Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka: no já taky vybírám místa kde se dá přespat aby tam ti z moravy mohli spát :) a taky případně mimopražští.... ale asi bysme to případně zařizovali my protože všude kde zatím jednáne nabízejí svatebním hostům slevu tak aby to měli se slevou pokud řeknou ale včas... jinak ať si zařizují sami
Odpovědět
my pro změnu večer pařit budeme na střelnici v lese mino Prahu, takže kdo je odvážný a bude mít stan může spát podstatě kdekoliv a kdo ne a pro starší generace je kousek pension. Pro rodinu jej budeme zařizovat, ale kámošům pošlu odkaz ať se rozhodnou sami.
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka: mrkni na http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... , snad se ti to ukáže :-) . A s ubytováním máte recht:), každý ať se zařídí podle sebe ( nepočítám rodinu). Jelikož sme oba vojáci, párty proběhne ve vojen. party chatě :D kde je i spousta místa k přespání, jestli i to tu teda povolí :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka: já osobně bych odpárala tu mašli vepředu :D ale jinak jsou fakt krásné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja masle nesnasim,ale sem se mi hodi,uvidim jak to bude vypadat naživo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Camelinka: na ty šaty jsem taky na aukru koukala, ale málo sem přihodila, takže mi je někdo vyfouk, už aspoň vín kdo.
Odpovědět
Profilova fotka
Alenka: Ale tam nikdo nepřihazoval =-) , byla sem jediná a mám je za základní cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak si predstavte, holky, ze jsme prave dostali od pritelovych rodicu 50 tisiic!! tak jsem zacala premyslet o te botanicke zahrada.. je to tam nadherny!!! pritel ale rekl, ze 6000 za 20 minut neda ;-( me z nej vazne hrabne!
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p:za takových okolností, které píšeš bych to neřešila a dopřála bych si vysněné místo pro obřad.., hodně štěstí při rozhodování, ať přítele přesvědčíš ;-)
Odpovědět
máte někdo svatbu na zámku v ZOO Lešná? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendysi: obavam se, ze to nebude tam jednoduchy.. ale zabojuju, to se neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, občas to není jednoduchý si prosadit svoje, co? :-), přemlouvání stojí ale za to ;-) My se prozatím nemůžeme shodnout na hudbě, ale tu ještě až tak neřešíme... 8-) Ostatní jsme zatím stejného názoru :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adel.p: nás to v Průhonicích taky stojí 6000Kč a nepřijde mi to zase až tak hrozný.... tak snad ho přesvědčíš?! V tomhle by snad mohl ustoupit....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda taky bysme potřebovali zasponzorovat ;-) , je to paráda dopřát si po čem toužíš a neomezovat se :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Tak se k Vám taky přidávám. Svatba bude 12.6. v kostele v Miloticích a hostina tamtéž v kulturním domě. Zařízeno toho moc nemáme, jen zamluvený kulturák, jídlo a fotografku.
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám tě :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak neustoupi ;-( nemate nekdo zkusenost s rajskou zahradou na zizkove?
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: to je dost škoda :( to nechápu tohleto :(
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja taky ne.. takze hledani zacina nanovo..
Odpovědět
Profilova fotka
adel: To je škoda :(, holt jak si chlap postaví hlavu, je horší jak mezek. Ikdyž mě se zatím (snad to nezkřiknu) podařilo prosadit co jsem chtěla, dycky to nějak udělám aby myslel že je to jeho nápad :-D
Odpovědět
já musím říct , že až na nějakých detajlech jsem se zatím schodli :-) ještě že se mnou nevybírá šaty to by jsme se určitě neschodli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D co ma co chlap kecat do satu? ucvrkne ikdyby mela nevesta pytel :)
Odpovědět
naštěstí nekecá :-) , ale je zvědavej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, jeste aby nebyl :D, ja se nemuzu dockat az mi dojdou z toho aukra, snad budou dobry
Odpovědět
a já se už dva dny rozhoduji které mám vybrané dvoje a vůbec netuším jaké si vybrat v obou se cítím výborně jako princezna
Odpovědět
- lakys. ty první jsou krásné!!! ty bych vybrala já.
Odpovědět
to jo krásné jsou, ale zase jsou docela drahé a ty druhé jsou na fotce docela pomačkané rok vysely u kámošky ve skříni :-) takže nejstou tak nadýchané jak ty první
Odpovědět
Profilova fotka
vsechno ostatni, teda az na prstynky, budu uz rozhodovat sama, takze to bude dobry :-) ja vam zavidim ty hodny kluky ;-) no ale kdyz jste se nechytly na rajskou zahradu, co pruhonickej zamek? nevite, kolik chteji za pronajem, nejak jsem to nenasla..
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: v Průhonickým zámku to právě stojí taky 6.000,- Kč... tam to budeme mít my tak to vím naprosto přesně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tybrďo to sou celkem pálky, to já radši vrazím něčeho jinýho,místo pro mě není zas tak důležitý, ale když je to vaše vysněné tak není co řešit :).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?