Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka: moc pěkné šaty :) sluší Ti :) já už mám šatky zamluvené :) botičky mi dneska přišly :) doplňky mám v ceně šatů tak jsem vlastně komplet oblečená :D
Odpovědět
hanka.jezibabka: myslím že jsme spolu zkoušely minulou sobotu šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: fakt? :-o a ve kterým salonu? když Ty nemáš svou fotku to není fér :)
Odpovědět
hanka.jezibabka : v maggie :-) na Vinohradský
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: aha :) tak to jooo :) tak teď už vim jak vypadáš tak bacha na mě :D a co vybrala sis? :) já jo :D
Odpovědět
hanka.jezibabka : stejnak by jsme se na chodníku nepoznaly :-) já jsem stále v rozhodování vybírám mezi dvěmi mezi Jean a Brittanya z maggie
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no já bych možná zaváhala jestli Tě odněkud neznám :) teď jak jsi mi to řekla tak si tě před sebou dokážu představit :) já jsem si v maggie už zamluvila :) michelle :) a proč nemáš v albu fotečky s nima? :) nemůžu najít ty druhé co píšeš jsem se chtěla podívat :( a teď jsem zjistila, že dali michelle do prodeje :-.
Odpovědět
hanka.jezibabka: šatičky tam nemám aby miláček nešmíroval ty druhé jsou sice taky z maggie, ale od kámošky a mám je doma. Fotečky ti tam na chvíli dám aby jsi věděla. Ty tvoje jsem taky zkoušela jen mi byly velké přes prsa a ty na prodej jsou béžový :-), ale zkus se s nimi domluvit třeba by to šlo vyměnit a pak je můžeš ještě střelit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: aha tak to jo :) díky za fotečky :) ty první co máš z toho salonu se mi zdá Ti sluší víc :) já vím že se mi na Tobě jedny tam hrozně líbily ale upřímně už nevím které to byly :( :) jinak o koupi zájem nemám... i když jsem u jedněch o tom uvažovala :) jen mi to překvapilo... tak díky za info :)
Odpovědět
jenže ty z toho salonu mají jenu menší vadu a to dva zelené fleky na korzetu a nezaručej mi že se vyčistí a kupovat šaty za 13500 s flekem se mi zdá blbost. Ty druhé moc ne fotce nevymikají potřebují vyžehlit ale korzet je na dením světle užasnej tady to není moc vidět :-( . Vyzkoušela jsem jich tam minimále tak 25 :-) všechny byly úžasné.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: aha :-o to je blbý... :( to takhle není na fotce vidět no :( a Ty si chceš šaty teda určitě koupit? jinak mě v maggie taky přišly všechny úžasné :D já uvažovala o koupi takových těch bílých hodně zdobených s tou barevnou mašlí... sis je taky zkoušela myslím ne?! mirabella to je.... ale víc mi přirostly k srdci ty michelle :)
Odpovědět
nejdříve jsem myslela že bych si je jen půjčila, ale druhé můžu mít za ani né půlku těch prvních a taky jsou originály žádná čína a 1 x nošené. Kámoška si je u nich nechávala šít na zakázku. Ty první jsou sice trochu dražší, ale když by se mi je podařilo prodat taky by zase šly náklady dolu. Mirabelly byly nádherné jen mi trošičku velké a hlavně bych nechtěla tu výnovou mašli jelkož ladím do oranžova :-), ale to už byl jen detajl. Na fotce flek vidět není protože jsem si tam zkoušela nejdřív na půjčení a pak jsem se tam vracela abych zkoukla a vyzkoušela ještě ty na koupi a tam byl :-(.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: no mě říkali že mašli můžu mít jakékoli barvy :) já taky uvažovala o koupi jenom že bych je pak prodala a tím by se mi náklady vrátily... ale to je jedno.. takhle od nich budu mít alespoň veškeré ty doplňky půjčené a nemusím se o nic už dál starat :) jestli máš od té kamarádky líbí se ti sluší Ti tak jdi do nich ;)
Odpovědět
