Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenka: až si vybereš v půjčovně šaty, tak si pořídíš botky, které Ti k nim budou pasovat. Ty pak vezmeš na tu zkoušku před svatbou, kde ti budou upravovat šaty a rovnou to změříte v těch botkách a budeš mít výšku upravenou přesně podle botiček. Tohle mi řekli ve všech salónech, co jsem se na to ptala.
Odpovědět
Děvčata, neřeší tu některá z vás svatbu v Ústí? Potřebovala bych poradit s hostinou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, dekuju za pozvani! teda ja koukam.. my jeste nemame vubec nic :-) ale porad je jeste casu docela dost.. nejakou predstavu o vetsine veci mam, jen ne dohodnute.. mimochodem, nevite nahodou o nejake pekne zahrade nebo parku (ne zameckem) v praze.. chceme svatbu venku..
Odpovědět
adel.p , ahojky hezké zahrady jsou kolem hradu ( Ledeburská zahrada nebo Vrbtovská zahrada ), já se budu vdávat ve Viničním altánu v Havlíčkových sadech je to venku a když by náhodou pršelo štěstí tak jsme pod střechou, ale tam už je 12 plno :-( vypsali málo termínů na soboty. Koukni také na Průhodnice zámek ( obřad je jen venku ) nebo dendrologická zahrada je to také oblíbené místo.
Odpovědět
Profilova fotka
adel, my se budeme brát právě ve Vrtbovské zahradě na Praze 1, je to tam moc krásný, a i kdyby pršelo, tak obřad probíhá v sala terreně, takže pod střechou :-)
Odpovědět
ahojky, tak dneska jsm se objednala na zkoušení šatiček už se moc těším doufám, že se prodavačky vyspí do růžova a budou se pěkně starat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pritel by si predstavoval opravdu obycejny park a hlavne nemame moc penez.. koukala jsem treba na botanickou zahradu v troje a chteji asi 6000, coz je na nas moc.. myslim, ze treba v te vrtbovske to nebude o moc lepsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu, ta stojí přesně 9996Kč, je to drahé, ale naše vysněné, protože bydlíme hned kousek vedle (odpadá problém s příjezdem na obřad ;-) ) ta sumičke mě trošku nemile překvapila (výšší) a zaroveň pobavila. proč ne prostě 10.000Kč?
Odpovědět
Profilova fotka
no je to trochu legracni, to mas pravdu :-) moc nevim, co si pocit, ale cas jeste docela je..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, našla jsem 100 % nejkrááásnější šatičky, ale sou na postavu max. 172 a já mám bez podpatku 175, tak su z toho celá nešťastná :(.Ale zase na druhou stranu bych je aspoň neomatlala o zem,co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně vyzkoušet a dej nám sem foto a mi Ti řejnem, co mi na to. Ale v tom případě máš balerínky jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když ony sou z Aukra :-( , naprosto dokonalý, ale možnost vyzkoušení předem nulová. Achjo |-|
Odpovědět
Článek se načítá
camelinka , zkus se s prodávající domluvit pokud to není z druhého konce republiky :-) většina prodejců mi vždycky se vším vysla vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
a v případě, kdyby Ti opravdu byly kratší, tak na některé šatky by ze spoda šlo přišít pár cm krajky - jako takový okraj. Viděla jsem to u spousty šatů, které to tak mají jako originální návrh (zakončení spodního okraje krajkou), ale záleží na těch šatech, a jestli by se Ti to líbilo. k Každopádně je to jeden z možných řešení, jak je prodloužit.
Odpovědět
Ahoj ;-) , tak i my máme svatbu 12.6.2010, na zámku ve Vizovicích, obřad máme v 10:20, takže si přivstaneme 8-) . Domluvené a naplánované už mám téměř vše, a taky se našla spousta lidí, kteří se divili proč tak brzo.... Musím říct, že zámek jsem zamlouvala na začátku listopadu a v tomhle datu bylo poslední volné místo..takže si myslím, že nikdy není brzo začít svatbu zařizovat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je super napad,mamca je sikovna, necim to podsijem- jestli je teda v aukci ziskam :), budu prihazovat jak diva :-D .
Odpovědět
camelinka , držím palce ať to výjde a pak se nazapomeň pochlubit.
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim pěstičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc ženský, zítra písnu jak sem dopadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juchůůů, šatečky sou moje:), teď ještě aby mi byly - detail :-D . A ještě k tomu mi dneska matrikářka zarezervovala 12.6.2010 ve 12:00, mám o dvě starosti míň :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka: Taky máte termín 12.6. ve 12:00 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky 12.6. 12:00 :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 12.6. ve 13. hodin 8-) - už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
a my v 10h :-) pěkně od rána, aspoň bude den trochu delší a víc si ho užijem. Ale priorita proč v 10h byli turisté. Mamé to tpotiž ve Vrtbovské zahradě, vedle které hned bydlíme, takže máme přehled, kyd jak tam jsou nejvíc turisti a 10h ráno, tam nikdo nebývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my to hodili na později, protože žijeme v čechách a celou rodinu máme na Moravě, tak aby se stihli dopravit :-D . Myslím že to bude takhle pohodovější, žádný brzký vstávání, jestli teda vůbec usnu :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Naše rodičovstvo už bude muset přijet o den dřív, protože jsou taky až z Moravy a my si to vymysleli v Praze :-) Budou bydlet v penzionu, kde budem mít i večerní zábavu, takže to pro ně bude pohodlíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
no já si vykalkulovala že 12 je tak nějak nejpříhodnější abych nemusela ve 4 ráno vstávat kvůli všemu líčení atd. :) ale zase aby to nebylo pozdě pak na jídlo.... ve tři nebo ve 4 obědvat je pozdě :)))) a taky je to takové hezké mít to v poledne :) z moravy se k nám přesunou den předem :) naštěstí to nebude tolik lidí :)
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka: hoď nám sem ukázat ty šatky, co jsi vydražila, jsem dost zvědavá. Jestli Ti to nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme právě na večer vybrali místo, kde je i penzion a hlídané parkoviště, takže to rodičovstvo bude mít fain. Asi bych nechtěla, aby spali noc před svatbou u nás. Jinak vlastně budem v tom penzionu ubytovávat jen rodiče a popř. nějakým kamarádům, co jsou z daleka, pošleme odkaz na ten penzion, že jestli chtějí přespání, tak ať si to zařídí, ne?
Odpovědět
ahojky holky :-) my máme obřad taky ve 12 jelikož je to takový hezký dvanáctého ve dvanáct :-) dneska jdu na šaty tak mi držte palce ať se z toho ........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?