Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky, myslím, že to asi píše automaticky všem novomanželům a novomanželkám a doufá, že se někdo chytí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslim, někde se musí vydělávat, že ? :-) já bych zas mohla všem nesezdaným párům psát, že jim to zorganizuju a třeba taky někoho trhnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keila: fotky máš krásný.. koukám, že jste celou svatbu prolíbali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
líbat až na líbánkách :-D :-D mi všichni říkali
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: :-D pusinkovali jsme se hodně, to jo, ale máme i jiné fotky, jen z té ochutnávky od fotografky jsou skoro všechny pusinkovací. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Běží to jako voda, co? Jen si pořád říkám, že to dalo tolik zařizování a je to příliš rychle pryč :-( Ale stálo to za to. Fotky už máme. Moc se nám líbí a žádnou retuš jsme nepotřebovali. Taky jsme měli asi 100 vyvolaných a zbytek na CD plus výběr pro rodiče...fotil 1 profík a náš kamarád (zapálený amatér) Jinak jsme se vrátili ze svatební cesty, tak jsem taková, že bych v ní spíš pokračovala, než pracovala a lítala po úřadech aj :-S Holky mám dotaz k dokladům - neřešíte některá náhodou s novou občankou i změnu tvralého bydliště? Nevíte, jak na to? Díky moc za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladik: změnu trvalého bydliště bude řešit můj muž - ale vzhledem k tomu, že ještě nemáme oddací list, tak jsme to ještě neřešili. Ale na matrice nám poradili, aby se OP nemusela dělat 2x - takže normálka si zajdete na příslušný městský obvod, budete k tomu potřebovat souhlas vlastníka nemovitosti, kam se stěhuješ - dají ti znovu ještě jeden ten papírek o jakou změnu se jedná, ustřihnou ti další růžek na OP a takhle už si pak necháš udělat novou občanku. Joooo, jinak svatební cesta by mohla i u nás pokračovat. Se mi po manželovi stýská, jak jsme v práci. Musíme ještě nějakou vymyslet a někam jet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladik1: Přesně jak píše keila. Také jsme s mužem současně oficiálně změnili trvalé bydliště. Jen nám v odd. evidence obyvatel neustříhli další růžek průkazu, jen vystavili ten příslušný doklad o změně a s tím jsme si zašli o patro níž zažádat o nové OP. ;-) Byt máme v OV, takže stačilo doložit smlouvu. Tak ať tě kolečko po úřadech moc nezmůže. 8-) Nás svatební minicestička teprve čeká, delší dovolená pak až začátkem července. Momentálně se neskutečně mořím se střihem videa, je to fuška, ale to už tak bývá, když si někdo umane, že chce mít vše přesně dle svého gusta, ach jo. :-D Fotky máte krásné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc!!! :-) my se teda bohužel nestěhujeme zatím do vlastního, takže budu muset asi obíhat majitele :-( ale spoň už vím, jak na to... my jsme se dohodli, že pojedem ještě aspoň na ten prodloužený víkend na začátku července :-D už aby to bylo. V zájmu volna jdu do práce i teď o víkendu :-S Ale těším se, až budem zase v klidu a v jiném prostředí!! Holky užívejte manžílků, střihejte videa a hlavně si to všechno užijte v klidu!! PS: Dneska mi přišel balíček na nové jméno, tak jsem si tak nostalgicky vzdychla :-) Jojo - to byly časy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si tu svatební cestu taky dala znova, ale manža mi slíbil, že to nekončí, že pojedeme ještě po Čechách, aby jsme si to prostře pořád užívali :-) keila: taky jsi taková šťastnější a zamilovanější? Mě se po něm teď po svatbě taky děsně stýská, když jsme v práci, ....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, když vidím to počasí, tak v červnu bylo opravdu krásně jen 5.6. a na naše svatbičky. U nás je dnes taková mlha, že není vidět na krok a myslím, že tu bude dneska zase pršet. Mám radost, že nám to tak pěkně vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