hanka.jezibabka: mašle může být i jiná, ale nejvíc vynikala ta tmavá. Šaty si nejspíš nechám ty druhé , ale stále mi to vrtá hlavou řekla jsem si že se do neděle rozhodnu, ale rozhodující bude asi cena už teď se mi trochu točí hlava z rozpočtu :-S . A mají ještě jednu výhodu korzet je zvlášť a sukně taky takže večer přehodím jen spodek a může se pařit :-) Když si šatičky půjčíš je s tím míň starostí všechno připraví oni a ještě ti pujčí i bižu :-) a tu tam mají taky nádhernou.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no já u toho úplně viděla rudou :) páč budu mít červenou kytici :) jinak z rozpočtu se mi hlava taky točí :( bude to síla... já budu večer pařit v šatičkách :D ddoufám :D ať si je za tu cenu užiju :D
Odpovědět
hanka.jezibabka : my budeme mít mejdan na střelnici v lese a tam by se asi blbě v šatičkách pařilo možná jedině jako divoženka :-) Ono asi komu by se hlava z toho netočila je to docela síla.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no to je pravda :)))) no jsou i tací co si s rozpočtem hlavu nedělají... jsem byla na svatbě za několik milionů... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju, promenádovala sem se po obýváku jak prdlá :-D. Teď je jen dobře schovat aby je neviděl skoromanžel ;-) a ověsit levandulí ať je nesežerou moli :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem si již pořídila panenku na auto. Koupila jsem ji tady od jedný holky.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, camelinka, ty fakt krásně sedí :-D a my máme ode dneška prstýnky doma. Viz. album.
Odpovědět
Ahojky, tak jsme konečně byli na matrice :-) některé lidi fakt nechápu. Přítel chodí o berlích a ty opravdu příjemné paní nás třikrát vyhnaly na chodbu do čekárny vždy s jiným formulářem, kdyby jiní to nevyplňovali u nich u stolu neřeknu ani slovo, ale tohle mi přišlo opravdu jak naschvál ( čekárna byla pro změnu napěchovaná lidmi a nikoho ani nenapadlo, aby přítele pustili sednou, ale co se rozčiluji po operaci kolene přece musí něco vydržet ) . ]-( ]-( ]-( Hlaně že vyberou peníze, ale informace ti už neřeknou jen nás odkázali na jejich www stránky. Naštěstí už tam znova nemusíme jen si říkám jestli takhle budou příjemné o obřadu tak je asi trefím ! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ahojky holky, jen bych tak ráda věděla, co vše už máte koupené nebo rezervované? já mám zatím jen šaty a podvazek... nevím, jestli je furt čas nebo už mám nakupovat další...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my toho moc nemáme. Co máme je fotografka, jídlo a místo. Máme rozjednaného kameramana, a příští týden jdem na faru.
Odpovědět
takže nejsem sama, kdo toho moc nema... :-)
Odpovědět
Ahojky trochu jsme pokročili : máme zajištěn obřad, vyřízenou matriku, hostinu, fotografa, šaty, boty a prstýnky jsou objednané a nakoupené nějaké blbůstky na dekoraci a vývazky. Trochu to honím jeliklož na jaře mám moc práce a neměla bych na to čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, muzete byt uplne v klidu.. ja zatim nemam ale vubec vubec nic :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už máme kameramana. :-D To su ráda, ale kapely jsou hodně obsazené, tak pořád někomu volám. Všichni říkají, že příští rok mají hodně plný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím se s Vámi rozloučit, změnili jsme termín na 5.6. , přeju vám všem ať se den D vydaří podle představ :-) . papaaaaaaaaa
Odpovědět
camelinka : hodně štěsí pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
taky vas opoustim, holky.. vyhrala jsem botanickou a presunuli jsme to na zari.. takze hodne stesti..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?