla zamluvená restaurace kterou jsme chtěli. Tak jsme to posunuli... Jinak taky toho ještě moc nemám. Jen datum, kostel a restauraci. Teď bych se chtěla vrhnout na vybrání oznámení, prstýnků a šatů.
Odpovědět
ahoj nová nevěsto :-) tak to vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zuzanko :-) tak jsme dneska konečně mluvili s tím novým knezem,takže už máme konečně ten termín zarezervovany. Byl to trosku zmatek,protože ten první kněz,u kterého jsme byli domluveny,tak ho přesunuli nekam pryč a nikdo nám to nedal vědet.prisla jsem na to jen nahodou :-N a ten novy zas nevěděl o žádných předchozích rezervacích,takže všechno na novo,ale už to je hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky jsme měli problém s knězem. Náš kněz, který má tady u nás kostel, totiž má ve vedlejší vesnici (stará se o dva kostely) zrovna dvě svatby. Takže jsme sice měli kostel ale ne oddávajícího. Nakonec jsme to ale vyřešili tak, že jsme si pozvali jiného faráře. Naštěstí všichni souhlasili, takže taky máme hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tohle datum je docela oblibene dneska jsme konecne sehnali oblek pro zenicha a zaplatila jsem zalohu za saty, tak mam radost, ze zas dalsi vec hotova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
darrez: a ktere saticky to nakonec vyhraly? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nakonec ty bile, prece jen mi prijdou takove "slavnostnejsi" a lip se k tomu bude doladovat to vsechno ostatni :-) a u vas nejake novinky?
Odpovědět
ahoj darrez, my mame novyho fotografa, teda doufam, ze nejak nevycuka :-D a mame objednany prstynky.. :-) co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nic, jak jsem psala posledni vec co jsme zaridili byl oblek pro zenicha a ted nejak stagnuju :-) musim se vrhnout na oznameni, pokousim se delat noviny,ale na to je casu dost :-) ja ted nejak nestiham, delam si pri skole jeste pedagogicky minimum a tenhle tyden mi zacla 14 denni praxe,takze vubec nestiham delat nic kolem svatby ani chodit na tyhle stranky :-N tak jsme to dneska musela napravit 8-)
Odpovědět
tak to mas co delat! vsak ono taky dobre - si od svatby na chvili odpocines a pak se na to zase vrhnes... teda ne ze bys mela extra na co vlastne.. :-D
Odpovědět
Ahoj holkýýý! Tak my jsme si vylosovali taky 14.8.2010!:-) Obřad, hostinu a fotografa jsme si rezervovali asi před 3 týdny a nebyl vůbec problém, všichni byli ještě volní. Jinak mám zamluvené šaty a jinak vůůůůbec nic! Takže jsem mezi váma asi bílá vrána, co to nechává všechno až tak nějak na poslední chvíli. Nic jiného mi ani nezbývá - mám malou dcerku, taťku pořád v práci nebo u nouťasu a státnice na právech před sebou ... zkrátka - rozhodně se nenudím. Proto jsem taky zavítala mezi vás, abych načerpala inspiraci a trochu si to tak všechno usnadnila :-N Ale třeba i někomu poradím, kdo ví! ;-)
Odpovědět
rewq: ahoj nova nevesto! :-) tak to vitej mezi nami! A bila vrana nejsi vubec - ja mam sice objednany prstynky, ale zase saty vubec :-D takze jsme na tom hoooodne podobne. Kde se budes vdavat?
Odpovědět
Profilova fotka
Vitam novou nevestu ;-) Kdo vam bude fotit? ;-) darrez: ty bile jsou perfektni, super volba ;-)
Odpovědět
ahoj holky, brát se budeme ve Šternberku na hradě (20 km od Olomouce), za pěkného počasí v parku x-) A hostinu budeme mít taky na vzduchu - v altánu. To jsem vždycky chtěla, teď jen to počásko, aby vyšlo ;-) Za to se budeme modlit asi všechny. :-D No a nuuna, fotit nás budou jedni manželé, profici, viděla jsem jejich fotky na webu a moc moc se mi líbili!!!Do IP ti pošlu odkaz, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
rewq: tak jsem na to jukla, tyhle fotografy jeste neznam. Kolik toho budete mit a na kolik vas to vyjde? My budeme mit Zuzku Scharf, uz se na to hrozne tesim :-) Meli jsme na ni velke stesti.
Odpovědět
nuuna: no nádherný fotečky Zuzka umí 8-) Ale k nám na Moravu by to měla trošku z ruky :-D No, my si dáme ten největší balíček, ten je tuším za 7 tis. Kč. Ale nebudem chtít fotit přípravy, spíš budem chtít víc fotek na hostině. Podrobně se s nima ještě domluvíme, jsou velice ochotní a vstřícní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rewq: Tak to budete mit cenu uz hodne blizko te nasi od Zuzky, skoro nastejno :-) Jj, na Moravu je to bohuzel dost daleko :-| Navic 14.8. uz ma plno :-D
Odpovědět
holky, akorat objednavam nejaky veci z netu a asi objednam i krabice na vysluzky... jenze nevim jak velky! netusite? maji takovy krabicky pekny 18x10x7cm, ale to mi prijde maly... nebo je to ok??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?