... to já mám radost taky... je tu zataženo a docela i zima :-( prostě jsme to měly vychytaný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsme to prostě měli objednaný :-) nechce se mi uvěřit, že to jsou 2 týdny, příjde mi to děsně dávno, asi se mezi tím stalo tolik věcí.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak u nás bylo všechny červnové soboty i dnes krásně, pořádné horko. Dnes sem si přinesla fotky od fotografky, tak až bude chvilka něco sem hodím. zatím ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je, damy, tady to nejako umrelo???? nerikejte, ze vas preslo opojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... člověk ani nemá čas se sem dostat :-D :-D Dneska mě v práci naháněla sekretářka, že prý jsem ji nenahlásila změnu údaju a že ani neví, jak se teď jmenuju :-N Tak si na to dejte bacha, ze zákona je totiž zaměstnanec povinný nahlásit změnu údajů do 8 dní - takže vzít oddací list a hurá za šéfem :-p ... jinak po těch svatebních cestách nepřibyla ke mně žádná těhulka??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nepřibyla, ale ještě bych se tak nezlobila, kdyby se nám to taky povedlo :-) ja jsem to hlasila temer hned, co jsem dostala OL, protoze to ucetni potrebovala potvrdit kvuli tomu volnu ze zakona a bezela s tim i na socialku a pod.. a tenhle tyden bych mela mit obcanku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ještě nic nenahlašovala, ale to zákonné volno jsem neměla - neb jsem v práci dopředu neříkala, že se vdávám, takže jsem si vybrala dovolenou. A oddací list jsme dostali v pondělí, tak to naší mzdové účetní budu dávat až teď. Za týden jsou výplaty, tak by to asi měla předělat na sociálce a zdravotce, co?
Odpovědět
Profilova fotka
na zdravotce o nic moc neslo, ani nechteli videt OL, jen ze mam nove prijmeni a na socialku to nesla ucetni, to by pry meli zajistovat zamestnavatele, ale radsi se na to zeptej, treba jsou u vas lini...
Odpovědět
Profilova fotka
..mě obojí vyřizovala naše účetní... teď musím počkat na občanku, abych si mohla vyřídit řidičák, kartičku pojiš´tovny, nahlásit změny v bance a bůh ví, co ještě.... stejně to ti chlapi mají ve všem jednodušší :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem poslala mailem na VZP občanku, ten lístek a oddací list, zatím neodpověděli, ale doufám, že tam nemusím osobně. Sociálku zařídí zaměstnavatel, takže taky odškrtnuto. Dnes jdu na občanku...a pak vyřídím vše ostatní. Takže zatím to jde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to tam musela podškrábnout....
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla jen na živnotenským úřadě a oni všechny změny předají dál, takže toto mám vyřízeno. A novou občanku budeme mít až na konci července (u nás jsou na úřadě hrozný brzdičky). Takže pak s tím ještě budu muset do banky, řidičák, techničák... Opruz :-S
Odpovědět
Profilova fotka
až taklhe pozdě? to není možný.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, občanku ti mohou vystavit až s oddacím listem, na který jsme čekali, potom měsíc a pak to ještě musí přijít z města k nám na vesnici. Takže celkem se všemi prodlevami a čekáním měsíc a půl! Dokonce jsme kvůli tomu odložili dovču, abychom mohli jet s novými občankami (ani jeden nemáme platný pas a dělat si ho nechceme).
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si kvuli dovce prave pas zarizovala a stalo me to 700 Kč- 600 Kč pas a 100 pokuta- protože jsem nedodala ten stary :-( no tak to jsem zvedava, jak dlouho budeme cekat my, zadavali jsme to pred 2 tydny...
Odpovědět
mrsblack: My oddací list nepotřebovali ani jednomu dokladu... Stačil ten papírek o změně, který nám dala matrikářka před obřadem...
Odpovědět
Profilova fotka
po nas to teda chtěla u obcanky, jinak to taky nechtěli
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak my sme měli OL do 3 dny dnů po svatbě. Občanky do měsíce od podání žádosti
Odpovědět
Profilova fotka
teda zeny...mrtvo mrtvo, budete slavit "1. výročí"? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?